Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Dam sobie paznokcia obciac, ze postac podobna do Big Bossa to nie Big Boss

A ja obstawiam że to nie Super Big Boss, rany przestańcie już p*** o BB !, on nie żyje, KO, Finito, kopnął w kalendarz !

 

No racja, pierwszy raz kopnął w kalendarz w MG1 potem został spalony na popiół MG2 a następnie dostał ataku serca w MGS4 ;)

Odnośnik do komentarza
Ale to przecież MGS.

"Przecież" ....... Przecież to wy sami tu plotkujecie (nie umywam rąk, też tu uczestniczę :P), w ogóle skąd pewność że mowa tu o MGS5 ?, nie znamy nawet tytułu, sama gra ma być przyjazna bardziej azjatom aniżeli nam, to tak naprawdę główna rzecz która mnie zastanawia - czym do diaska ma być ten tytuł ?.

No racja, pierwszy raz kopnął w kalendarz w MG1 potem został spalony na popiół MG2 a następnie dostał ataku serca w MGS4

Właśnie, zginął 2x razy w wersji paro bitowej jak i 3D, dość starczy mówię, wygłosił mowe pożegnalną która trwała swoje, jeżeli teraz niby miałby odżyć a wy w to wierzycie, to mnie zastanawia głęboko co naprawde wam się podoba w tej serii ? O-o'.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Wpierw strona z burzą, a teraz z tą maską. Kojima wie jak zrobić szum wokół swoich projektów.

Ja tam wolę poczekać do tego 1 czerwca i dowiedzieć się w spokoju czym będzie następny tytuł niż nakręcać się i tworzyć jakieś niestworzone teorie na temat nowego MGS5, cyber Sunny, BB, Otacona itp .

Chociaż po Kojimie i serii MGS można się spodziewać wszystkiego ^_^

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Mi to wygląda na to ze będziemy mieli remake MG bądź MG2 SS, nowa gra w oparciu o zarys fabuły tamtych gier, bo wiele na to wskazuje link do tłumaczenia z famitsu

 

http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=1306

 

tylko ten Raiden (?) i o co biega z ta strona z maską ?

 

edit doczytałem i chyba biega o to

 

http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=1311

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza

Kojima mówił, że nie będzie robił remake'ówe swoich gier (Twin Snakes był wyjątkiem), ale mówił też, że MGS3 to ostatnia część serii ;P

 

 

New-Map-Francophone_World.PNG

 

Ta mapa pokazuje zasięg języka francuskiego na świecie. Jak widać francuski rozciąga się na połowę afryki, a jak wiemy Outer Heaven znajdowało się w afryce.

 

Druga sprawa to, że jak weźmiemy tą czaszkę z beretu, zrobimy horyzontalne odbicie, i nałożymy kształt zasięgu języka francuskiego w afryce, to całkiem ładnie będzie nam to pasować.Nie zakryje całej mapo-czaszki, ale będzie pasować. Jak ktoś lubi się bawić w puzzle to może pokombinować. Ja już długo nad tym siedziałem i na razie tylko do tego udało mi się dojść.

 

Wcześniejsze symbole Outer Heaven:

 

Outerheavenoriginal2.jpeg

 

Outer_Haven.jpg

 

Wszystkie opierają się na czaszce, ale drugi jest bardziej interesujący ze względu na opaskę na prawym oku. Czy muszę coś sugerować? ;)

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza
29bn76b.jpg

 

Fajny photoshop, który jeszcze bardziej umacnia mnie w twierdzeniu, że ten cyborg to kobieta. Brązowe oczy, kobiece rzęsy i brwi wskazują na Sunny.

 

 

 

Mi to przypomina gębę tego pedała luntka z youtube . Nie chcę mi się wklejać jego ryja tu bo akurat jem . ^_^

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...