Skocz do zawartości

Halo 3: ODST


marek1712

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już ktoś grał to małe pytanko o fabułę ?

Wciągająca i ciekawa czy przy halo 3 nudna ?

Nie ukrywam że w serii Halo nigdy nie zagrywałem się w multi ale za to kończyłem każdą część dla fabuły (do tej pory przeklinam Bungie za ending halo 2) .

 

Czy warto kupić ODST dla 8 godzin singla i ciekawej fabuły ?

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Oczywiście jeszcze nie grałem bo i nie ma jak, ale z tego co czytałem to fabuła jest dosyć mocnym punktem singla w ODST, do tego opowiedziana z perspektywy różnych bohaterów + jeszcze do odkrycia ukryta historia kobiety, która była w mieście podczas ataku, są też audio dzienniki jak w Bioshock z tego co pamiętam. Ja gram tylko w singla zawsze i biorę w dzień premiery, chciałem dzisiaj przy okazji zakupu Wolfensteina nabyć, ale obdzwoniłem parę sklepów i nigdzie nie mają, wszyscy mówią, że 24/25.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Midnight premier dosyć słabe... pograłem godzinę. Przelazłem pierwszą misję rookie i dosyć dobra, ale albo zmęczenie dało o sobie znać, albo po prostu łatwo się w mieście pogubić i trzeba włączyć strzałki. Pograłem firefight sam na normalu i gra się wyśmienicie. Ten tryb rządzi... Konfrontacja z hunterem wymiata.

 

Dla ludzi maniakalnie grających SPARTANem małe info... jest inaczej, a zarazem podobnie. Zacząłem grać na Heroic żeby nie przeklinać Legendary

 

Będę miał kod do rozdania na sierżanta Johnsona

http://zeratulpl.blogspot.com/2009/09/zgarnij-kod-na-sierzanta-johnsona.html

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

To nie zmęczenie, tak recenzenci jak i twórcy mówili, ze miasto jest na tyle duże, że bez mapki się nie obejdzie.

 

PS. Na forum VGChartz są już pierwsze opinie na temat gry, generalnie to:

- Kapitalny firefight z 8 mapami wszystkie są raczej duże, a niektóre ogromne,

- Możliwe, że najlepszy single ze wszystkich gier Halo,

- Na Heroic ok. 7-8h, na Legendary 9-10h, czyli wcale nie odbiega od dzisiejszych standardów.

 

Byle do piątku, byle do piątku ...

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem na premierze w Lucidzie.

 

Firefight, zgodnie z przewidywaniami, strasznie epicki, po prostu emanuje z tego moc, zło i wieczna żywotność na raz. Kumpel, nigdy wcześniej nie grający w Halo, od razu podłapał bakcyla ;)

 

Rozmawiałem przy okazji z Mirskim o cenie i chciałbym zweryfikować, czy info od niego było propagandą czy też najświętszą prawdą. Wiem, że u nas sugerowana cena to 149 zł bodajże, ale czy prawdą jest, że w UE jest to 49 Ojro ? :o

Odnośnik do komentarza

CO wy sie tak czepiliscie tej ceny ?

 

149zl to taki średniak cenowy zadna rewelacja .

tak samo jak 49,99? w UE .

 

Popatrzcie ile zarabiamy my w ciagu dnia a ile zachodnia europa . Za jeden dzien pracy ile gier kupisz sobie ? (mowa o nowych grach,z ost. 2 miesiecy ) 1 ? nawet nie . a w takich niemczech za dzien pracy masz jedna gre i na skrzynkę browara zosatję .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

W większości sklepów będzie to nawet 139zł, niebo na ziemi, taka niska cena za pełnoprawną grę, chociaż coraz częściej można w sklepach takie trafić, tyle samo dzisiaj dałem w sklepie za nówkę w folii Wolfenstein.

Odnośnik do komentarza

Singiel bardzo bardzo fajny, tylko, ze miejscami jest za ciemno - troche przegieli. Generalnie powrot do HALO1. Granaty lataja duzo dalej, nie ma dualingu, nie ma rzucania oslonek itp. Melee jest bardzo slaby ale to zrozumiale, ODST nie sa tak silni jak MC ;]. Mimo wszystko pozostawia troche niedosyt, po skonczeniu. Do lykniecia na raz. Duzo epic momentow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...