Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam tak. Wypuszczenie na X'a kolejnego MGSa mija się z celem. Twórcy napocą się żeby upakować tam jak najwięcej nawiązań itd, które się w o ogóle nie przydadzą. Bo co taki Xboxowiec wie o Snake'u :/ Nie za dużo. Chyba, że z internetu :P Może rozpoczną sage Raidena. Potem będzie MGS - Raiden Eater :P itd....

 

Jako wielki fan X360 odpowiada: a co Ty czlowieku wiesz o Snake'u ??., Ile czesci Przeszedles ??. NA JAKICH POZIOMACH TRUDNOSCI ?

 

METAL GEAR SOLID 1 - HARD

METAL GEAR SOLID: Sons of Liberty - EUROPEAN EXTREME !

METAL GEAR SOLID: Snake Eater - EXTREME

METAL GEAR SOLID: Portable Ops - EXTREME !

 

Nie przeszedlem Guns of the Patriot, bo nie mialem gdzie :(. Dlatego gdy sie dowiedzialem ze nowy MGS bedzie takze na X360, to sprawilo, ze w dwoch watkach napisalem cos, czego nie piwinienem :(.. Ale jak sie nie cieszyc, gdy czyta info, ze nowa czesc jego ukochanej sagi pojawi sie takze na jego konsoli ????.

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

W d... z tym. Prócz odcinania kuponów pracują nad nową Castlevanią...O.o A gdzie do cho.lery ZoE 3? Ponoć Szuja-Kojima miał się za to wziąć zaraz po

zakończeniu prac nad MGS 4 ;/ Ale oczywiście nie, ponieważ jest niewolnikiem pierd.... MGS'a, którym już rzygam. Ile już razy zapowiadał, że da sobie spokój z tą serią, że to jego ostatnia gra. A zresztą, skoro brak mu talentu, to niech siedzi i dłubie nad tym badziewiem :pifpaf:

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza

Na ścianie wyraźnie jest puste miejsce po prawej stronie na jeszcze jeden projekt, co więcej przy projekcie "Rising" nie ma loga X360 czy jakiejkolwiek informacji w stylu "Exclusive for Xbox", więc kto wie może na konferencję Sony Hideo też wparuje oznajmiając radośnie, że gra zmierza równiez na PS3. Nie mam nic przeciwko żeby posiadacze X'ów dostali MGS'a, ale KUŹWA..w tym momencie czuję się zdradzony! :P

Odnośnik do komentarza
Powiem wam tak. Wypuszczenie na X'a kolejnego MGSa mija się z celem. Twórcy napocą się żeby upakować tam jak najwięcej nawiązań itd, które się w o ogóle nie przydadzą. Bo co taki Xboxowiec wie o Snake'u :/ Nie za dużo. Chyba, że z internetu :P Może rozpoczną sage Raidena. Potem będzie MGS - Raiden Eater :P itd....

 

Jako wielki fan X360 odpowiada: a co Ty czlowieku wiesz o Snake'u ??., Ile czesci Przeszedles ??. NA JAKICH POZIOMACH TRUDNOSCI ?

 

METAL GEAR SOLID 1 - HARD

METAL GEAR SOLID: Sons of Liberty - EUROPEAN EXTREME !

METAL GEAR SOLID: Snake Eater - EXTREME

METAL GEAR SOLID: Portable Ops - EXTREME !

 

Nie przeszedlem Guns of the Patriot, bo nie mialem gdzie :(. Dlatego gdy sie dowiedzialem ze nowy MGS bedzie takze na X360, to sprawilo, ze w dwoch watkach napisalem cos, czego nie piwinienem :(.. Ale jak sie nie cieszyc, gdy czyta info, ze nowa czesc jego ukochanej sagi pojawi sie takze na jego konsoli ????.

 

 

a czy na wyższym poziomie trudności dowiadujesz się więcej? Przeszedłem też wszystkie.

