Skocz do zawartości

Przyziemne marzenia, cele


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma w 2.0 tdi i naprawde dobry samochod. Jechales dieslem czy benzyna? Bo 1.6 to troche bedzie slabo jechac. Jak juz to 1.8

to jest 1.9, 105KM. na aukcji jest chyba blad.

 

moze nie jest to najmocniejszy silnik jak na ta mase, ale do normalnej jazdy wystarczy. 90% przebiegu nabijam w miescie, wiec...

 

 

w srodku to zupelnie inny poziom niz civic. chyba zdecyduje sie na ta fure.

Odnośnik do komentarza

No Olszu, E46 to fajna fura, ale z tego co piszesz to szukasz auta do 14-15 koła, a za tyle na pewno ładnej nie kupisz. Do tego dochodzą opłaty (jeśli sprowadzona) i wymienienie tego co trzeba i robią się 2 dychy. Dodatkowo kupić BMW E46 1.6 albo 1.8, to..., ja (pipi)e, daruj sobie. Po lifcie to już w ogóle (a tak jak Yacek pisze właśnie ta jest piekna).

Odnośnik do komentarza

E46 ale po face lifcie to najladniejsze bmw ever.

 

 

zgadzam się fhuj. jeszcze do tego M albo chociaż M pakiet :P byleby kupeja

 

Znajomy ma w 2.0 tdi i naprawde dobry samochod. Jechales dieslem czy benzyna? Bo 1.6 to troche bedzie slabo jechac. Jak juz to 1.8

to jest 1.9, 105KM. na aukcji jest chyba blad.

 

moze nie jest to najmocniejszy silnik jak na ta mase, ale do normalnej jazdy wystarczy. 90% przebiegu nabijam w miescie, wiec...

 

 

w srodku to zupelnie inny poziom niz civic. chyba zdecyduje sie na ta fure.

 

 

Pierwsza rzecz to obadaj przebieg. Druga - tył auta. Trzecia - to jest 318 czy 316? 318 miały ~120 kucy. Kiedyś takie coś sprowadziłem z niemiec. szło na 5tym biegu do odcinki. Byłem zszokowany. I była to 318

 

Kiedy rozrzad byl wymieniany

 

 

w senie co chcesz wymieniać? chyba, że to test na autentyczny przebieg :)

 

Odnośnik do komentarza

odpowiadam

 

 

kuba - wydaje mi sie, ze da sie trafic normalny egzemplarz z poczatku produkcji (98, 99) do 15 kola. znajomy zaplacil 14 i kupil naprawde w swietnym stanie, byl u dwoch mechanikow i obaj potwierdzili przebieg (... < 200k) i stwierdzili, ze samochod w b. dobrym stanie. moze to byl przypadek, ale jednak oznacza, ze sie da. druga sprawa, ze nie widze alternatywy, tak jak mowie, ostatnio nim jechalem i teraz ciezko byloby mi nagle przerzucic sie na jakiegos renault czy paska. 105 koni oczywiscie przy takiej gablocie szalu nie robi, ale gadalem z typem powiedzial, ze do jazdy po miescie wystarczy a i na trasie ponoc niezle smigal. tak czy siak roznica bedzie w porownaniu do moich 75 koni. a torpedy az tak nie potrzebuje. bmw nadrabia wygoda i wygladem :)

 

milan - haha, czekalem, az pokazesz jak bardzo cie boli, ze pare razy ci cos glupiego odpisalem. sio.

 

 

 

 

bede szukal fajnego egzemplarza, jak nie to kupie cos innego po prostu :)

Odnośnik do komentarza

toc zaje.bisty jest. sedan lepszy, no ale juz nie przesadzaj posiadaczu golfa.

 

nie moge sie kierowac tylko wygladem. takiego kompakta moge kupic mlodszego z lepszym silnikiem i nie po jakims dresiarzu.

 

 

co bedzie to kupie. trafie na zaje.bistego sedana to wezme sedana. bedzie dobry kompakt kupie kompakt.

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Pytalem sie kiedy rozrzad byl wymieniany w tym pasku wez juz mnie ku rwa nie ignoruj bo sie irytuje i musze oddychac przez torebke.

 

7 miesięcy temu

 

btw

 

Spalanie mojego paska:

- trasa 5,6

- miasto wieczorem - 5,8

- miasto 15-16 - 6,5

 

wstepnie, jest dobrze

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...