Skocz do zawartości

Auto do 25 tys.


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No dobra panowie a co powiecie na Audi TT z lat 1998-2006 czyli pierwszy wypust. Jakie sa dla niego alternatywy w kwocie do 15-18 tys? [...]

Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM?

Piękna, w ogóle to mam wielką słabośc do Alfy ale poniewaz to moj pierwszy samochod to wolabym jednak cos popularniejszego:) No i w ogole zastanawiam sie czy samochod jest mi tak naprawde potrzebny:) Wszedzie mam blisko, jak cos potrzeba to kumple maja samochody i z podwozka nie mam problemu ale czasem nachodzi mnie ochota zeby sie po prostu powozic wieczorem po miescie. Dlatego szukam czegos z jajem i pazurem. Moze byc kompletnie niepraktyczne ale np. wszelkie cabrio odpadaja.

 

Odłóż troche i kupuj :D

http://otomoto.pl/cadillac-deville-coupe-C30720193.html?utm_source=facebook&utm_medium=facebook&utm_content=Cadillac&utm_campaign=Nr+ogloszenia+C30720193

 

albo

http://otomoto.pl/ford-mustang-shelby-gt500-super-snake-C22820332.html

 

Z jajem i 700 koni pod macha ma napewno pazur :)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jak to często bywa nieoczekiwana zmiana celu ; ).

 

Dzisiaj już właściwie będę pewnie podejmował decyzje.

Co myślicie o... - http://otomoto.pl/honda-accord-dealer-honda-karlik-poznan-mal-C30800085.html .

Konkretnie ten samochód. Wczoraj byłem oglądać. Poza kolorem, który na zdjęciach jest inny (na żywo jakiś taki zielonkawy:/) to wszystko elegancko. Dzisiaj mam mieć jazde próbną.

 

Boje się troche o spalanie i o to, że auto nie jest już takie młode. W tej cenie idzie wyrwać Civica z 2008 roku z przebiegiem rzędu 50-60 tys. No i 1.8 w Civicu też na pewno mniej pali.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie wiem czemu Honda tak zbrzydła tego civica. On jest po prostu brzydki.

 

A co do accorda mi zawsze się podobał ten co kuba wrzucił, szczególnie czarny kolor. Jak dla mnie mega

 

edit:

 

Zastanawie mnie też dlaczego mając 30k nikt tutaj nie wrzucił jakiegoś bmw lub audi. Dlaczego? Pytam serio?

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Bo 30 tysiecy to za duzo na takie e46( za 15 tysiecy kupi sie polifta w dobrym stanie), a za malo na e60( trzeba miec z 35-40tysiecy na sztuke godna zakupu) :) Audi kochalem, naprawde. To byla moja idealna firma, jednak teraz juz nawet nei sledze ich nowych modeli. Jak dla mnie to skonczyli sie na pierwszej generacji A8. Jeszcze teraz ta akcja z lobbowaniem w Polsce...BMW natomiast kiedys gardzilem i sie nabijalem, jednak teraz naprawde uwazam,ze to solidne samochody. Tak,więc sercem chcialbym miec Alfe 159, jednak wiem, ze w podobych pieniadzach mam e60 z 2.0D i 167 kuniami, gdzie poziom wykonania jest, nie ma co ukrywac, poziom wyzej niz włoski.

 

 

Zreszta osobiscie znam przypadki kupywania A6 za 20-30tysiecy i na 3 przypadki tylko jeden nie okazal sie calkowita katastrofa. Samochody wyzszej klasy, ktore nowe kosztowaly po 150-200tysiecy, sa naszpikowane elektronika, nowatorskimi gadzetami, skomplikowanym osprzetem silnika. Nikt nie projektuje juz samochodow na 500kkm przebiegu. Sila rzeczy w 10 letnim samochodzie wszystko bedzie sie sypac, a takie zajezdzone Audi i BMW w samym wyposazeniu wnetrza ma mase pierdół. A taki Accord jak kolega podal wyzej - 2.0 benzyna, to prosta i wytrzymala konstrukcja. Jesli chodzi o wyposazenie to zazwyczaj nie bylo w tym modelu jakis szalenst rodem z star treka. 