Zresztą ja nie piszę o jednym gostku co miał kiedyś psx czy jak Ty to tam zrobiłeś ( nie wnikam ) tylko uogólniam. Pomyśl inaczej. Jak ONI to widzą. Jak dzieciak który nie wie co to PSX, a X360 jest jego pierwszą konsolą, ma cokolwiek wiedzieć. Chyba że Kojima idzie w stronę casuali i zrobi prosta niezależną część o (pipi)e maryny.

Odnośnik do komentarza
Powiem wam tak. Wypuszczenie na X'a kolejnego MGSa mija się z celem. Twórcy napocą się żeby upakować tam jak najwięcej nawiązań itd, które się w o ogóle nie przydadzą. Bo co taki Xboxowiec wie o Snake'u :/ Nie za dużo. Chyba, że z internetu :P Może rozpoczną sage Raidena. Potem będzie MGS - Raiden Eater :P itd....

 

Jako wielki fan X360 odpowiada: a co Ty czlowieku wiesz o Snake'u ??., Ile czesci Przeszedles ??. NA JAKICH POZIOMACH TRUDNOSCI ?

 

METAL GEAR SOLID 1 - HARD

METAL GEAR SOLID: Sons of Liberty - EUROPEAN EXTREME !

METAL GEAR SOLID: Snake Eater - EXTREME

METAL GEAR SOLID: Portable Ops - EXTREME !

 

Nie przeszedlem Guns of the Patriot, bo nie mialem gdzie :(. Dlatego gdy sie dowiedzialem ze nowy MGS bedzie takze na X360, to sprawilo, ze w dwoch watkach napisalem cos, czego nie piwinienem :(.. Ale jak sie nie cieszyc, gdy czyta info, ze nowa czesc jego ukochanej sagi pojawi sie takze na jego konsoli ????.

 

 

a czy na wyższym poziomie trudności dowiadujesz się więcej? Przeszedłem też wszystkie.

Zresztą ja nie piszę o jednym gostku co miał kiedyś psx czy jak Ty to tam zrobiłeś ( nie wnikam ) tylko uogólniam. Pomyśl inaczej. Jak ONI to widzą. Jak dzieciak który nie wie co to PSX, a X360 jest jego pierwszą konsolą, ma cokolwiek wiedzieć. Chyba że Kojima idzie w stronę casuali i zrobi prosta niezależną część o (pipi)e maryny.

 

No tak, tylko powiedz sam, czy jesli ktos nie jest fanem tej gry, to czy przchodzil by ja na najwyzszych poziomach ??. Przechodzenie "Sons of Liberty" na European Extreme to byla katorga :/, ale radosc po skonczonej grze nie do opisania :). Jesli "Guns of the Patriot" nie pojawi sie w jakiejkolwiek formie na X360, to kupie PS3 specjalnie dla tej gry. Bo tego nigdy nie odpuszcze. Po wersji "Rising" oczekuje starego dobrego Metala, i fabuly w starym dobrym stylu.

Grafika jest nie wazna.

Odnośnik do komentarza
Powiem wam tak. Wypuszczenie na X'a kolejnego MGSa mija się z celem. Twórcy napocą się żeby upakować tam jak najwięcej nawiązań itd, które się w o ogóle nie przydadzą. Bo co taki Xboxowiec wie o Snake'u :/ Nie za dużo. Chyba, że z internetu :P Może rozpoczną sage Raidena. Potem będzie MGS - Raiden Eater :P itd....

 

Jako wielki fan X360 odpowiada: a co Ty czlowieku wiesz o Snake'u ??., Ile czesci Przeszedles ??. NA JAKICH POZIOMACH TRUDNOSCI ?

 

METAL GEAR SOLID 1 - HARD

METAL GEAR SOLID: Sons of Liberty - EUROPEAN EXTREME !

METAL GEAR SOLID: Snake Eater - EXTREME

METAL GEAR SOLID: Portable Ops - EXTREME !

