Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Takie sobie kupiłem w Wojasie. Trochę za nie dałem, więc mam nadzieję, że wytrzymają ponad jeden sezon. Dwójce znajomych trzymają się do dwóch lat, jednemu, jak kupował z promocji podeszwa odpadła po 3 miesiącach. Dobre chociaż to, że gwarancja na 2 lata. Mają idealny profil jak się z góry na nie spojrzy, jedyny taki model w całych złotych tarasach, który wygląda bardzo elegancko jak na casualowe buty. Martwi jedynie zamszowa skóra, wydaje mi się trudna w pielęgnacji. No i obcierają mały palec po pierwszym dniu chodzenia. Na żywo czarniejsze niż na zdjęciu.

main_img_6192.pngmain_img_6196.png

 

Odnośnik do komentarza

W moich odpadła podeszwa przy piętach, już nawet nie mam siły na reklamowanie. Jesli chodzi o pielegnacje to tylko trzeba je czyścić z kurzu, bo w lato strasznie łapią, jak się wyjdzie gdzies poza chodnik. Palec w prawej stopie też mi obcieral, ale ułożyły się. Taką skur.wiałą jakośc maja buty, że szok. Podobny fason miał hilfiger w zeszłym sezonie, ale kosztowały 500zł, - dobrze, ze nie brałem bo też pewnie po niecałym roku by się rozleciały. Szkoda, że CAT nie łączy fajnego wyglądu z wytrzymałością.  

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Jak to CAT nie łączy fajnego wyglądy z wytrzymałością ? Wiem, że wygląd to kwestia gustu, ale zimowe 'żółtki' nosiłem 3 zimy i planuje kolejne, a buty nawet nie myślą, żeby się rozpaść :) Teraz śmigam też w CATach, ale mam je dopiero miesiąc, więc o wytrzymałości nie mogę jeszcze nic nie powiedzieć.

 

W Wojasie buty są za drogie, na pewno nie są warte swojej ceny. Kupiłem tam prawie rok temu eleganckie do garnituru, zapłaciłem 350 zł, ból w sercu był, ale to tylko tam mieli moje rozmiary. Normalnie tyle kasy bym nie dał za te buty, choć w sumie nie wiem jeszcze, czy były warte ceny, bo miałem je 2 razy na nogach.

Odnośnik do komentarza

Raz sobie takie buty zachlapałem (a właściwie jakiś kierowca mi je zachlapał) i niczym nie szło doczyścić, a próbowałem każdej metody jaka była w googlech, włącznie z tą. :P

Fakt, że buty były jasne, więc może dlatego.

Odnośnik do komentarza

W moich odpadła podeszwa przy piętach, już nawet nie mam siły na reklamowanie. Jesli chodzi o pielegnacje to tylko trzeba je czyścić z kurzu, bo w lato strasznie łapią, jak się wyjdzie gdzies poza chodnik. Palec w prawej stopie też mi obcieral, ale ułożyły się. Taką skur.wiałą jakośc maja buty, że szok. Podobny fason miał hilfiger w zeszłym sezonie, ale kosztowały 500zł, - dobrze, ze nie brałem bo też pewnie po niecałym roku by się rozleciały. Szkoda, że CAT nie łączy fajnego wyglądu z wytrzymałością.  

 

No nie pocieszyłeś mnie tym postem. W każdym razie byłem trochę zdesperowany, żeby do 300 stówek znaleźć buty, które będą mi pasowały, a te leżą wprost idealnie i pomimo obcierania wczorajszego dnia są bardzo wygodne.. Też żałuję, że to zamsz, trzeba będzie uważać, może na czarnych nie widać będzie tak bardzo syfu, z wyjątkiem pyłu.

 

Rozi, ja się bardzo często noszę w ciemnych / szarych barwach, więc te buty bardzo mi fitują do sporej części garderoby, zwłaszcza w chwilach, kiedy zależy mi na nieco poważniejszym wyglądzie.

Odnośnik do komentarza

Co ty chcesz, zayebiste te najki. Gdybym nie mial juz bialo-niebieskich butow, to na pewno bym sie za nimi rozgladal.

 

A skoro juz przy butach jestesmy to z dwa lata temu bylem w Originalsie w moim miescie i byly tam Superstary 2 za cos kolo 250zl. Niedawno wbijam do Originalsa w innym miescie, a tam cena na Superstarach 349zl. Co sie stalo, dlaczego tak drogo?

Odnośnik do komentarza

Co ty chcesz, zayebiste te najki. Gdybym nie mial juz bialo-niebieskich butow, to na pewno bym sie za nimi rozgladal.

 

A skoro juz przy butach jestesmy to z dwa lata temu bylem w Originalsie w moim miescie i byly tam Superstary 2 za cos kolo 250zl. Niedawno wbijam do Originalsa w innym miescie, a tam cena na Superstarach 349zl. Co sie stalo, dlaczego tak drogo?

Jedynie zmieniłbym coś z tą podeszwą aby nie miała 5cm byłyby spoko

 

Chociaz w tych butach byłbym 5cm wyższy ;D

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co sie stało z superstarsami? to co z conversami, stały sie popularne to ceny poszybowały w góre, jak nie trafisz na wyprzedaz to cienko wyrwać w ludzkiej cenie, no i superstary imo spadły na jakości (kiedyś nie do dojechania, ostatnio miałem dwie pary i załatwiłem każdą w 3-4miesiące) zależy też jakie superstary, polecam serie adicolor z wymienianymi kolorami w paskach <serduszko>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...