Skocz do zawartości

N czy Cyfra +


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Mam N+ od samego początku założenia, dawno jak jeszcze nie byli połaczeni z Cyfra+, z pół roku temu wynegocjowałem extra+, 6canal +, hbo 10mscy, umowa 18mscy, 59.90zł

 

Następnym razem też ich bede gnebił bo coraz to (pipi)owsze oferty proponują i tylko cene podnoszą.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

konczyla mi sie umowa, wynegocjowalem za 81zl: extra+, 6canal+, 3eleveny, miesiac hbo gratis i kino swiat na caly czas trwania umowy

 

ciezko w tym roku sie z nimi targowalo, wczesniej mozna bylo wyszarpac wiecej

No dokładnie. Pamiętam okres zaraz po fuzji jakie kozackie oferty dawali jak ich się cisnęło wypowiedzeniem. Ja w tamtym roku przedłużyłem po mega walkach. Extra+ 6xC+, 3xHBO oraz w hu jakiś cinemamaxów itp. + MR bez potrzeby łàczenia siecią :) za 99 zł. Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ktoś korzysta z nc+ go ? W rodzinnym domu mam pakiet z canalami + a po wyprowadzce nie mam prawie nic. Zarejestrowałem się i rzeczywiście działa, mam niby 100 godzin za free miesięcznie. Tylko pytanie czy żadnych haczyków gdzieś tam nie ma, żeby czasem jakiś kosmiczny rachunek nie przyszedł. 

Odnośnik do komentarza

Korzystam obecnie z nc+go bo telewizor oddałem i czekam na nowe modele. Połowę stycznia tak oglądałem telewizję i rachunek bez zmian. Możesz śmiało oglądać. 

Co do samego nc+go to działa bardzo średnio. Co chwilę prosi o ponowne logowanie i często się zawiesza (szczególnie Polsat). Mała ilość kanałów w porównaniu do tego co ma się na dekoderze również nie pozwala na pozytywną ocenę tej usługi/opcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja rezygnuje z nc+ po prawie 7 latach u nich (wcześniej n). Dostałem tak dobrą ofertę z UPC, że nie są w stanie jej przebić. Full pakiet tv bez canal + ale z HBO i eleven + multiroom z nagrywarką i 250mb internet za 99zl miesięcznie. Teraz mam sam internet 250mb i płace za niego 79zł + 89 za NC+ wiec będę 60zl miesięcznie do przodu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ins jednak zostałeś z nc+? Na jakich warunkch? Mi zaproponowali ostatnio przedłużenie Extra+ za 49,99 + C+ na 3 miechy i chyba też te Kino Świat (ale nie oglądam). Podnieśli tylko o 9 groszy, a w tym roku nie miałem czasu się z nimi bić. Jedynie te Canale mi dodali po marudzeniu. Umowa na 24m bo te coroczne negocjowanie też mnie męczy.

Odnośnik do komentarza

Ins jednak zostałeś z nc+? Na jakich warunkch? Mi zaproponowali ostatnio przedłużenie Extra+ za 49,99 + C+ na 3 miechy i chyba też te Kino Świat (ale nie oglądam). Podnieśli tylko o 9 groszy, a w tym roku nie miałem czasu się z nimi bić. Jedynie te Canale mi dodali po marudzeniu. Umowa na 24m bo te coroczne negocjowanie też mnie męczy.

Nic więcej nie ugrasz jak Extra+ mam za 44,90 i to kino świat na cały okres umowy. Umowa na 15 m 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Może trochę nie na temat ale chciałbym się spytać, jakim odpowiednikiem jest w NC+, i ile kosztuje pakiet "Premium" w CP za 90 pln ze wszystkimi kanałami (z wyjątkiem Eleven Sports), hbo go, cp:go, VoD (a raczej filmy w formie PPV). Pakiet ten również kosztuje 44.90, o ile abonent ma abonament w Plusie.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

niech lepiej powiedza co z nba bo cisza swiadczy ze znowu stracili licencje

 

i duet twarowski smokowski juz nie pracuje w canal plus, mieli do konca roku byc ale juz ich nie ma i weekendowa lige plus poprowadzi juz ktos inny

 

tragicznie dzieje sie z canal plus, a za niedlugo koncza sie umowy na polska lige i angielska i jakos nie chce mi sie wierzyc, ze eleven czy polsat im tego jeszcze nie wyszarpnie, a wtedy juz moga zamykac ten cyrk

 

ja na pewno nie przedluzam umowy

Odnośnik do komentarza

To niedługo to jeszcze trochę potrwa, dokładnie do końca sezonu 2018/2019 mają prawa do Ekstraklasy i Ligi Angielskiej. Do końca 2021 do żużla (liga, GP). Obstawiam, że razem z Eleven wystartują po Ekstraklasę od sezonu 2019/2020.

 

NBA mnie akurat nie rusza, liga przewidywalna, z góry wiadomo kto z kim w finale. Kiedyś oglądanie NBA rajcowało bardziej. No ale jestem janusz koszykówki.

 

Dużo ciekawsza jest NHL.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...