Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę zobaczyć co tam u Kanye a tu, fak, ktoś na forum konsol nosi coś poza klapkami i adidasami. Te "promocje" to masz na myśli że były z 750 na 700 czy faktycznie gdzieś sroga obniżka? Ja muszę kupić buty na zimę i fantazjuję, że znajdę gdzieś coś, co będzie tanie i dobre. Ale tanio to zazwyczaj nadal w sumie nietanio...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

@milan: To się nazywa ponadczasowa klasyka.

@ogór: obniżka na zasadzie z 650 zł na 515 zł, natomiast widziałem gdzieś w zagranicznych stronach cenę chyba nawet 200 EUR no więc...

 

Co do stosunkowo tanich butów to polecam markę Zign na Zalando, swego czasu szukałem czegoś, co wygląda jak najprościej, bez zbędnych przeszyć, suwaków, loga na pół buta i właśnie tę markę znalazłem i zakupiłem takie jak poniżej. Ciężko znaleźć wysokie buty w lepszej cenie, tylko że to są bardziej jesienne niż zimowe - dosyć śliska podeszwa i brak ocieplenia wewnątrz.

 

https://www.zalando.pl/zign-botki-sznurowane-brown-zi112da0t-o11.html

 

ZI112DA0T-O11@12.jpg

Odnośnik do komentarza

Wchodzę zobaczyć co tam u Kanye a tu, fak, ktoś na forum konsol nosi coś poza klapkami i adidasami. Te "promocje" to masz na myśli że były z 750 na 700 czy faktycznie gdzieś sroga obniżka? Ja muszę kupić buty na zimę i fantazjuję, że znajdę gdzieś coś, co będzie tanie i dobre. Ale tanio to zazwyczaj nadal w sumie nietanio...

polecam Timberlandy kupować w UK, teraz funt jest słaby, ja w outlecie na promocji za jakieś 300 zł wyrwałem sztos papcie :lapka:

koval może na urlop na święta przyleci to Ci przywieźć może :idea:

Odnośnik do komentarza

Ja wyczaiłem takie cuda, na pewno mroku będzie wiedział co to i ile to wartę. Bo nie ukrywam chciałbym potraktować ten zakup jako inwestycję na przyszłość, kto wie może kiedyś będę nawet takim biznesmenem jak Mroku? Ale wstrzymałem się oczywiście z zakupem żeby się poradzić na forumku czy to dobrze ulokowany kapitał?

 

ce603e9057e56890med.jpg

 

 

9f125a8a73812816med.jpg

Edytowane przez Kogut
Odnośnik do komentarza

@milan: To się nazywa ponadczasowa klasyka.

@ogór: obniżka na zasadzie z 650 zł na 515 zł, natomiast widziałem gdzieś w zagranicznych stronach cenę chyba nawet 200 EUR no więc...

 

Co do stosunkowo tanich butów to polecam markę Zign na Zalando, swego czasu szukałem czegoś, co wygląda jak najprościej, bez zbędnych przeszyć, suwaków, loga na pół buta i właśnie tę markę znalazłem i zakupiłem takie jak poniżej. Ciężko znaleźć wysokie buty w lepszej cenie, tylko że to są bardziej jesienne niż zimowe - dosyć śliska podeszwa i brak ocieplenia wewnątrz.

 

 

Nie no wolę dać 515 za Berwicki niż 300 za coś z plastikową podeszwą zręcznie ukształtowaną że niby wygląda jak skórzana, pytanie gdzie takie przeceny że Berwicki za 515.

 

 

Chociaż w sumie dobrze wiedzieć o tych Zignach, trochę nędza ale za tę cenę mogą okazać się koniecznością...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No to jest tassel loafers, klasyczny "ekstrawagancki" krój, wiadomo, albo się kocha, albo nienawidzi. U mnie do tej pory największym szaleństwem były buty żeglarskie, póki co nie mam pojęcia jak będę w nich wyglądał, na pewno kwestia doboru odpowiednich ciuchów, no ale nie zamierzam ich zakładać do bluzy z kapturem. Także dla mnie to jest takie trochę wchodzenie na wyższy stopień wtajemniczenia w kwestii butów ;]

 

a te berwicki były na shopmiler, dalej są, aczkolwiek promocja była do wczoraj wieczór. Jedno jest pewne - ten burgundowy kolor jest fenomenalny.

 

A stylizacje są różne, również w skarpetach:

 

a71455c7be3e4242b320cefd2e6b1fa0.jpg  9316-2.jpg

 

long-sleeve-shirt-chinos-loafers-belt-su  blazer-long-sleeve-shirt-chinos-tassel-l

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...