Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

Koleś nic specjalnego. Ot solidny napastnik z 26 latami na karku. Ale Rozi się jara ;]

No solidny napastnik to naprawdę nic specjalnego. Jakby kur.wa potrafił latać i robić się niewidzialnym, to wtedy mogę się jarać?

Odnośnik do komentarza

Wpłynęła nowa oferta z PSG za Ibrę i T. Silvę (około 65m euro za obu) - włoska prasa pisze, że podobno została zaakceptowana przez AC Milan. W przypadku Ibry to zrozumiałe, bo on chce odejść (co prawda do EPL, ale jak PSG sypnie solidną kasą, to czemu nie), ale jeśli chodzi o Silvę to podobno temat był już zamknięty.

Odnośnik do komentarza

Jak sprzedają Thiago i Ibrę, to przerzucam się na badminton. Kur.wa, gdzie ten wielki Milan, do którego gwiazdy chciały przychodzić, a symboli się nie sprzedawało za żadną kasę (vide Maldini). Dla mnie Thiago właśnie miał szansę stać się takim brazylijskim Maldinim.

Widzę, że bez sprzedania klubu Arabom nic z tego nie wyjdzie :/

Oczywiście jeszcze nic pewnego - Silvio już raz rzucił veto, ale może w międzyczasie spojrzał na stan konta?

Odnośnik do komentarza

Żeby pomógł pozostałym Niemcom o śródziemnomorskich korzeniach w aklimatyzacji w klubie. Ja często w FM-ie jak mam młodą gwiazdę to biorę kogoś z jej narodu, żeby się uczył języka, zaprzyjaźnił i miał wysokie morale. Jak widać Mourinho, w przeciwieństwie do Guardioli, uczy się od najlepszych menedżerów na świecie, czyli graczy FM-a.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Silva juz oficjalnie w PSG. Czekamy na rozwoj sytuacji w sprawie Zlatana. Milan ladnie wymienil kadre, ciekawe kogo teraz kupia za te pieniadze, bo na pewno dokonaja jakichs wzmocnien. Mowi sie o Tevezie, Dzeko, Lassie (chociaz ten podobno odrzucil oferte Milanu), Ogbonnie i kilku innych graczach. Ostatnio buchnela plotka o Pazzinim no ale badzmy powazni...

Odnośnik do komentarza

Czy do PSG szykują się jeszcze jakieś transfery, nie licząc Zlatana?

 

Plotki o podobno już pewnym zakontraktowaniu Neymara w 2013 przez Barcelonę zaczynają mnie niepokoić. Trudno powiedzieć czy warto wydawać 40 baniek na piłkarza, który jest od kilku lat chyba największą niewiadomą w piłkarskim świecie. Możemy mieć przecież do czynienia z zawodnikiem pokroju niesławnego Denilsona, który miał czynić cuda w Betisie, a skończyło się na wypromowaniu...Puyola. Z drugiej strony ciężko nie wierzyć w jego talent, kiedy od 2 lat piszą o nim nie jako o najbardziej utalentowanym, co właśnie najlepszym zawodniku na kontynecie. No nic, zobaczymy...

 

Ciekawe co z obiecywanym wzmocnieniem środka defensywy. Mascherano sprawdził się fenomenalnie na pozycji środkowego obrońcy, ale forma Pique jest mocno niestabilna, Puyol stracił szybkość i zdrowie, a młodzi zawodnicy narazie nie spełniają pokładanych w nich nadzieji.

 

Najwięcej plotek jest wokół sprowadzenia Hummelsa, Kościelnego i Subotica

Odnośnik do komentarza

Czy do PSG szykują się jeszcze jakieś transfery, nie licząc Zlatana?

 

Plotki o podobno już pewnym zakontraktowaniu Neymara w 2013 przez Barcelonę zaczynają mnie niepokoić. Trudno powiedzieć czy warto wydawać 40 baniek na piłkarza, który jest od kilku lat chyba największą niewiadomą w piłkarskim świecie. Możemy mieć przecież do czynienia z zawodnikiem pokroju niesławnego Denilsona, który miał czynić cuda w Betisie, a skończyło się na wypromowaniu...Puyola. Z drugiej strony ciężko nie wierzyć w jego talent, kiedy od 2 lat piszą o nim nie jako o najbardziej utalentowanym, co właśnie najlepszym zawodniku na kontynecie. No nic, zobaczymy...

 

Ciekawe co z obiecywanym wzmocnieniem środka defensywy. Mascherano sprawdził się fenomenalnie na pozycji środkowego obrońcy, ale forma Pique jest mocno niestabilna, Puyol stracił szybkość i zdrowie, a młodzi zawodnicy narazie nie spełniają pokładanych w nich nadzieji.

 

Najwięcej plotek jest wokół sprowadzenia Hummelsa, Kościelnego i Subotica

 

Czyhrynski ma jakieś problemy w Doniecku i jest do wyciągnięcia za 30 baniek.

Może trochę mniej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...