Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale porownujesz civica 6 ktory kosztuje 7-8tys do bmw e46 ktore kosztuje 15tys i wzwyż.

Kupujesz honde masz wzglednie bezawaryjne auto i masz jeszcze kase na dobre fele i na wycieczke do tunezji. Kupujac bmw nie masz nic + toniesz w wydatkach : D Nie kupuj auta za wszystkie pieniadze bo potem sa problemy. Albo poczekaj i wtedy kup bmw albo kup honde.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

znajomy z roboty ma taki model bmw od chyba 4 lat i jedyne co wymienial to jakies (pipi)y co za grosze mozna kupic. ale typ miesiecznie robi jakies 2k kilometrow, ja maksymalnie 600.

 

kazdy samochod moze sie zje.bac.

 

elo

 

naprawiłem temat

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie słyszałem jeszcze o używanych samochodach, w których nic by się nie je.bało.

 

To Ci współczuję.

Ja mam Audi z 97 roku. Oprócz napraw typowo wynikających z eksploatacji ( nasze piękne drogi ) jedyne na co musiałem wydać sporo pieniędzy to klima. W zimie musiałem wpakować się w jakąś wyższą zaspę i pękł mi klocek łączący wąż z chłodnicą. Cały gaz uciekł i naprawa tego nie była najtańsza. Więc jedyne co musiałem zrobić i wynika to z tego, że auto jest stare to wymienić sprężarkę klimy bo się zatarła. Ale ja o tym wiedziałem kupując auto.

 

Moja matka. Poprzednio A klasa. Zero problemów. A to był jeszcze automat. Nie wiem czy jakiś czujnik nie padł w między czasie. Teraz od ponad 2 lat CLK 270CDI. I zero problemów.

 

Używane auto trzeba umieć kupić i wiedzieć co. A nie pchać się w ślepo w tanie Golfy w dieselu. Auto w dieselu NIE SĄ TANIE. Tanie to są trupy.

 

Jak całe życie miałem wy(pipi)ane na samochody tak teraz zacząłem oglądać i te mi się podobają:

http://otomoto.pl/to...-C19717055.html

Za 2 lata będzie moja.

 

Dalej masz wyj ebane na samochody.

 

 

Corolla verso. Nigga plz.

Mam ale ten mi się podoba.

 

ale z tą Corolla to przegiąłeś. Zastanawiam się nad Twoją płcią i wiekiem. Bo albo jesteś laską przed menopauzą ale cieciem w wieku 35 lat, masz 2kę dzieci i nosisz skarpetki do sandałów. Trzecia opcja jest taka, że masz 16 lat i na niczym się nie znasz :D to są tylko przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak jak pisalem, wg mnie, jesli chcesz miec w miare bezawaryjny samochod, w ktory nie bedziesz musial ladowac ciagle kasy, to warto. Sam taka jezdze i sobie chwale - nie jest to zaden potwor, ale problemow z wyprzedzaniem nie ma, zbiera sie nawet fajnie. Spalanie na poziomie ~7l w trasie i okolo 9-10l jak sie stoi w korkach w miescie. No i koniecznie trzeba obczaic stan blachy czy juz jej bardzo rdza nie bierze, szczegolnie w okolicach tylnich nadkoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...