Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość andertejker
Z naciskiem na pierwszą część, bo druga jest strasznie słaba. Przynajmniej dla mnie.

 

no to jak odpowiedniki Mission Impossible I i II, dwójka tez była dużo bardziej przebajerowana. ale jako niezobowiązujące kino akcji to wszystkie te filmy sprawdzają się doskonale. ciekawe co pokaże Transporter 3, zwiastuny są obiecujące, no ale to tylko zwiastuny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polećcie film w stylu pierwszego Strasznego Filmu. Chodzi mi o absurdalną komedię, ale w granicach dobrego smaku. Nudzą mnie komedie o amerykańskich koledżach vide American Pie czy Superbad, nie cierpię moralizatorskich komedyjek jak Hancock i o mdłości przyprawia mnie szajsowaty absurd z Epic/Date/Superhero Movie. Kocham za to stare Czy leci z nami pilot i całą Nagą Broń z Leslie'm. Napiszcie co w tej kwestii oferuje współczesne kino, niekoniecznie wielkie, bo po obejrzeniu ostatnio Pineapple Express uświadomiłem sobie jak dawno nie widziałem głupiej ale dobrej komedii.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam to, w co miesza się Judd Adaptow (który przyłożył też rękę do "Pineapple Express" - dzieło o dziwacznym polski tytule). Osobiście chyba najwyżej cenię sobie "Chłopaki też płaczą" oraz "Wpadkę". Są też m.in. "Supersamiec" i "Nie zadzieraj z fryzjerem".

Odnośnik do komentarza

Dawno nie ogladalem filmow i chcialbym obejrzec cos kultowego... wzruszajacego:)

Np. jakis rok tmeu ogladalem "Skazany na Bluesa", wczułem się w postać Ryska i prawie sie wzruszylem:)

Niekoniecznie musi to byc romantyczny/miłosny film, ale w sumie chetnie obejrzalbym jakis wątek niespelnionej milosci:)

PS. Jestem trzezwy, poprostu chcę obejrzeć film, który mną poruszy, który spodoba mi się.

 

Odnośnik do komentarza
jak podobał ci sie Skazany na bluesa, to może 'The Doors'

też chyta za serce ;| o i na pewno też 'Control'

"Control" postawiłbym na pierwszym miejscu, nie stara sie być takie "kultowe" jak pozostałe dwa tytuły ;) .Zacząłem oglądać ten film nie wiedząc że jest oparty na biografii Ian'a z JD dopiero po chwili zacząłem kojarzyć fakty, muzykę skład itp. Ogólnie film jest świetny, bez żadnych niepotrzebnych patetycznych wtrąceń...ot taki niby normalny, a jednak po obejrzeniu zapada na długo w pamięc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...