 

 

Przynajmniej ja to tak widze.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

 

 

Zastanawie mnie też dlaczego mając 30k nikt tutaj nie wrzucił jakiegoś bmw lub audi. Dlaczego? Pytam serio?

Mnie też to zastanawia. Choć jak napisał Pajda, w tym przedziale cenowym raczej nie porusza się BMW. Audi nie lubiłem i nie lubię. Choć mój brat ma A6 03' które jest całkiem fajne, to i tak przy poszukiwaniach samochodu auta z pierścieniami na masce nigdy nie są u mnie brane pod uwagę. BMW mimo że dalej pokutuje opinia auta dla dresów jest naprawdę dobrą propozycją. Moim zdaniem proporcja jakości do ceny jest tu o wiele lepsza niż w audi. 

Odnośnik do komentarza

moje pierwsze auto to wlasnie a3 z 2005 juz w tej nowszej budzie. fajne autko dla osoby ktora dopiero zaczyna swoja przygode swietne autko, nie za mocne ale jazda daje frajde. auto swietnie trzyma sie drogi. wersja jaka jezdze/jezdzilem to sportsback takze wbrew pozorom mozna spokojnie gdzies wyskoczyc i sie zapakowac, chociaz przy moim wzroscie 190 mialem problemy z wsiadaniem/wysiadaniem z auta. od siebie polece silniki diesel sam mialem w benzynie i niestety nie bylem zadowolony ze wzgledu na spalanie auto żlopalo mi 10,5 a czasem i wiecej czyli tyle co teraz a4 i e92 przy dynamiczniejszej jezdzie:) przez 3 lata w aucie jedyne ci robilem to wymiana oleju i na poczatku wymiana cewki plu tylne swiatlo spalilo sie bo jakims cude dostala sie woda.

Odnośnik do komentarza

przepaszam kopnalem sie bo auto mam 2 lata (pisalem z tel) przez 2 lata zrobilem malo bo 36k km. auto sluzylo mi do nauki plus wyrobienia znizek. w ie oplaty dla mlodych kierowcow na poczatku sa niestety kolosalne w porownaniu do ceny auta plus spore restrykcje (dopiero teraz np moglem kupic mocniejszego furaka a i tak nie jest to nic szczegolnego). z drugiej strony to plus nie ma gowniarzy rozbijajacych sie zaraz po zrobieniu prawka autem powyzej 200koni bo koszta zabijaja a ubezpieczalnie noe sa chetne do dawania ubezp.

Odnośnik do komentarza

 

 

No dobra panowie a co powiecie na Audi TT z lat 1998-2006 czyli pierwszy wypust. Jakie sa dla niego alternatywy w kwocie do 15-18 tys? [...]

Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM?

Piękna, w ogóle to mam wielką słabośc do Alfy ale poniewaz to moj pierwszy samochod to wolabym jednak cos popularniejszego:) No i w ogole zastanawiam sie czy samochod jest mi tak naprawde potrzebny:) Wszedzie mam blisko, jak cos potrzeba to kumple maja samochody i z podwozka nie mam problemu ale czasem nachodzi mnie ochota zeby sie po prostu powozic wieczorem po miescie. Dlatego szukam czegos z jajem i pazurem. Moze byc kompletnie niepraktyczne ale np. wszelkie cabrio odpadaja.

