Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy wersja którą testował była gorsza od dema? Możliwe to?

Możliwe.

 

Możliwe jest też, że przetestował nowego NFS przed Dirtem 2 i ten drugi tytuł przez to przyjął miano tej brzydszej siostry...

Albo demo i beta faktycznie się mocno różnią...

Albo być może wszyscy staliśmy się świadkami masowej hipnozy po ściągnięciu dema...

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 176
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

jak wyścigi rallycrosowe i rajdy mogą być kopią wyścigów torowych...?

mnie sie demo bardzo podoba, tylko link kilka postów wyżej z prezentacją samochodow rzekomo z pełnej wersji to jakaś sciema... gdzie reszta samochodów klasy wrc? gdzie legendy rajdów?

 

chodzi mi o menusy i cały "klimat". Głos w menusach, statystyki w loadingach. Już to raz przeżyłem i teraz nie wywiera na mnie większego wrażenia. Nawet replaye te same. Chociaż może mniej chaotyczne.

Odnośnik do komentarza
dla mnie nieporozumieniem w tej grze są auta typu bmw z4, nissan 350z, mitsubishi eclipse. No ale amerykanie to dziwny naród :D

Jacy amerykanie? Codmesters to brytyjskie studio.

 

No dobra, ale wystarczy popatrzeć po samochodach, trasach, nazwiskach kierowców i mamy potencjalnego nabywcę który zakupi tą grę, celują w amerykański rynek :)

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
Jacy amerykanie? Codmesters to brytyjskie studio.

 

Co nie zmienia faktu, że gra ewidentnie robina pod amerykańskie guściki. Pastrana i Block? Block, o którego umiejętnościach jako kierowca rajdowy można polemizować... Znane nazwiska przede wszystkim na rynku amerykańskim $$$.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza
Jacy amerykanie? Codmesters to brytyjskie studio.

 

Co nie zmienia faktu, że gra ewidentnie robina pod amerykańskie guściki. Pastrana i Block? Block, o którego umiejętnościach jako kierowca rajdowy można polemizować... Znane nazwiska przede wszystkim na rynku amerykańskim $$$.

 

o właśnie, bardzo ładnie to przedstawiłeś :) Systemy przejazdów/rozgrywek też zaczerpnięte z USA.

Przydał by się jakiś fajny WRC na licencji. Co prawda WRC ma być w GT5 ale żeby nie skończyło się tak że będziemy jeździli a w zasadzie pływali po torze zamkniętym tak samo jak w poprzednich częściach.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
w ogole niezle sie zdziwilem kiedy zobaczylem dave mirra grajac w dirta 2. pamietam chlopaka jak na bmx'ach skakal i nie wiedzialem ze przesiadl sie na wrc ( czy to jest po prostu fake? )

 

z tego co w grze było napisane to jeździ N grupą a to inna liga niż WRC. No ale sam fakt może dziwić że chłopak zasiadł za kierownica rajdowego auta. Być może został wrzucony do gry przez znane nazwisko co by zapchać lukę tudzież powiększyć sprzedaż gry :)

Odnośnik do komentarza

ściągnąłem dziś demo, muszę przyznać że gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie po filmikach z gameplay'a czułem że jest dobrze ale nie że aż tak może to też dlatego że w ostatni mój Colin to 2.0 z psx, gdybym miał hajs na nówkę a trzeba poczekać na jakąś używaną z allegro za bardziej przystępną cenę.

Odnośnik do komentarza

Muszę się przyznać, że jestem totalnym offlineowcem (no, czasami szarpnę z kimś we fifę), ale multi w tym demie tak mnie wciągnęło, że cały wczorajszy dzień przesiedziałem przed konsolą. Nie zdarzyło mi się to już chyba z 10 lat. Gdyby nie urlop, to pewnie by mnie już z roboty wywalili :lol3: Chęć parcia na coraz to lepszy wynik jest w tej grze niesamowita. Z ciekawości zapytam: jaki najlepszy czas udało wam się wykręcić na trasie w marocco?

 

Ja walcząc wczoraj z gościem o nicku titeuch (chyba Francuz), wykręciłem 02:55:40.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.