Skocz do zawartości

Quantum Theory


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

The Friday edition of Famitsu has two pages on a new third-person shooter from Tecmo named Quantum Theory. Not much is known at this point, but Keisuke Kikuchi of Fatal Frame fame will be head of the project. The protagonist is Sid, who is described as a "dark hero" and a "black destroyer". The name of the his female companion is Filerna and she is a "white rebel". More information is sure to be revealed at TGS, so stay tuned!

http://www.ps3fanboy.com/2008/10/08/famits...quantum-theory/

Odnośnik do komentarza

" CO TO K**** !" - taka była moja reakcja jak weszłem na ten temacior, bardziej szokuje chyba kto tą gre wyprawia, zastanawia mnie tylko co dostaniemy ?, Gears Of War w bardziej dżapan świetle, a może jakiegoś jrpg z elementami strzelaniny ?? (nie nie napiłem się niczego, to japońce, a japońce znani są z produkcji niecodziennych).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

wygląda nieźle, cóż za ironia, TECMO, które było prawie jak prawy palec M$ po odejściu starego szefa, opowiada prasie jakie to za(pipi)iste jest PS3, i że chcą na nie robić gry ;p ciekawe czy seria DoA też zawita na czarnulkę huehue o_O

 

http://www.cng4u.com/games/2008/11/09/quantum29s.jpg - nie ma to jak JP developer, zawsze fajne panie dadzą ;p

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
wygląda nieźle, cóż za ironia, TECMO, które było prawie jak prawy palec M$ po odejściu starego szefa, opowiada prasie jakie to za(pipi)iste jest PS3, i że chcą na nie robić gry ;p ciekawe czy seria DoA też zawita na czarnulkę huehue o_O

No i bardzo dobrze !, czas na dywersje !! XD, oddamy za Tekkena.

 

Co do samej gry, jestem bardzo pozytywnie nastawiony, nawet gdyby to miałby być prosty klon GOW chętnie zagram.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Pytanie brzmi: czy ta gra bedzie tak siekna na psn jak gow na xbl?

Jak wiecie w GOW gra wiecej ludu niz w GOW2.

Po za tym druga sprawa... GOW jest dobre, do tego nie ma innej gry po za COD ktora by byla chaczona na LIVE jezeli chodzi o FPS.

 

A trzecia to taka, ze juz PS3kowcy maja KILLZONE2, Resistance 2, no i tez COD jezeli chodzi o multi.

Taki unreal sie nie sprawdzil ani na x'a ani na sony.

 

Kwestia czy ta gra udezy w graczy. Tecmo ma jedna wade, wypuszcza gry, zlewa support...

Tak bylo z DoA4, tak jest z NG2,support jest, platny, poprawek brak.

 

Ja osobiscie nie widze w tej grze killera.

Koncepcja na singla ciekawa, zobaczymy czy sie nie znudzi, osoby ktore graly w GOW pewnie nie beda zaskoczone, natomiast posiadacze tylko PS3 pewnie tak, no i to pozytywnie.

 

Jednak On-Line Killa z tego tytulu pewnie i tak nie bedzie, taka ciekawostka dla maniakow gatunku.

 

Czekam na jakis Gameplay online

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zawiedziony po obczajeniu gameplayu. Po pierwsze nie podoba mi się dizajn przeciwników, który jest strasznie nijaki. Postacie też nie porywają. Otoczenie strasznie marne - ubogie i monotonne. No i dźwięki spluw, to "jakieś bzykanie" cytując klasyka. Za(pipi)ista za to jest kolorystyka.

Pokładam nadzieję w Quantum , mają z pół roku pracy jeszcze więc będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

trailer i filmiki z gameplay'a z TGS09

 

Nowe filmiki z gameplay'a jak ktoś jeszcze nie widział. Przypomina bardzo Gears of War i chyba nawet Tecmo coś wspominało, że robią "Gearsy" z myślą o ps3 (i chyba tylko ps3). Absolutnie mi to nie przeszkadza, że gameplay wygląda bardzo podobnie, zresztą prawie każda dzisiejsza strzelanka coś tam kopiuje od pozostałych hitów i nie jest całkowicie oryginalna. Gears of War skopiowało cover system od innych strzelanin i nikt ich nie obwinia o to.Mamy nowe, zmieniające się środowisko i niezłą akcję. Ciekawe jak wypadnie multi. W każdym razie piszę to dlatego, że już się spotkałem z opiniami fanboyów GoW (i tradycyjnie z Quantum jechali jak z g...wna). Czekam na ten tytuł, bo wydaje mi się ciekawy, a przede wszystkim brakuje mi takiej pozycji (w stylu GoW) na ps3.

PS. Fanboyów GoW proszę o wstrzymanie temperamentu na wodzy, posiadacze ps3 też chcą mieć swoje "Gearsy" :P

 

EDIT: Giera jest prawie ukończona (chyba jakies 80%) i na końcu 4 filmiku, koleś mówi że ma zostać wydana "early 2010"...

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.