Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

takim samym jezdzisz? no wlasnie liczylem na opinie posiadacza. no mi sie dosc podoba, no i zalezy mi wlasnie na bezawaryjnosci. przyzwyczailem sie, ze w samochodzie wymieniam tylko plyny ;)

 

no i jest spory wybor na aukcjach i dobre roczniki mozna dostac. 2002 spokojnie w okolicach 13 kola. 15 mam odlozone, do tego z jakies 3 dostane za civica swojego, wiec na pewno na mazde styknie.

 

z drugiej strony kusi mnie za(pipi)iscie ta beta e46, ale ten 118 konny silnik pali w korkach pewnie z 12 litrow no i ponoc elektronika czesto siada w tych furach.

Odnośnik do komentarza

Tak, wersja poliftowa, ten sam silnik, bardzo podobne wyposazenie (warto zwrocic na to uwage, bo ich jest miliard roznych wersji - z tego co widze tutaj to ma 4 szyby elektryczne, a ja mam 2, ale za to mam taki prosty komputer na desce, ktorego tu nie ma, co wyswietla spalanie, zasieg itp (pipi)y).

Odnośnik do komentarza

mój wuja taką ma już kilka lat i ogólnie też jest zadowlony. kiedyś nawet miałem taki przypadek, że siedziałem z nim w robocie i przyjechał jakiś klient, który handlował Mazdami, zapytał się kogo to auto i stwierdził, że jest to jeden z najlepszych modeli Mazdy w ostatnich latach.

aczkolwiek tak jak Lucek pisze, blachowe warto sprawdzic, bo widze, ze w modelu o ktorym pisze z tyłu już rdzewka wyłazi.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia 323F to bardzo fajne auto z zupełnie nudnym tyłkiem zarówno w hatchu jak i sedanie - gdyby nie to, to chętnie bym taką kupił a tak to albo pierwsza Mazda3 a jak już takie młode roczniki to i cena dość wysoka bo japoniec a jak i cena wysoka to bez sensu i wole naskładać na Audi A4 B6.

Odnośnik do komentarza

05-saab93-hero.jpg

Może jeszcze w tym roku uda mi się przesiąść do niego z mojego Matizka :rolleyes:

 

fajny Opel

 

(zanim ktoś mi da minusa myśląc ze nie znam sie na samochodach to Saab 9-3 jest budowany na bazie Opel Vectra i te same silniki nawet maja)

 

edit: hah wiedziałem ze się obrazicie

Edytowane przez Labtec
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

nie potrafie zaakceptować KOKPITÓW w saab'ach. Poza tym to super auta.

 

Lepsze niż to co jest w Vectra, choć uczucie jak sie wsiada i patrzy na wszystkie przyciski to jak w samolocie a tak naprawde to nie jest ich dużo, ciszej tez jest, co do ecoteców to 1.8 strasznie nudny w jeździe, ale za to 1.8T daje radość z jazdy (tez prowadziłem 2.0T ale dużej różnicy nie było już oprócz momentu) 9-3 ładnie wygląda ale dla mnie to przepłacona Opel Vectra choć nie jest tak chamsko jak z Saab 9-2x gdzie tylko wymienili zderzak i światła a reszta to Subaru Impreza a cena od razu idzie do góry

Odnośnik do komentarza
<br />co myslicie o takim civiku?<br /><br /><a href='http://otomoto.pl/honda-civic-1-6-v-tec-klima-elektryka-C19642994.html' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://otomoto.pl/ho...-C19642994.html</a><br /><br />wyglada fajnie. ten akurat jest cos podejrzanie tani, ale to tylko przykladowa aukcja.<br /><br />silnik spoczko, bo 1.6 vtec ma 110 koni i pali w miescie jakies 8 litrow przy normalnej jezdzie, do 10 max przy naku.rwianiu.<br />
<br /><br /><br />

 

 

Faktura marza czyli handlarz, 100% bezwypadek i wypolerowany lakier w 10 letnim aucie. Czyli wiemy o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Ten co wyzej pokazalem to tez civic 7 generacja tyle ze nie hb tylko coupe. Obejrz sobie wlasnie 7 gen coupe bo w/w to jest lift z 2004 a przedtym sa tez fajne w dobrych cenach. Jak chcesz dla siebie i jezdzisz czesto sam badz w dwojke ewentualnie raz na jakis czas wypad w czworke to bym wybral 3d wersje ktora jest o wiele ladniejsza szczegolnie ze mozesz pozniej jej dac pakiet sport ;]

Odnośnik do komentarza
<br />Jeśli chcesz mieć samochód który wygląda jak Type-R....to kup Type-R<br />
<br /><br /><br />

 

 

Otoz to - pakiet sport ch uja daje. To dalej 'sport' dla ubogich ludzi. Chociaz moze powinienem na szrocie kupic zderzaki, progi, nadkola, listwy, lotke od GTI i przykleic to do golfa - w koncu te moje 1.6 75KM cos tam lata nie.

Odnośnik do komentarza

Dobra (pipi)a, ale civic 7 bez pakietu sport wyglada chuyowo, samochod dziadka. Auto jest generalnie niezawodne ale dalej wyglada przecietnie przy innych autach w tej klasie. 1.6 110km to juz nie jest tak zle, niech ma ten pakiet sport, ktory juz nie tylko daje dodatki zewn ale i rowniez wewn ( o wielel lepsze fotele ) wiec wybor w moim przypadku jest jeden. Jakbym mial taki pakiet to nikomu nie musialbym udowadniac ze mam type-r i scigac sie z kazdym od swiatel do swiatel. Chcialbym samochod, ktory bedzie mi dawac codziennie usmiech na twarzy jadac do pracy/po dziewczyne/na jakis wypad/cos innego.

 

Badz co badz i tak gdybym mial kupowac to wlasnie kupilbym wersje coupe, szczegolnie liftowa z 2004 bo jest po prostu idealny na moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza

aktualnie mam odlozone 17k, zastanawiam sie czy nie odkladac dalej tak do 25 i wymienic fure np. na wiosne. ale wtedy porwac sie na cos takiego

 

http://motoallegro.pl/bmw-320d-lift-navi-z-niemiec-super-stan-alu-17-i1722628242.html

http://motoallegro.pl/bmw-320d-150-km-klimatronik-alu-lift-okazja-i1726337460.html

 

wersja po liftingu, 150 koni diesel.

 

do tego sprzedam swoja honde i bedzie na jakies pie.rdoly po zakupie ktore sie pojawia.

 

bo ten co mam na dzisiaj mi wystarczy, civic 7 srednio mi sie podoba, a nic innego ciekawego nie widze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...