Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że jednak Lewandowski byłby lepszą inwestycją. Presja mu nie straszna. Umiejętności też ma raczej nieprzeciętne. Nie wydaje mi się, aby zainteresowanie Chelsea, Liverpoolu i Man Utd było tylko plotką. Być może był niżej na liście życzeń transferowych, ale zapewne był.

 

Choćby to:

Według informacji stacji ESPN Borussia Dortmund odrzuciła wartą 17 milionów funtów ofertę Chelsea za Roberta Lewandowskiego.
Odnośnik do komentarza

A Zapata przypadkiem nie ma włoskiego paszportu? Ja to akurat bym wolał Lewego w United niż RVP, ale przyzwyczaiłem się, że klub nie robi takich transferów jakbym chciał. Pozostaje mi Football Manager.

 

 

Lewandowski niestety nie jest aż tak obiecujący w FM-ie. Może w nowej edycji...

 

 

 

Niektórzy trochę dostają świra z tym transferem. Robin Van Persie to król strzelców (na rzadko spotykanej skuteczności) zeszłego sezonu, nagrodzony tytułem najlepszego gracza sezonu. Od jakiegoś czasu, gdy tylko nie ma kontuzji, to strzela jak opętany. Czego jeszcze chcieć? A tak, United zakupiło go od drużyny, z którą bezpośrednio walczy o drugie miejsce w Premier League. 30 mln euro to dużo? To dużo, ale to i tak złodziejstwo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Kolejna saga transferowa może dobiec końca. Jak informuje SkySports, jutro w Madrycie ma się pojawić Luka Modrić, aby podpisać kontrakt z Królewskimi. Wydaje się to wielce prawdopodobne.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Macie lekką obsesję na punkcie tych "progów dla Roberta". Koleś był jedną z gwiazd Bundesligi w zeszłym sezonie i wygląda na to, że to nie efekt przypadku, tylko stałego rozwoju, który ciągle trwa. Nie było w tym sezonie żadnego młodego napastnika w Europie, który by tak grał. Z tych do kupienia, pozostawmy Messiego czy Benzemę poza tym zdaniem. Każdy normalny klub szukający napastnika się nim interesował, to oczywiste. Na razie został w Dortmundzie, z jego wypowiedzi wynika, że wolałby grać w Anglii więc pewnie tam kiedyś ucieknie, żyjmy na razie dalej.

 

Po skończeniu sagi Van Persiego i Modricia może wreszcie zobaczę w internecie dyskusję o jakichś innych transferach, bo podobno są jeszcze jakieś na świecie. No ale bardziej prawdopodobne, że będziemy dalej dostawać newsy "LEWANDOWSKI MOŻE COŚ GDZIEŚ KIEDYŚ" albo "Cristiano Ronaldo na 99% w Polonii Warszawa".

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No chyba że. To nie zmienia faktu, że taka kwota za takiego napastnika nawet jak ma 29 lat to nie jest tak dużo, szczególnie w dobie szejkowych transferów jakiś 19 latków.

 

Wydawanie podobnej kwoty na Lewandowskiego, który zagrał dopiero jeden dobry sezon w sporo gorszej lidze niż angielska to dla mnie pomyłka.

Odnośnik do komentarza

Lewandowskiego, który zagrał dopiero jeden dobry sezon w sporo gorszej lidze niż angielska

 

 

Coraz lepsze rzeczy tu słyszę.

 

 

 

Bądźmy szczerzy, najlepszym napastnikiem w angielskiej lidze w tej chwli i tak nie jest Robin Van Persie tylko wywalony z Freiburga Papis Cisse.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Kaka nigdzie nie odejdzie. Absolutnie nikt nie zaoferuje mu takiej kasy, jak Real. Nie ma bata. PSG było nadzieją, ale chyba już straciło zainteresowanie.

 

 

Modrić to mimo wszystko jeden z lepszych graczy Premier League. Być może najlepszy pomocnik tej ligi, niemal tak mocnej jak hiszpańska. Trudno sobie wyobrazić, by miał być ławkowiczem. Jednak wybór między Alonso czy Ozilem na pewno wydaje się być trudny.

Odnośnik do komentarza

Były jakieś informacje, że Alonso nie przedłużył kontraktu.

 

Hutchinson wypożyczony do Nottingham, Azpilicueta bardzo blisko Chelsea według francuskich mediów. Podobno może podpisać kontrakt już w czwartek.

Jestem za. Lepszy od Bosingwy, młody i stosunkowo tani.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...