Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Warte polecenia z westernu jest też "Przełomy Missouri" (b. lubie) oraz "Pat Garret i Billy The Kid" z Knockin on the Heaven`s door w soundtracku. Nie oglądałem niestety jeszcze Dzikiej Bandy :( Ty banny rozglądaj się głównie za antywesternami.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dzika banda to bdb film ;] swego czasu ogladalem bodajze na tvp (kilka lat temu)

 

ja nie przepadam za westernami (dla amerykancow to prawie tak jak dla nas filmy o goralach xD), ale unforgiven, dzika banda, dawno temu na dzikim zachodzie i oczywiscie trylogia o bezimiennym (jesli bany nie widziales to nadrabiaj!) to naprawde zacne filmy.

 

muza w trylogii sergio leone to cos nie z tej ziemi.

Odnośnik do komentarza
cos w stylu

 

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

 

?

 

Brokeback Mountain <-- świetny film z kowbojami :)

Rio Bravo <-- mój ukochany klasyk z Johnem Waynem . My Rifle, my Pony and ME wykonywane przez Dean'a Martina i Ricky Nelsona to klasyk nad klasykami i do tej pory sobie pod prysznicem nucę ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tej, a są jakieś dobre filmy o malarzach?

Niekoniecznie ściśle biograficzne.

Póki co widziałęm kiedyś jeden o Van Goghu, co jakby przeniósł się do 'teraz' i próbował udowodnić, że to on jest autorem paru dzieł,

widziałem też jeden film o awangardowym/[pop artowym artyście XX wieku, który był otoczony przez Warhola, ale za cholere nei moge sobie przypomnieć jak sie nazywał.

 

Niedługo obejrze Duchy Goi, ale jest coś jeszcze ciekawego?

 

Odnośnik do komentarza
Tej, a są jakieś dobre filmy o malarzach?

Niekoniecznie ściśle biograficzne.

Póki co widziałęm kiedyś jeden o Van Goghu, co jakby przeniósł się do 'teraz' i próbował udowodnić, że to on jest autorem paru dzieł,

widziałem też jeden film o awangardowym/[pop artowym artyście XX wieku, który był otoczony przez Warhola, ale za cholere nei moge sobie przypomnieć jak sie nazywał.

 

Niedługo obejrze Duchy Goi, ale jest coś jeszcze ciekawego?

 

"Dziewczyna z perłą" z Scarlett, ale chodzi o Johannesa Vermeera średniowiecznego malarza, dobry film.

 

@Karol kur'wa zawsze XVII wiek myli mi się z średniowieczem, nie wiedzieć czemu O_o

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...