Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko pieknie.... ale mnie martwi 1 sprawa. Na jednym z ostatnich gameplay'i widziałem jak koleś w podrasowanym BMW Z4 pocina przez pustynię w Nevadzie po jakiejś piaszczystej i wyboistej drodze chyba z 300km/h(chyba, że to tylko złudzenie, ale wolno to on nie jechał) .... Dokładnie jest to już końcówka toru, z długa prostą. mam nadzieję, że gra nie idzie w stronę arcade, bo dobrych rajdów na konsole jak na lekarstwo...

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...ah-dirt-2/52929

Odnośnik do komentarza

Ciekawy jetem co w temacie pokaże jakby nie patrzeć raczkujące GT5 ^^. Tam dopiero mają być uszkodzenia, a nie ma nic lepszego jak rozwalić Porsche czy Ferrari warte 200.000$ :).

 

Tak czy siak na Dirta 2 czekam tak jak na każda wyścigówkę i nie zamierzam przegapić okazji kupienia i zagrania w nią (na premierę, albo gdzieś w okolicach :P)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość bigdaddy
Trzeba również dodać kapitalne wręcz odwzorowanie uszkodzeń samochodów. Taka Forza 3 leży i kwiczy :lol:

 

no no o GT5 już nie wspominając, nawet nie da rady kwiczeć :rolleyes:

 

o której demko na pss? xboxowcy bawią się od rana :P

Odnośnik do komentarza
GRID2 na tak rozwijającym się silniku będzie niewiarygodny.

No pewnie, lac na tego glupiego Dirta - teraz juz tylko czekac na GRID'a ;).

ja wole się ściagać po mieście niż szutrówki,a GRID2 na tak dopaśnym enginie i z takimi pomysłami jak wdraża sukcesywnie Codemasters IMO zdetronizuje PGR.

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

PGR zakopał się już na trzeciej edycji. Tylko Metropolis miał klimat i PGR 2.

 

Co do Dirt 2 - zassałem na 360tce ale różnice pewnie znikome więc.. Menu jest obłędne, doczytuje się wszystko w locie, bez zbędnych czarnych ekranów i denerwujących napisów "loading".

 

Model jazdy wyśmienity, multi wciąga jak bagno no i ta graficzka. Coś uroczego. Zniszczenia, replaye, muzyka. Biorę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...