 

Ja Ci polecam to auto. I nie ma co się bać, że mniej popularna Alfa. Wszystkie podzespoły to 147 lub 156. Ja mam silnik JTS, bierze olej (taki jego urok) i oprócz tego przez dwa lata tylko cewkę wymieniłem ze świecami. Diesel JTD jest podobno bardzo dobry (trwały, żwawy) i podatny na małe modyfikacje. Jednak jestem przeciwny kupowaniu diesla, jeśli ktoś mało jeździ jak ja (10 000km rocznie) i głównie po mieście na małych dystansach. Dla diesla to zabójstwo. Ostatnio tak się za nią stęskniłem, że pokazała spalanie 14,8l. Przy moim przebiegu nie boli mnie to za bardzo, więc zastanawiam się nad zmianą na egzemplarz z 3.2 v6. Z drugiej strony - odpukać - tej nic się nie dzieje ale mocy brakuje.

 

Aha i jak piszesz, że spalanie nie jest tak istotne to nie zastanawiaj się i bierz z silnikiem 3.2 V6. Jeden z najlepszych jakie zrobili. Przyspieszenie 6,7s do setki, spalanie niewiele wyższe od mojego JTSa i duża trwałość. Gdybym był tak mądry jak jestem teraz, to bym brał od razu. :)

Do tego wsadzasz jakieś sensowne 18" od Alfy GT Blackline i samochód robi piorunujące wrażenie. Niektórzy "znawcy" jak Paliodor mówią, że to agro tuning ale nie słuchaj ich. ;)

 

alfa-romeo-gt-coupe-2-0-jts-blackline-2d

 

front%20left.jpg

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

przepaszam kopnalem sie bo auto mam 2 lata (pisalem z tel) przez 2 lata zrobilem malo bo 36k km. auto sluzylo mi do nauki plus wyrobienia znizek. w ie oplaty dla mlodych kierowcow na poczatku sa niestety kolosalne w porownaniu do ceny auta plus spore restrykcje (dopiero teraz np moglem kupic mocniejszego furaka a i tak nie jest to nic szczegolnego). z drugiej strony to plus nie ma gowniarzy rozbijajacych sie zaraz po zrobieniu prawka autem powyzej 200koni bo koszta zabijaja a ubezpieczalnie noe sa chetne do dawania ubezp.

No fajnie mieć a3 II do nauki jazdy , ja miałem forda ka :)

 

 

 

Ale ta alfa wyżej zaj.ebista

Odnośnik do komentarza

 

przepaszam kopnalem sie bo auto mam 2 lata (pisalem z tel) przez 2 lata zrobilem malo bo 36k km. auto sluzylo mi do nauki plus wyrobienia znizek. w ie oplaty dla mlodych kierowcow na poczatku sa niestety kolosalne w porownaniu do ceny auta plus spore restrykcje (dopiero teraz np moglem kupic mocniejszego furaka a i tak nie jest to nic szczegolnego). z drugiej strony to plus nie ma gowniarzy rozbijajacych sie zaraz po zrobieniu prawka autem powyzej 200koni bo koszta zabijaja a ubezpieczalnie noe sa chetne do dawania ubezp.

No fajnie mieć a3 II do nauki jazdy , ja miałem forda ka :)

No raczej, ja dalej "trenuję" na aucie matki.

Odnośnik do komentarza

W technikum jak przyjeżdżałem kadeciakiem, a mój kumpel golfem 2 to wszyscy Beke mieli, ale prawda jest taka że tylko my dwaj mieliśmy auta i na dodatek sami na nie zapracowaliśmy więc duma była też z nie z tej ziemi ;)

 

 

Co myślicie o Lanci Thesis? Rok ~2003r. coś takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f1/2004_Lancia_Thesis.JPG

Edytowane przez wilku00034
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W technikum jak przyjeżdżałem kadeciakiem, a mój kumpel golfem 2 to wszyscy Beke mieli, ale prawda jest taka że tylko my dwaj mieliśmy auta i na dodatek sami na nie zapracowaliśmy więc duma była też z nie z tej ziemi ;)

 

 

Co myślicie o Lanci Thesis? Rok ~2003r. coś takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f1/2004_Lancia_Thesis.JPG

Spójrz na ten przód i powiedz że Ci sie podoba. Przecież to jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...