Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze do kolekcji ohydne Shamany i możemy zakładać własne plemię.

 

 

Edit:

Dzięki za sugestie, ostatecznie postawiłem na Umbro. Przecena ze 160 zł na stówę, a do tego rabat 15% za okazanie nieważnej legitymacji szkolnej.

 

No to dokonałeś kolego najgorszego z możliwych wyboru. Argument "bo te są za 100zł a nie za 150zł" mnie zmiażdżył. Miałem już 2 pary butów od Umbro i obie poszły się yebać szybko, moi koledzy też próbowali rozmaitych modeli i również nie byli zadowoleni jak im zaczęły pękać podeszwy i szycia. Wolałbym dołożyć te 50zł i mieć jakieś butki od Nike lub Jomy. Umbro się nie nadaje.

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Jeszcze do kolekcji ohydne Shamany i możemy zakładać własne plemię.

 

 

Edit:

Dzięki za sugestie, ostatecznie postawiłem na Umbro. Przecena ze 160 zł na stówę, a do tego rabat 15% za okazanie nieważnej legitymacji szkolnej.

 

No to dokonałeś kolego najgorszego z możliwych wyboru. Argument "bo te są za 100zł a nie za 150zł" mnie zmiażdżył. Miałem już 2 pary butów od Umbro i obie poszły się yebać szybko, moi koledzy też próbowali rozmaitych modeli i również nie byli zadowoleni jak im zaczęły pękać podeszwy i szycia. Wolałbym dołożyć te 50zł i mieć jakieś butki od Nike lub Jomy. Umbro się nie nadaje.

Ale ja gram raz, góra dwa razy w tygodniu, poza tym buty mają 2 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Takie sobie są. Teraz chłopaki ze spamu odwracają głowy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te szamańskie visvimy były za(pipi)iste, kiedyś wklejałeś. Najfajniejsze buty, jakie tutaj widziałem.

Odnośnik do komentarza

Ale ja gram raz, góra dwa razy w tygodniu, poza tym buty mają 2 lata gwarancji.

2 lata gwarancji, skad ja to znam. jak sie zniszcza od grania w pilke to nic nie wskurasz. umbro to go.wniana firma, lepiej bylo dorzucic te 50 peso i kupic adidasy.

Na wszystkie zakupy są 2 lata, ustawowo, więc nawet jak nie ma, to i tak są.

Odnośnik do komentarza

Te DC mi się nie podobają, wyglądają jak z targu :/

 

Apropo DC, ostatnio słyszałem jak panny w knajpie się jarały, że ich koleżanka sobie kupiła DC (były w ostatniej klasie liceum, bo gadały coś o maturze). Nie wiem skąd ta podnieta, jak typiary nawet nie wiedzą co to za firma... ktoś mnie oświeci czemu ta marka nagle stała się modna wśród żółtodziobów?

Odnośnik do komentarza

te buty wyżej są beznadziejne z wielu powodów:

1.) są to buty DC, czyli będziesz utożsamiany z "fajnymi" gówniarzami

2.) mają krój podobny do DC court co jest szczytem wieśniactwa

3.) są w prążki

4.) ich kolorystyka, buraczano-czarna sama mówi jaki jest target tego modelu

5.) krój typowego tytusa, które niestety już dawno wyszły z mody, teraz nosi się max odchudzone buty

Edytowane przez superment
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...