 

Nie przeszedlem Guns of the Patriot, bo nie mialem gdzie :(. Dlatego gdy sie dowiedzialem ze nowy MGS bedzie takze na X360, to sprawilo, ze w dwoch watkach napisalem cos, czego nie piwinienem :(.. Ale jak sie nie cieszyc, gdy czyta info, ze nowa czesc jego ukochanej sagi pojawi sie takze na jego konsoli ????.

 

 

a czy na wyższym poziomie trudności dowiadujesz się więcej? Przeszedłem też wszystkie.

Zresztą ja nie piszę o jednym gostku co miał kiedyś psx czy jak Ty to tam zrobiłeś ( nie wnikam ) tylko uogólniam. Pomyśl inaczej. Jak ONI to widzą. Jak dzieciak który nie wie co to PSX, a X360 jest jego pierwszą konsolą, ma cokolwiek wiedzieć. Chyba że Kojima idzie w stronę casuali i zrobi prosta niezależną część o (pipi)e maryny.

 

No tak, tylko powiedz sam, czy jesli ktos nie jest fanem tej gry, to czy przchodzil by ja na najwyzszych poziomach ??. Przechodzenie "Sons of Liberty" na European Extreme to byla katorga :/, ale radosc po skonczonej grze nie do opisania :). Jesli "Guns of the Patriot" nie pojawi sie w jakiejkolwiek formie na X360, to kupie PS3 specjalnie dla tej gry. Bo tego nigdy nie odpuszcze. Po wersji "Rising" oczekuje starego dobrego Metala, i fabuly w starym dobrym stylu.

Grafika jest nie wazna.

 

 

ledwo pisałeś, że ps3 się dla Ciebie skończył, a teraz piszesz, że kupisz go dla MGSa.... :/ A tak w ogóle to co mnie obchodzi to, że przeszedłeś SoL na EE. Ja nie pisałem, że Shagohad nie może grać w MGS na X'a tylko UOGÓLNIAŁEM !!! Cofnij się i przeczytaj moje posty jeszcze raz.

 

 

Ja spadam spać. G.ówno się dowiedziałem w sumie :P Oprócz małego zawodu związanego z Bitch-Kojima. Jutro ma szanse zdobyć mój ristekpa. Najlepiej mówiąc, że żartuje z MGSem dla Xa a nam wypuszcza super hiper nową przygodę BigBossa w mega super zaawansowanej technice ( ??? )

Odnośnik do komentarza

Spokojnie ziomuś, zobaczysz, ze jutro Hideo zapowie MGS Rising takze na PS3. Dlaczego? Konami spylilo ponad 4 mln MGS4 na PS3 i nie zrezygnuje ze szmalu, tym bardziej, ze to konsole sony sa glowna siedziba fanow serii MGS ;)

 

Dowody na to, ze jutro bedzie zapowiedz MGS:R na PS3? Prosze bardzo:

- zapowiedz MGS:R na konferencji MS nie obarczona zostala haslami ex i nie bylo darcia mordy, jak to ktos juz powiedzial :P

- na oficjalnej stronie, ktora wnerwia nas od kilku tygodni nie ma zadnego znaczka jakiejkolwiek platformy, na ktorej pojawi sie nowy MGS

- Konami chce zarobic, a zarobi wydajac gre na PS3/X360

- Kojima zostalby zmiazdzony jesli obyloby sie bez zapowiedzi nowego MGS takze na PS3 ;)

 

Tyle ode mnie, teraz ide spac, jutro rano wstaje, ucze sie do egzaminu i... wieczorem bede sledzil konferencje Sony, ktore, mam nadzieje, w tym roku da w koncu popalic MS

Odnośnik do komentarza

No to jest chyba zbyt oczywiste, ze to nie bedzie exclusive dla X360. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Mel - Twoj pierwszy post jasno okresla, co chciales powiedziec :]. Jesli tak nie jest, to go zedytuj. " Bo co taki Xboxowiec wie o Snake'u Nie za dużo. Chyba, że z internetu " Co tu duzo mowic ??. Sam sie przyznajesz twierdzac, ze uogalniasz. Ide o zaklad, ze o Snaku wiem wiecej, jak z 70% posiadaczy PS3 ...

