Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Przyzwoity zawodnik, ale oznacza to odejście kogoś z trójki Lass, Gago, Diarra. Gago podobno jest faworytem Jose, więc zostają panowie D. Optowałbym za pozostaniem Lassa, ale Momo udowadniał, że w formie jest jedną z najlepszych '5' na świecie. No cóż, Lass to typ kochanego murzynka, biegającego jak wariat za piłką, który na dodatek potrafi kiwać w stylu Ronaldo. Niech się Jose i Valdano tym martwią. Transfer Leona może się udać, oby grał lepiej niż Granero. Ciekawe co będzie z Drenthe, którym zainteresowanie wyraziło kilka średniaków europejskich ( Juventus, Sporting, Benfica, Wisła Kraków ). Sporting odpadł, bo pieniędzy brak. A szkoda, że Royston jest na wylocie, bo jego talent pewnie wybuchnie poza Madrytem.

Odnośnik do komentarza

Oby Tshibamba nastrzelał dużo bramek w Poznaniu, do tego dodam, że to swój chłop pogada, piwko postawi.

 

A w Arce cały czas Czyżniewski jakiś młodziaków mało znanych sprowadza, mam nadzieje, że wyjdzie z tego następny Tshibmaba.

 

Widzę, że w Barcie cały czas dobra polityka transferowa sprowadzają uznanych zawodników na pozycje na których są dziury, a tych co się nie za dobrze zaprezentowali na mistrzostwach sobie odpuścili (Fabregas, Torres), bo już mnie krew zalewa jak czytam newsy w stylu: Chelsea podwyższa oferte za Torresa czy coś, niech on sobie lepiej w Liverpoolu pokopie i dojdzie do formy.

Odnośnik do komentarza

Akurat o Czyżniewskiego się nie martw, odwalał kawał dobrej roboty w Poznaniu i naprawdę żal że się przeniósł [jedyny plus, że do Arki ;) ]

 

Co do 3bamby to wiara się trochę obawia czy nie będzie za dużo kozaczył. Ale jak co to Manu go sprowadzi na drogę Jezusa :D

Odnośnik do komentarza

Czibamba powinien być traktowany jako uzupełnienie napadu, co jak co, ale do Lewandowskiego to napastnikom Lecha brakuje bardzo dużo. Jeśli Lech chce serio walczyć w pucharach to powinien kupić bardzo dobrego napastnika zza granicy, bo w Polsce nie ma takich. Tylko, że wiązałoby się to z kwotą nawet do 2 mln ? (które notabene mają). Do tego jakichś zmienników na obronę (środek i prawa strona). Ale to tylko moje zdanie i na przykład stona wie lepiej/myśli inaczej ;)

Odnośnik do komentarza

Czibamba powinien być traktowany jako uzupełnienie napadu, co jak co, ale do Lewandowskiego to napastnikom Lecha brakuje bardzo dużo. Jeśli Lech chce serio walczyć w pucharach to powinien kupić bardzo dobrego napastnika zza granicy, bo w Polsce nie ma takich. Tylko, że wiązałoby się to z kwotą nawet do 2 mln ? (które notabene mają). Do tego jakichś zmienników na obronę (środek i prawa strona). Ale to tylko moje zdanie i na przykład stona wie lepiej/myśli inaczej ;)

 

Oj nie wiem czy takie uzupełnienie skoro w Arce udało mu się 6 goli strzelić w pół sezonu, a w Gdyni nie było takich kreatorów gry jak Kriwiec czy Stilic. Większość jego bramek wyglądała tak, że odbierał piłke obrońcom, dryblował i strzelał, strach pomyśleć co umie zrobić jak ktos mu poda.

 

Co do polskich napastników to przecież mamy wciąż perspektywicznego Brożka.... Podobno miał oferty z Realu i Man City :P

Edytowane przez majkelek
Odnośnik do komentarza

Filipe Luis KasmirskiDeportivo La Coruna --> Atletico Madryt

Przynajmniej tak podaje AS ,a jeśli wszystko się sprawdzi to będzie to świetny transfer Atleti...w końcu będą mieć porządnego bocznego obrońcę ;)

 

dzięki za dobre wieści :** ^_^ , nawet nie interesowałem się tematem, a tu Atleti jeszcze poluje na Cazorlę i Godina lub Fanniego. z tego co się orientuje to Filipe to lewy obrońca, więc Antonio Lopez na ławę idzie :( , albo na prawej zacznie grać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...