Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czytaliście zapowiedź w "co nowego" w nowym numerze psx? :) Hiv dał radę ;) Az MGS2 mi się przypomniał był :D

A to co 8 wystawił Dirt'owi 2 ? ^_^

 

polecam sprawdzić, nie chce psuć nikomu "przyjemności" z czytania playtestu :) swoją drogą ciekawe - czytając wrażenia forumowiczów z gry w demo, sumując z własnymi wychodzi, że gra powinna zarządzić. Zresztą... zobaczymy pełną recenzję za miesiąc... i grę jak sprawuje się w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Dlaczego twórcy rezygnują ze zniszczenia szyby? Nie ma tego w GT i tutaj po takim koziołku. Wydaje mi się, że ta generacja do czegoś zobowiązuje. Wiem, że nie dało by się wtedy osiągnąć dobrego czasu ale przecież jak ktoś chce dojechać na pierwszym miejscu to nie popełnia aż takich błędów. Kwestia wyuczenia się trasy na pamięć.

Możliwe, że to zwykły przypadek. Normalnie w demie przy pierwszym lepszym dzwonie z przedniej szyby zostaje mak.

Czyli jadąc dalej z widoku z kokpitu nie widziałeś niczego?

 

Odnośnik do komentarza

Ja też trochę więcej pograłem, rano przed wyjściem do pracy na padzie, wieczorem po przyjściu z pracy podłączyłem kierownicę i jedyne co mnie zastanawia to to, dlaczego HIV w najnowszym numerze PE dał 7+, pomijając że to playtest.Przecież na kierownicy gra się za(pipi)ieszczo! Dla mnie ta gra jest klasę lepsza niż część pierwsza, która IMO była spartolona głównie przez lipny model jazdy.Tu jest zdecydowanie poprawiony w związku z czym łykam to bez popity :D

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
Niemal kazda gra ma teraz napisane 1080 na X0 tylko co z tego skoro gry z 720 na PS3 normalnie hulaja w 1080 a rozdzielczosc natywna jest i tu i tu taka sama?

no nie powiedziałbym ze niemal każda większość gier na Xie jest 720p tak samo jak na PS3, jednak w tym przypadku na PS3 w info o demie jest 720p a w info na Xie jest 1080p i sie to zgadza, oczywiście nie wiadomo jak to juz wyglada od strony technicznej czy np. to 1080p nie jest jakos naciągane z niższej rozdziałki, jednak jest troche ostrzej bo nic nie jest skalowane, nie żebym jakoś krytykował wersje na Ps3 bo robiłem porównanie przełączając z jednego na drugie i na Ps3 wygląda to nie dużo gorzej.

 

Jednak wracając do samego dema pograłem w demko i co mogę powiedzieć więcej grafika bardzo przyjemna, efekt błota wody na szybie wygląda rewelacyjnie, mogliby dodać możliwość ustawienia odległości widoku z kokpitu jak dla mnie, model jazdy dla mnie średni jak to zawsze było w Colinach auto zbyt pływa moim zdaniem bardziej niz w Dirt 1, Codemasters powinno isc bardziej w stronę sim rajdowego niz połączenie tego z większym naciskiem na arcade, ale widać ze wychodzą z założenia ze liczy sie tylko arkadowy efekciarski (wybuchy petard na finishu) fun a nie prawdziwy rasowy rajdowy symulator a szkoda, moja wstępna ocena za demo -8/10.

Czekam na full'a i na wąskie odcinki leśne, nie lubie zbytnio tych tras z zółtym piachem co w demie :)

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

ja tylko na G25 gram a czy sie da wszystko zalezy od umietnosci gracza i trenignu, moim zdaniem łatwiej na kierze niz na padzie bo gra jest bardzo czuła jak sie gra padem mały ruch analogiem na prostej przy duzej predkosci i auto zaczyna rzucać i ciezko potem juz wyjsc ze wzgledu na zbyt duze malo precyzyjne ruchy analogiem na kierze mała kontra korekcja toru jazdy i jest wyprowadzony.

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza

Ja chcąc zaszaleć na początku włączyłem oczywiście poziom trudności na maksa, ff i inne pierdoły tez na fula, 180st. na kierownicy i ... zonk. Tym autem nie dało się jechać, przy prędkości powyżej 100km/h całe biurko skakało od FF tak jakby było trzęsienie ziemii. Musiałem trochę przystopować i zmniejszyłem siłę bo kierownica by czegoś takiego nie wytrzymała :F. Wrażenia niesamowite.

Odnośnik do komentarza

No. Na kierownicy to jest po prostu bajka. Wczoraj siedziałem do 3 w nocy i ciorałem online. Ta gra wciąga jak bagno!

 

A z oceną HIV'a się nie zgadzam. Grafika nie wiele lepsza od jedynki? Buhaha! Model jazdy mało symulacyjny? A kto mówił, że to będzie sim?

Ciekawe czy wersja którą testował była gorsza od dema? Możliwe to?

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...