Odnośnik do komentarza

 

 

Spokój ma być!

- ale czemu ja obrywam?:P

 

Czekam na odpowiedź Kojimy. Wg mnie samo ogłoszenie Rising'a na PS3 to mało. On musi zrobił bum, musi się zacząć hype. Teraz wszyscy wiedzą, że na MGS:R się pojawi na inną konsolę. A on nas zaskoczy.

 

 

 

Dobra, ale teraz to sam zgłupiałem. O.o

 

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=216329

 

http://g4tv.com/thefeed/blog/post/696050/M...ive-To-360.html

 

Nie bijecie, bo co strona to co innego pisze. :P

 

Jeszcze wpadłem na jeden pomysł. MGS2:S był na X'a? Czyli mogą ciągnąć historię rozpoczęte już MGS2. No i gra.

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza
Jeszcze wpadłem na jeden pomysł. MGS2:S był na X'a? Czyli mogą ciągnąć historię rozpoczęte już MGS2. No i gra.

 

Zeby nie ciagnac tej durnej dyskusji w ktorej obaj sie nie rozumiemy, zakladam rozejm i opdowiem tylko do ostatniego zdania: Sadzisz ze bedzie to historia Raidena zaraz po skonczeniu 2 ??:). Bo z tego co udalo mi sie wyczytac, to Raiden juz nie byl do konca czlowiekiem w 4 ... (ale glowy uciac nie dam !!, wszak nie gralem :(:()

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Do czego to doszlo-zapowiedz mgs na stoisku ms.Ja piszący posta z komóry, świat sie kończy. Ale tak na serio- ciesze sie, źe w mgs zagra więcej ludzi. Mam tylko nadzieje, źe przez multiplatformości nie ucierpi jakość Solida. Chodz przyznaje troche serducho zakuło jak zobaczyłen kojiego wchodzącego na scene ms

Odnośnik do komentarza

wlasnie wrocilem z imprezy i jestem naje.bany

 

ale powiem krotko

 

ci co panikują/lamentuja/przeklinaja nowego mgs'a ze bedzie ex'em dla x360 są debilami. serio serio. posiadam obydwie konsole i w sumie mnie bardzo je.bie na ktora konsole mgs wyjdzie, mimo ze wiem ze wyjdzie na obydwie. a kazdy kto mysli ze jest inaczej bo kojima na konferencji MAJKROSOFTU(!) nie powiedzial "dajemy nowego mgs'a na x360, ale spoko-luzikowo, nie musicie kupowac konsoli z redmond bo rowniez bedzie na konsoli SONY o nazwie plejsteszynCZY, i ogolnie rozp.ierdalam tym oswiadczeniem misternie zaplanowana konferencje m$, ale co tam"

 

... jest dla mnie debilem.

 

sory za wyrazenia, ale jesli ktos jest czruFanem mgs'a to sam powinien do tego dojsc, gdyż wystarczy po prostu logicznie myslec!

 

bo jesli ktos logicznie nie potrafi myslec to nawet w polowie nie potrafi ogarnac serii mgs'a. a to ze japoniec leci na kase to inna spraw. Ale grigori i tak sie nie pluj, bo tak samo jak ja, w glebi duszy korci cie by poznac co bylo dalej/wczesniej w tej magicznej sadze

 

napisalem to ja, jan jarząb...wroooooooooć.............naje.bany ekansik

 

live long and prosper

czelo!

 

 

pozdrafiam menrdrka ktory skasuje ten post!

Edytowane przez Ekansik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...