Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

miał być fejm

 

 

 

a nie jest

 

Nadal jest. Chodze w butach za ponad 4 tysiace a szaraki w tym temacie nadal w trampkach za 100 zl  :cool:

 

Swietny gif pokazujacy moje Yeezys z kazdej strony. 

 

giphy.gif

 

Tutaj buty z SEASON 3. Wygladaja swietnie <33 

 

IMG_0925.jpg

 

PRZYPOMINAM, ZE DZISIAJ BEDZIE LIVESTREAM Z SEASON 4. Nowe modele butow i ubran :banderas:

 

Pewnie kupione od jakiegoś resellera co buty brał "na premiere" stąd taka data na paragonie.
 
Wygral raffle i odebral buty nastepnego dnia. Premiera byla 29 grudnia. Oczywiscie zaplacil 200 euro i sprzedal drozej. Norma.
Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Podobno każdym egzemplarzem tych szmacianych kapci, Kanye musi po stosunku wytrzeć sobie chu.ja , a Kardashian siada na nie swoją tłustą sraką.

Doszedł do tego ostatnio któryś fan, który znalazł ukryty przekaz w jednym z kawałków puszczonego od tyłu z ostatniego albumu. Backmasking czy coś.

Internet huczy teraz mocno, bo afera faktycznie spora, a najlepsze, że niektórzy posiadacze tych wybornych butków znajdują w podeszwie lub pod językiem pojedyncze łoniaki króla Keyna i tutaj uwaga -  

zaczęli wystawiać te butki z bonusem na ebayu i amazonie nie za 4k, ale 8 tys EURO (tak jest).

Także Mroku, polecam sprawdzić szczegółowo te laczki, bo może także jesteś szczęściarzem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Alter Jeroma chodzi w butach za "4 polskie koła", "repliki za 50 euro", które kupił w przepoconym lumpie za 20 euro, oczywiście biorąc jeszcze pod uwagę bardzo niekorzystny kurs walut, w którym nawet 200 euro to 4 koła PLNów. Kto bogatemu zabroni xD

 

tak trochę żenujące to to, nie mam sił

 

musisz prezentować się jak prawdziwy cygański król, wracając ze zmywaka w podrobionych kanye westach z lumpa za 4 tys. zł, koszulce galaxy z madonną za milion złotych z alibaby i plastikowych beatsach za 2 tysiące złotych. Pewnie w takim zestawie, kupując mortadelę w osiedlowym sklepie czujesz  się jak władca wszechświata. 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W nastepny weekend jest premiera nowych modeli YEEZY BOOST 350 V2 Beluga i najprawdopodobniej wygralem ATC( add to cart) czyli gwarantowany dostep do zakupu tych modeli. 220 euro. Teraz pytanie, zatrzymac dla siebie, czy sprzedac.. Design wyglada nawet ok, ale musialbym na zywo zobaczyc. Dobry outfit tez trzeba dobrac.

 

Kanye akurat dobral perfekcyjny styl do tych modeli.

 

 

 

CdTcWKuXEAAzYlJ.jpg

 

 

Tak wygladaja z bliska:

 

 

yeezy-350-v2-beluga-solar-red-release-in

Odnośnik do komentarza

Wspaniałe. Kupiłem kiedyś buty za jakieś 200 euro, ale dostałem tylko ręcznie robione obuwie z hiszpańskiej skóry licowej wyściełane skórą cielęcą na podeszwie z naturalnego kauczuku robionej przez GoodYeara, ale co ja się mogę równać do Sprandi Kańe Edition, szarak jestem .

Odnośnik do komentarza

Wspaniałe. Kupiłem kiedyś buty za jakieś 200 euro, ale dostałem tylko ręcznie robione obuwie z hiszpańskiej skóry licowej wyściełane skórą cielęcą na podeszwie z naturalnego kauczuku robionej przez GoodYeara, ale co ja się mogę równać do Sprandi Kańe Edition, szarak jestem .

 

Gumowa podeszwa w butach za 200 euro nie brzmi jakoś szałowo. Nie chciałeś napisać, że buty ze skórzaną podeszwą szytą metodą Goodyeara?

 

Hiszpański Crownhill sprzedaje nawet buty ze skórzaną podeszwą za 150 euro! Ach, co za taniość.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...