Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

 

Rocky ma 3mln na koncie. Ja nikogo nienasladuje. To samo mogę powiedzieć o was patrząc na wasze ciuchy, ze ubieranie się jak janusze, bo wszyscy podobny styl. Co do siary,ze tez w uk - fajnie, tylko, ze większość z was zarabia najniższa krajowa, a taki boro boro dużo więcej i szaleje.

 

Sorry, ale najpierw wstawiasz teledysk z pseudo-imprezy czarnuchów, którymi się jarasz, a później dziwisz się, że cię do nich porównują. Już ci pisałem, że dobry gust to nie latanie po butikach koleżanek za modą, bo w tym roku jesień-zima ma delikatnie ciemniejszy odcień sznurowadeł na skrzydlatych kapciach. Możesz się dla mnie ubierać nawet w stringi na głowie, mi to nie robi. Ale proszę nie staraj mi się wepchnąć do gardła Upadłej Matki Boskiej Żałobnej i nie nazywaj mnie Januszem tylko dlatego, że lubię prasować swoje koszule i nie noszę żadnych logo/naszywek (chyba, że na siłowni). Popatrz na takiego Lucjana, gość ma swój styl i pewnie nie czuł bym się przy nim zażenowany. Ale wystarczy, że się odezwiesz z tym swoim genijalnym planem nawracania konsolomaniaków i rzygać mi się chce. (od tego momentu nie chcialo mi sie pisac polskich znakow) Toniesz w swoich przekonaniach, brudzisz nas swoim glupim stylem bycia. Denerwujesz nas swoimi bajkami o iluminatach, draznisz ubiorem. Dla ciebie Boro Boro jest oznaka stylu. Jestes zalosny. Zaloze sie, ze uwazasz sie za boga mody, bo kolezanka pokazala ci kilka projektow z, ekhem, koledżu. Sam drwisz z zarobkow innych i chelpisz sie swoimi. Serio, moze powinienes wyciagnac reke po pomoc i zamiast wydawac kolejne 300 funtow na jakies kapcie z kutasami na pietach, zreflektuj sie i zacznij w koncu czytac, co inni delikatnie staraja ci sie wytlumaczyc. Masz chujowy styl, nosisz sie na pokaz i pogodz sie z tym. Wiem co mowie, bo sam kiedys tak robilem, jak mialem te 20 lat. Kazub to ladnie podsumowal, jestes przykladem osoby, ktora moglaby wydac 10,000 funtow i dalej bylaby chujowo ubrana. Sorry, ale to tak nie dziala, ze kupisz sobie torebke Louis Vitton i jestes modna, bo w ten sposob co druga babka na ulicy bylaby uwazana za guru mody. Na szczescie tak nie jest i na tym wlasnie robimy pieniadze. A teraz idz sie kurwa przebierz, bo jak ktos by mi tak przyszedl do pracy to P45 i do widzenia.

 

 

Z emnie tez sie smiano a ja mam po prostu swój styl nie rozumiecie :klapek:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też się lubię "dobrze" i drogo ubrać, ale skąd Ty te szmaty bierzesz, Jerome, to kur.wa nie wiem :) Szczerze. Jak tak już piejesz, że stać Cię na lepsze ciuchy, idź sobie do jakiegoś np. Strellsona, Iceberga, Hugo Bossa, okup się i wklejaj zdjęcia, sam chętnie popatrzę. Ale to, co tutaj prezentujesz kojarzy mi się z bajką "Złote szaty cesarza". Na zdjęciu widać brzydkie g., a usiłujesz wmawiać, że to jest fajne :D

 

Ps. Ostatnie podstrony tego tematu to beka roku :potter:

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...