Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

"Militaires sans Frontieres" - po francusku: "Żołnierze bez granic" (Dosłownie "wojskowi", ale "żołnierze" brzmi lepiej ;) )

 

Czy tylko mi kojarzy się to z główną ideą Big Bossa?

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

teorie niektorych są juz za bardzo smieszne

 

grey foks? big boss? no ludzie! oni zgineli. Ci zgineli bezpowrotnie, tak jak np. Sniper Wolf (zaraz jeszcze ktos napisze ze ta ninja to wlasnie sniper wolf).

 

moze to byc albo snake, ktoremu jednak udalo sie cofnąć proces stażenia się (w co wątpię), albo otacon, albo 3ci klon jakis. Zaden bb.

Odnośnik do komentarza
"Militaires sans Frontieres" - po francusku: "Żołnierze bez granic" (Dosłownie "wojskowi", ale "żołnierze" brzmi lepiej ;) )

 

Czy tylko mi kojarzy się to z główną ideą Big Bossa?

 

Nie tylko tobie.

 

Jeśli akcja gry miałby się toczyć 7 lat po MGS4 to Sunny na pewno by tak nie wyglądała.

 

Matko, przecież ta gra może być PRZED MGS4.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
solidus.jpg

 

MGS4_Otacon.jpg

 

Ja obstawiam Otacona i Sunny.

Ja też obstawiam że na tym zdjęciu jest Otacon który stanie na czele grupy "żełnieży bez granic" czyli grupy nanomaszyn/cyberrobotów w składzie sunny, syn raidena i ten kole z czarnymi okularami co występował w 4 też bedzie odgrywał znaczącą role w grze.

Ale i tak nasze przypuszczenia nie maja sensu bo koijama bawi sie z nami i całym netem pewnie majac z tego świetny ubaw. Prawdopodobnie gra tez wydana na konsole M$. Już sie nie moge doczekać targów E3, niech chociaż pokażą jakiś filmik ^_^

 

Odnośnik do komentarza

Ja nie moge jakie z dupy przypuszczenia. Otacon? Proszę was. Na 100% ta postać jest w jakis sposób spokrewniona ze Snakiem- to chyba nie podlega wątpliwości. Pytanie tylko jaką absurdalną historię Kojima przypisze tej postaci.

 

Po drugie- nie wiem skąd i gdzie wy widzicie że drugą postacią jest kobieta? Raiden jak w pysk strzelił.

 

Aż dziwię się że co niektórzy takie bzdury wypisują.

Odnośnik do komentarza
Aż dziwię się że co niektórzy takie bzdury wypisują.

Wypisują, bo nikt się nie spodziewa oczywistych rozwiązań do teaserów Kojimy.

Chociaż z drugiej strony, to po zapowiedzi MGS3, gdy został pokazany BB, to ludzie knuli mnóstwo ambitnych teorii, że to nie może być on, a wszyscy wiemy jak było w grze...

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

xD Nie przypominam sobie zeby przed przykladowo mgs4 bylo takie 'cisnienie'...

 

btw. Hmmm po dłuższych przemyśleniach Otacon naprawdę pasuje do roli nowego gł. bohatera. Był w mgs1/2/4? Był. Sunny zwracała się do niego wujku? No tak. Wiekowo tez mniej więcej pasuje i co ważne…. nadal zyje, a tego czym się zajmowal razem z Snakeiem chybaby nie porzucił… z drugiej strony to rozumowanie, które wydaje się calkiem logiczne, może być całkowicie błędne.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Uroczyście oświadczam (i przysięgam!) , że jeżeli masz rację, to zawinę jakiegoś porządnego browca (a nawet dwa) w paczkę i wyśle do ciebie priorytetem.

 

Mówić, że ten gość jest podobny do Otacona, to tak jak mówić, że Otacon jest podobny do BB. Bo przecież to ta sama, ale nieco starsza, twarz.

Odnośnik do komentarza
Weźcie se dajcie siana, bo się tak nakręcacie jak ja przed MGS4 - i potem gra nie urośnie do Waszych oczekiwań i będzie płacz. Ja wrzucam ignora. Jak mi najwięksi po mnie malkontenci powiedzą że gra jest dobra, to może wtedy na nią racze rzucić okiem. Ale wątpię.

 

Gregor nakręcamy się, bo to nowy MGS, a mnie osobiście czwórka nie zawiodła. Jak masz z tym jakiś problem to idź pograć w Syngstara ;) Wracając do tematu to jestem niemal pewien, że cyborg to Sunny, natomiast 'Uncle' to albo Otacon albo Big Boss czy tam jakiś jego klon. Myślę, że jak dowiemy się co jest na tej mapie z czapki to sprawa się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Ja z was nie moge - Sunny kobieta ^^.

Tak w ogole nie obstawialbym BB z prostego powodu, 1- oko i 2- nos (porownajcie sobie do BB z MGS3, co nagle by mu sie zmienil lekko, o berecie juz nie wspomne ??).

Otacon to calkiem ciekawa propozycja (i calkiem sensowna btw), druga postac to moim zdaniem Raiden bez dwoch zdan, mogle sie zmienic w wygladzie i tyle :P.

 

Odnośnik do komentarza

Obyś nie wykrakał Grigori ;)

Ja też się nie nakręcam - przynajmniej nie będę musiał kupować nowego sprzętu i TV żeby zagrać w kolejną grę Kojimy - co będzie to będzie czekam cierpliwie :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Poza tym teoria ze ten MGS mialby wyladowac na Xboxie - kolejny bezsens..,

Kojima mowi ze glownym targetem jest sama Azja, zaprawde az taki glupi to on nie jest ;).

Niech Cię Kojima pokara Metal Gear Singstarem, ty!

Sneeejk iteeeeeerrrrrr :P !!!

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
W wywiadzie w Famitsu Hideo zaczął opisywać proces powstawania gry:

 

To jest bliskie Zachodniej koncepcji tworzenia tytułów. Wciąż jest w fazie eksperymentalnej, więc jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wtedy wszystko co zrobiliśmy będzie dyskusyjne; być może to się nawet nie sprzeda - śmieje się na koniec Hideo. Twórca sugeruje także iż produkt mógłby wylądować na półkach sklepowych całkiem niedługo.

 

Zapytany także o to czy ta gra to....i tu następuje kolejna cenzura choć chodzi prawdopodobnie o sequel, Hideo odpowiedział iż To jest to (cenzura) oraz że zamierzali zabrać się za oryginał ale ten projekt został zakończony.

 

OK, czyli najprawdopodobniej jest to MGS5 i gra wyjdzie niedługo, czyli pewnie prędzej niż za 3 lata ;). Jak dla mnie bomba, teraz tylko czekać na E3 i więcej informacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...