Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś kto skatował grę lekko podsumuje.

Chodzi o konkrety: ile jest nowych mini-gier i jakie, ile misji głównych i pobocznych itd.

 

misje główne - około 25

misje poboczne - kradzieże motocykli, misje zlecane przez polityka, wojny gangów, wyścigi motocyklowe, 50 mew do ustrzelenia, misje od postaci pobocznych

mini-gry - siłowanie się na rękę, air hockey, karcianka hi-lo (nie wiem jak po polsku się to nazywa)

 

 

może ktoś wrzucić screeny albo cokolwiek jak wyglądają wszystkie nowe motorki? :)

 

diabolusro8.th.jpghexertv6.th.jpglycanbm1.th.jpghellfurymz7.th.jpg

innovationaq1.th.jpgwayfarerhh3.th.jpgdaemonit5.th.jpgwolfsbanebk4.th.jpg

angelht0.th.jpgnightbladeqp1.th.jpgrevenantvp3.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Podwójny post, bo forum nie pozwala na więcej obrazków ;).

 

doubletcustomiw8.th.jpghakuchouml0.th.jpghakuchoucustomyh7.th.jpgbati800cb6.th.jpg

baticustomdc3.th.jpgdoubletsw3.th.jpg

 

A tu 3 nowe samochody (to nie wszystkie nowości, jest jeszcze np. Rhapsody):

 

slamvanau5.th.jpgtowtruckuy2.th.jpgprisonbusxu1.th.jpg

 

 

Sa jakies fajne misje w dodatku ktore milo sie wspomina z 4 (ci co gre skonczyli wiedza jakie - bylo ich max 5 ;)). Tutaj podobnie jest jak 4? Jedz, zabij, scigaj,itp czy bardziej zroznicowane ?

 

To nadal jedź, zabij, śledź itd., ale chyba nie skłamię pisząc, że większość z misji to mniej więcej poziom napadu na bank z GTA IV. Tutaj prawie cały czas coś się dzieje, a liczba przeciwników do odstrzału przekracza wszelakie normy, więc jest trudno, ale satysfakcja po przejściu danej misji jest spora.

 

 

Każdemu kto ukończy wątek główny polecam uważne obejrzenie napisów końcowych,

widzimy w nich urywki z poszczególnych misji z GTA IV i TLaD, a przy okazji Rockstar na 99% potwierdza, że bohaterem w Epizodzie Drugim będzie Luis Lopez, o czym niedawno wspominałem :).

 

http://gta.wikia.com/wiki/Luis_Lopez

 

Odnośnik do komentarza

Odkryłem 2 rzeczy, których nie odkryli inni:

-mała: zamiast jechać jak inni w te i wewte ściąłem ok.20sek

-OGROMNA: można zmieniać pojazdy podczas wyścigu*, dzięki czemu mam rekord świata :)

*tzn.w wyścigach bryk na cokolwiek, a w wyścigach motorów na inny motor

To było niezłe: gość uciekał autobusem, a ja goniłem szybkim motorem z jasnym skutkiem:)

Odnośnik do komentarza

wczoraj zaczolem sie bawic z policja (w koncu to gta 8) ) i zauwazylem fajna ciekawostke. ukradlem samochod jak juz miaelm 2 gwiazdki i policjant ktory stal gdzies obok mnie, rowniez (ukradl) wysadzil taksowkarza i gonil mnie taksowka :D na poczatku myslalem ze mi sie wydaje i ze przez przydatek ona tak czesto we mnie uderza ,bo zwykle to wszyscy uciekali. patrze a w srodku menda 8)

Edytowane przez nelson
Odnośnik do komentarza

Sorry za debilne pytanie, ale nigdy nie sciagalem niczego za punkty z marketplace. Jezeli kupie ten dodatek do GTA i po jakims czasie zabraknie mi miejsca na dysku i go skasuje to potem moge go znowu sciagnac, ale juz bez opłaty ? Czy moze co sciagniecie jest pobierana opłata ?

Edytowane przez Pijany
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...