Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

moze to bedzie taki ninja gaiden z raidenem i metką MGS ;p

 

w sumie mnie to kopmletnie nie obchodzi bo nie mam i nie bede mial Xa ;p

 

ten napis : sneak in .... bardziej "Snake in" :P

 

p ile kojaze to reklamy Xa konczą sie napsiem "jump in" ze niby wejdz ddo gry itp, a tutaj przerobili poprostu nawiazujac do skradankowosci mgsa ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
moze to bedzie taki ninja gaiden z raidenem i metką MGS ;p

 

w sumie mnie to kopmletnie nie obchodzi bo nie mam i nie bede mial Xa ;p

 

ten napis : sneak in .... bardziej "Snake in" :P

 

p ile kojaze to reklamy Xa konczą sie napsiem "jump in" ze niby wejdz ddo gry itp, a tutaj przerobili poprostu nawiazujac do skradankowosci mgsa ;p

 

 

a to tego nie skumałem bo xbox mnie totalnie "wali" :P Zobaczymy. Nie wierzę, że to wszystko obejdzie się tak spokojnie. Jakieś bum Hideo przygotował na bank. Pamiętacie jakie jaja były przed mgs3? Te filmiki gdzie Raiden walczy o krzesło głównego "bohatera. Kojima robił sobie z nas jaja jeszcze w grze :P Chyba że się zestarzał i kieruje się $$$$ :/

Odnośnik do komentarza

no wlassnie na tych stronkach i w famitsu jest raiden i big boss (jako nie-on) , i na filmiki z konferencji Xa pokazany był "raiden" , moze serio bedzie tak jak powiedzial ktos wczesniej ze X dostanie raidena a Ps3 dostanie big bossa?

mi to by odpowiadalo;p

 

chociaz jednak mgs to nie soul calibur gdzie mozna wrzucac byle jak postacie ze star warsow zaleznie od konsoli ;p

jednak jesli w mgsie ma byc raiden albo big boss to fabuła powinna miec z tym zwiazek , wiec powinny to byc 2 zupelnie inne gry

Odnośnik do komentarza

Powiem wam tak. Wypuszczenie na X'a kolejnego MGSa mija się z celem. Twórcy napocą się żeby upakować tam jak najwięcej nawiązań itd, które się w o ogóle nie przydadzą. Bo co taki Xboxowiec wie o Snake'u :/ Nie za dużo. Chyba, że z internetu :P Może rozpoczną sage Raidena. Potem będzie MGS - Raiden Eater :P itd....

Odnośnik do komentarza
Powiem wam tak. Wypuszczenie na X'a kolejnego MGSa mija się z celem. Twórcy napocą się żeby upakować tam jak najwięcej nawiązań itd, które się w o ogóle nie przydadzą. Bo co taki Xboxowiec wie o Snake'u :/ Nie za dużo. Chyba, że z internetu :P Może rozpoczną sage Raidena. Potem będzie MGS - Raiden Eater :P itd....

 

Na razie nawet nie wiadomo czy to 'ten' Raiden, więc trzeba poczekać na więcej informacji ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...