Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Nie komentowałem tego na świeżo, bo pierwsze reakcje są zawsze emocjonalne, czego dowiodły pierwsze strony tego tematu tuż po ogłoszeniu znamiennych wieści. "Olaboga, MGS na Xboxa, sprzedaje plejsztejszyn i idę popłakać w łazience..." :o

A warto przecież przypomnieć, że choć ta marka jest kojarzona z Sony, to tylko dwie ostatnie części są dla niej pełnym exclusivem. ;)

 

Wobec samego projektu nie mam za dużo do powiedzenia. Bo co mam niby powiedzieć po jednym arcie? :D Oczywiście kibicuje (bo MGS-ów nigdy za wiele) i mam tylko nadzieję, że historia będzie co najwyżej nawiązywać do poprzednich części.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
A warto przecież przypomnieć, że choć ta marka jest kojarzona z Sony, to tylko część czwarta jest dla niej pełnym exclusivem. ;)

 

Blue - nie przypominam sobie aby równiez część 3 pojawiła się gdziekolwiek indziej. Więc nie tylko 4 jest Exem Sony.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Pierwsza część za to doczekała się adaptacji na Gacusiu ... Hmm nasz Kojima taki wierny od samego początku nie był ;).

Ciekawe co dostaniemy, ja liczę na ambitnego slashera plus godziny cutscenek :D.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony to i dobrze ze nie będzie MGS5 na PS3 bo seria już sie skończyła... to do tych wszystkich co tak jęczą o MGS5 na PS3... a z drugiej strony źle że Kojima nie zdecydował sie na stworzenie rozszerzonej wersji MGS4 S(cośtam) mógł tam zawrzeć te misje Raidena z MGS Rising, choć ciekawe w jakim stopniu ta gra Raidena będzie powiązana z MGS4 ?

Odnośnik do komentarza

img_5617.jpg

 

Wiadomo już, że Rising wyjdzie na PS3, 360 oraz PC. Prawdopodobnie gra będzie korzystać z silnika MGS4, a akcja toczyć się będzie w czasach MGS4. Jestem trochę zawiedziony brakiem trailera. Dalej nie wiemy nic oprócz tego, że wiadomo, że gra zostanie dalej skradanką.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jak najbardziej zadowolony. Raidenem gralo mi sie doskonale, po za tm multiplatormowosc mi odpowiada jak najbardziej!

Moze olejna gra ktora bedzi miala online PS3 / PC czy X360 / PC !

Jednego sie obawiam 2jka na PS2 miala mozliwosc jazy snake na deskorolce ( taki bonus )

Obawiam sie ze beda teraz ieksze roznice, kwestia czy sympatia Konami do PS3, czy $ od MS.

Dla tego naprawde sie zastanowie ktora wersje kupie, na PS3 czy na X360...

Poniewaz DLC do gry moze byc bardz ciekawe. Obawiam sie ze tyko jedna wersja moze byc wspierana.

Co d pada to wiele osob moze miec problem, ja akurat skonczylem kazda czesc ( po za 3jka i OPS ) na innej konsoli, wiec oto sie nie martwie, ale wiele osob moze tu wyskoczyc z problemem,zwanym pad, oraz pojemnoscia nosnika X360 co odbije siena oprawie gry, badz okrojeniu czegos ( biadolenie )

 

Czekam na jakies konkretne info. Oby produktdorownywal 4rce! Czekam tez na jakies nowe rozwiazania w gameplay.

Odnośnik do komentarza

To niesamowite. Przed ostatnia dekade, informacje o nowym MGS eletryzowaly moja uwage niczym serial "M jak milosc" eletryzujacy masy. Po raz pierwszy nie obchodzi mnie jak potoczy sie ten nowy cykl sagi MG. Pamieta jak zobaczyl Sons of Liberty, ta kosmiczna grafe- na gwalt chcialem w to grac;pamietam dzungle w "trojce"... niewiarygodne. A od pierwszego trailera MGS4 nie moglem spac. Jednak po ostaniej czesci Snake'a bardzo sie zawiodlem (glowni aspekty fabularno-techniczne), dla mnie seria sie wypalila. "Waz" juz nie jest dla mnie zjadliwy. Jest chyba z 10 pozycji, ktore mnie badziej inetersuja niz MGS:Raising... To co najbardziej mnie dobilo, to info jakoby nowy Metal bedzie jechal na starym silniku. Czyli slaba grafa, drewniana animacja, sztywne srodowisko. No ale co si dziwic, w koncu to tytul multiplatformowy. Do dzis zastanawiam sie, co oni upchenli na tym blu-ray'u MGS4, ze zajmuje 50 giga. Nie widac tego w grze. I do k$%£y nedzy, skad te instalacje? Olewany do tej pory kieszonkowy Snake, zachwycil mnie nowym system animacji (zwlaszcza jak kroczy). A moze jestem slepy? :)... Snake dlaczego nie walnales sobie kuli w leb???? Legendy umieraja tragicznie, bo jak nie to zachowuja sie jak blazny w stylu Ringo Stata, czy Paula McCartney'a na konferencji Microsoftu. 8)

