Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Juz od dawna wiadomo, ze Kojima bardziej udoskonala swoj menadzersko-biznesowy talent, niz ten rezyserki. Ale to nie wazne. Pamietacie jak byl zachwycony KZ2, a pare miesiecy temu odwiedzil studio Infinty (odpowiedzilane za Modern Warfare). Wiem, ze to wrozenie z fusow, ale nie zdziwie sie jak historia Raidena bedzie pokazana z widoku FPS. :) Nie pogniewam sie jesli gameplay bedzie wygladal jak pierwszy trailer MGS4. :)

Odnośnik do komentarza

Za bardzo marudzicie. Dużo osób pisało, że serii przydałby się powiew świeżości, a gdy to następuje, to zaraz padają zdania że wyjdzie z tego bezmyślna nawalanka. Przecież było mówione, że raising zachowa w jakimś stopniu elementy skradanki. Jedyne co mnie martwi to to, że o grze tak mało wiemy i nic nie usłyszymy, aż do E3 w 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Przecież już raz graliśmy Raidenem i to z wyposażoną kataną, więc można sobie wyobrazić jak to może wyglądac teraz. Do tamtego gameplayu dodamy hiper skoki, jakies super combosy i mamy obraz nowego MGSa.

Jak tam nie wiem. MGSa nigdy na konsoli nie widziałem. Jedynie filmiki przed premierą czwórki oglądałem ale nie mam pojęcia co się działo w poprzednich częściach.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Więc tym bardziej nie powinieneś prorokować, z czym to się będzie jadło. Żadne prowo, po prostu stwierdzam fakt.

 

Juz od dawna wiadomo, ze Kojima bardziej udoskonala swoj menadzersko-biznesowy talent, niz ten rezyserki.

 

To znaczy, od kiedy?

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Zaraz, zaraz, je się nie będę wplątywał w jakieś wielkie dyskusje ale po wydaniu MGS3, reżysersko to on zajmował się tylko MGS4. I ja nie będę się teraz sprzeczał, że MGS4 poziom trzyma. Napiszę tylko, że przyjmując, że ta jednej gra jest (anty)popisem talentu reżyserskiego (trudno mi to przez klawiaturę przechodzi ^_^ ), to przy całym dorobku tego wizjonera idiotyzmem jest już wyrokować, że się skończył, itp, itd.

Odnośnik do komentarza

troche mnie juz smiesza dywagacje przed premierami kolejnych mgs-ow. zawsze jest trajler (lub kilka) screeny , strzepki informacji podane przez kojime, a jeszcze nikt nie przewidzial tego co tak naprawde bedzie w nastepnej odslonie, zawsze jest zaskoczenie mniejsze lub wieksze. zobaczcie sobie poprzednie tematy przedpremierowe i prosze porownac domysly z tym co dostalismy jako produkt finalny. a jeszcze jedno: czy ktos na tym forum myslal ze naprawde nie bedzie kolejnej czesci? lol to ze 4 jest wlasciwie zamknieciem serii nic nie znaczy. uniwersum oraz ramy czasowe serii mgs sa na tyle rozlegle ze wystarczy tylko mala retrospekcja i juz mamy nowa gre. do momentu az kojima nie wymysli czegos rownie dochodowego , a zarazem zapewniajacego mu uznanie fanow beda kolejne mgs-y.

Odnośnik do komentarza

Przecież nikt ci nie każe tego czytać, a mi właśnie podoba się takie snucie teorii. Tak to już jest u kojimy, że zabawa z jego grami zaczyna się grubo przed premierą czy nawet zapowiedzią. Niech przykładem będzie stronka we flashu, na której mieliśmy krajobraz z zmiennymi warunkami pogodowymi. To czego szło się tam doszukać przechodziło ludzkie pojęcie. Nawet logo na berecie Big Bossa miało dużo nawiązań do fabuły. Dlatego czekam z niecierpliwością na jakiekolwiek info/screen czy byle co, odnośnie raising.

Edytowane przez papi
Odnośnik do komentarza

Kojima na dobrą sprawę po prostu ma dość robienia w kółko "to samo" (czyt poprzedniczki), ale już tak rozchorował się od tej serii że nie może jej porzucić dlatego postanowił zrobić coś nowego ale serii nie wypuścił z ręki ;).

Normalnie jakbym robił ciasto, ciągle mając majonez w prawej ręce.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Babka z majonezem

Porcje: ? Koszt: 15 zł Trudność: prosty Czas: 30 min. Kaloryczność: ?

 

Składniki:

- 4 jaja,

- 1 szkl. cukru,

- 3/4 szkl. mąki tortowej,

- 3/4 szkl. mąki ziemniaczanej,

- 1 łyżka proszku do pieczenia,

- aromat waniliowy,

- 1,5 łyżki kakao,

- 1 słoiczek majonezu Hellmans Babuni (250ml).

 

Jak przyrządzić?

Zółtka utrzeć z cukrem, dodać majonez, aromat i ubić na pulchną pianę. Następnie dodać obie mąki wymieszane z proszkiem do pieczenia.Wszystkie składniki dokładnie wymieszać.Białka ubić na sztywno i połączyć delikatnie z ciastem.Oddzielić 1/4 ciasta i dodać kakao.Resztę podzielić na 2 części.Jedną wylać do formemi przełożyć ciastem z kakaem i pozostałym jasnym ciastem.Piec ok. 50 min.Można polukrować, posypać cukrem pudrem lub polać polewą czekoladową.

 

5250420d48df10b8.jpg

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Fani MGS'a widzę to bardzo "specyficzni" ludzie :P.

Tak to była ironia, Kojima robi coś nowego mając w łapie stary projekt, wychodzi coś idiotycznego (i tak świadomość że istnieje coś takiego jak babka z majonezem jest bardzo pouczająca*, bo niedługo własnie powstanie Kojimowa babka z majonezem ;)).

 

 

Dobra to kto robi babkę ? :P (niekoniecznie trzumając musztardę w prawej dłon, przez cały, czy nie cały proces).

 

 

 

 

* Oficjelanie przepraszam wszystkich wielbicieli babek z majonezem za moją niewiedzę :<

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Zależy co przez to rozumiesz, bo zacząć po to by po prostu zagrać to możesz we wszystko :P (nawet w Gundama "XXXXXX" którego zrozumienie fabuły wymaga zapoznanie się z Gundamem "YYYYYY" i "ZZZZZZ").

Jeżeli interesuje cię fabuła MGS zaczynanie od czwórki byłoby dosyć głupim wyborem, dlatego że to swego rodzaju trybut dla całej fabuły (jej zakończenie i ucieleśnienie - które jak się udało, można poczytać w tym temacie), spróbuj pierwszego MGS z PSS (chyba że nie masz możliwości kupowania tam) albo MGS3 na PS2, sądze że to seria którą każdy szanujący się gracz powinien sprawdzić, ale NIE od czwórki !

 

A wracając do babki z majonezem ... Dopiero szczerze zacząłem czytać post pana niebieskiego i....

Można polukrować, posypać cukrem pudrem lub polać polewą czekoladową.

:o !!

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...