Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz gdy wszystko ucichło, można na spokojnie wyrazić swoją opinię. Na początku miałem wątpliwości, co do nowego MGS'a, nie wyobrażałem sobie tej gry, w innym klimacie niż skradanka. Może dlatego, że zaliczyłem dotychczas tylko trzy mgs'y na ps2, w czwórkę jeszcze nie grałem. Dlatego miałem ciśnienie na nowe przygody ze snejkiem, jak arab na kurs pilotażu.

Na forach można było poczytać, że system gry był już skostniały i każdy następny MGS po czwórce będzie robiony na siłę, że serię może uratować tylko jakiś powiem świeżości, jeśli będzie innaczej(czyli tak samo jak dotychczas), to hideo powinien jak najszybciej zakończyć przygodę z wężem.

I teraz zostaje ogłoszony Metal Gear Solid : Rising, w gatunku hack 'n' slash, nastawiony głównie na akcję. I od razu pojawiają się głosy, że nowy MGS nie będzie pełnoprawną kontynuacją serii, tylko jakąś popierdułką. Wg. mnie gófno prawda bo taki powiew świeżości dla serii może być zbawienny. Tak jak napisał ekansik, jeśli gra będzie na miarę DMC czy ninja gaidena, to szykuje się na prawdę nie zły szpil. Dodajmy do tego ciekawą fabułę na miarę poprzednich odsłon i gra powinna zostać bardzo dobrze przyjęta. Bynajmniej mi się wydaje, że będzie to bardzo ciekawy tytuł.

Odnośnik do komentarza

Ex' czy nie, czy to na Xkloca czy też PS3. Mnie to nie obchodzi, bardziej mnie ciekawi co też to Kojima chce wymyślić skoro jak dla mnie seria wraz z MGS4 się zakończyła. Mi się wydaje, że będzie to jakiś spin-off, w którym pomachamy mieczykiem w gaciach Raidena. Już bardziej bym się cieszył gdyby Koji zrobił remake MG i MG 2 bo takie coś by się bardziej przydało niż jakieś "lighting bolt action" z Raidenem. Cóż pożyjemy zobaczymy do premiery pozostało jeszcze dużo czasu więc wiele rzeczy może się zmienić...

Odnośnik do komentarza
Jeszcze wpadłem na jeden pomysł. MGS2:S był na X'a? Czyli mogą ciągnąć historię rozpoczęte już MGS2. No i gra.

 

Zeby nie ciagnac tej durnej dyskusji w ktorej obaj sie nie rozumiemy, zakladam rozejm i opdowiem tylko do ostatniego zdania: Sadzisz ze bedzie to historia Raidena zaraz po skonczeniu 2 ??:). Bo z tego co udalo mi sie wyczytac, to Raiden juz nie byl do konca czlowiekiem w 4 ... (ale glowy uciac nie dam !!, wszak nie gralem :(:()

 

Nie, nie sądze tak. Tego nikt nie wie. Ale jest jakaś furtka. Wątpię żeby poruszał temat BigBossa na xklocku.

 

Co z tą stroną??? -> http://www.konami.jp/kojima_pro/mask/

 

Twarz robi się wyraźniejsza :D:excl:

Odnośnik do komentarza

Mnie tam ciekawi o co kaman PS3 site, co oni za głupoty niesprawdzone wypisują ? (pije do MGS'a z 2000 na PC lol :P).

Nikt nie zwrocil uwagi, ze sa dwa tematy na temat tej samej gry na tym forum?

Wierz mi tak jest dobrze, jakoś kiedy wyszedł NGS temat nie wylądował do działu Ninja Gaiden który NOTABANE znajduje się w dziale M$, dlaczegoż posiadacze Xboxa mieliby tu wbijać zatem (oczywiście nie mam nic przeciwko jeżeli będą z tego tematu również korzystać :P).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

ojima na konfie :

 

MGS : Peacewalker na PSP - akcja odbywa się 10 lat po wydarzeniach z MGS: Snake Eater.

 

 

Pokazali trailer. Widzimy jak Big Boss zasuwa po dachach. Wygląda fajnie. Akcja 1974. Pokazali Kolumbię, Karaiby. Ogólnie będzie o Outer Heaven. Sorry za nie ład ale słucham co dalej mówią.

 

 

 

Póki co nic nie mówili o MGS na ps3 ;/

 

Po konfie Sony:

Ja się pytam gdzie jest krwa MGS NA PS3?!?

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

Podtytuł Lighting Bolt Action? Więc to już nie będzie gra typu Tactical Espionage Action LOL :) Slasher jakiś pewnie zrobią ala horror Sneja ze Sneake Eater/Subsistence.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...