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Panowie, to jedna z najładniejszych gier tej generacji. To nie jest zdanie kilku poślednich graczy, ale też pism, portali i specjalistów branżowych, o czym świadczą liczne nominacje za najlepszą grafikę. Jak do tej pory, nie ukazała się jeszcze gra z lepszymi modelami postaci.

 

Ale to tak stroną off-topu.

Czym będzie ta gra? Myślę, że zapowiada się taki bardziej dopakowany Tenchu, ale w skórze Raidena. Choć zapewne ciachania mieczem nam nie zbraknie. Pytanie, czy zostanie osiągnięty poziom animacji taki, jak w cutscenkach walki Raidena z Gekko czy też Vampem.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Hmm raczej jedna z najładniejszych japońskich gier, a to już różnica.

 

 

Zgadzam się. Na tle innych gier typu killzone , uncharted , bioshock.

 

Dla mnie Metal ma swoj unikalny klimat i graficznie to ta sama liga co wymienione przez Ciebie gry ( a Bioshock to w ogole ma fajny design ale grafike srednia)

Odnośnik do komentarza
To co najbardziej mnie dobilo, to info jakoby nowy Metal bedzie jechal na starym silniku. Czyli slaba grafa, drewniana animacja, sztywne srodowisko. No ale co si dziwic, w koncu to tytul multiplatformowy.

 

Otóż, nie. Info z nowego KP Report:

 

- pomimo tego iż MGS: Rising będzie multiplatformowy, nie spodziewajcie się różnic między wersjami gry

- gra będzie chodzić na zupełnie nowym, zaawansowanym silniku

- MGS: Rising będzie miał tak samo dobrą grafikę jak MGS 4, choć twórcy chcą zrobić znacznie lepszą. To tak samo wielki projekt jak czwórka - twierdzi Sean

 

http://mgs.gram.pl/news.php?readmore=1343

Odnośnik do komentarza

Jeśli według obecnych założeń twórców gra zmienia formułę gameplay'u, czyli już raczej nie będzie to typ "stealth", tylko coś bardziej w stronę akcji. Zatem koljena zmiana w kolejnej legendarnej serii (podobnie było w przypadku serii RE - horror->akcja + elementy horroru). Ciekawe czy to wyjdzie MGS na dobre. Biom trochę to wygląda na zabawę w odcinanie kuponów. Ponoć więcej konkretów ma zostać przedstawione dopiero na kolejnych E3 (czyżby aż tak późno?). Aha, i grafika ma być lepsza niż MGS4, ale jak widać w różnych punktach sieci różnie podają.

Odnośnik do komentarza
Panowie, to jedna z najładniejszych gier tej generacji. To nie jest zdanie kilku poślednich graczy, ale też pism, portali i specjalistów branżowych, o czym świadczą liczne nominacje za najlepszą grafikę. Jak do tej pory, nie ukazała się jeszcze gra z lepszymi modelami postaci.

 

Absolutnie masz racje, MGS 4 jest ladny, tyle ze nie wbzudzal takich emocji jak MGS2. Demo tego pierwszego rozczarowalo, drugie szokowalo (do dzis pamietam ta fantastycznie rozpryskujaca sie szybe). Ciekaw jestem jak ten Raising bedzie wygladal. Jesli okaza sie, ze to ten sam poziom co MGS4 (a gra nie wyjdzie wczeniej niz 4 kwartal 2010), bede w szoku. Uncharted 2, The Last Guardian, KZ2, GT5 etc... przy takich tytulach Metal zostanie zmiazdzony. Szkoda, ze Konami robi gre na X360. Ta konsola wymusza ograniczenia. MGS nie bedzie szokowal... Zreszta i tak pewnie by nie szokowal, gdyby pojawil sie tylko na PS3. Bez narzedzi EDGE i wsparcia finansowego Sony. nie ma szans na wycisniecie z PS3 wszytskich szokow :)

 

Ktos rozszyfrowal moze znaczenie LIGHTING BOLT ACTION? WTF?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...