Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

No w mordę, w końcu porządna ścigałka. Muza Prodigy przy oglądaniu Replaya, efektowne menu, różowe loadingi i praktycznie wszystko co składa się na samą jazdę po bezdrożach. Czuć pełen nextgen. Grafa tej jakości to w końcu jest to, zamierzenie jeszcze z przed początku tej generacjim maksimum które mnie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 176
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czyli co chłopaki, lecim za 3 tygodnie do sklepików kupować Dirty 2 i jazda :) ciekawe ile będzie max. online na torze, bo gdyby nie było lagów to grac będzie się zjawiskowo (w ultimie nówka w pre orderze 179zł, a na pewno przy premierze będą jeszcze inne promocje i kawał porządnego ścigania wyrwać pewnie dało się będzie za jakieś 160-170zł). Ja biorę bez wahania.

Odnośnik do komentarza
pograłem w demo i jestem w szoku-najlepsze menu jakie widziałem kiedykolwiek w grach,niesamowita grafa,super zniszczenia i feeling z jazdy.Sim to nie jest ale jeździ się diabelnie świetnie.Kurcze GRID2 na tak rozwijającym się silniku będzie niewiarygodny.

Nie bede tworzyl nowych filozofii.. wiec tylko zacytuje ;)

 

Od sibie dodam tylko jeden minus.. Zbyt raptowne skrecanie kol. Poiwnno sie dac ustawiac czulosc skretu.

Odnośnik do komentarza

Widząc, że nasz rodzimy PSS po raz n'ty leci w kule, postanowiłem w końcu założyć konto na UK PSS.

Demo ograłem już chyba z 20 razy i z podziwu wyjść nie mogę! Ta gra to istne mistrzostwo świata. Przepiękna grafa, płynna animacja, bardzo dobre AI przeciwników (popełniają błędy, starają się przeszkadzać sami sobie) i rewelacyjne zniszczenia. A co dla mnie najważniejsze - kapitalnie gra się na kierownicy. W końcu trzeba używać ręcznego hamulca (polecam ustawić sobie ręczny na wajchę od zmiany biegów, a biegi zmieniać łopatkami) aby pięknie wchodzić w poślizgi. Nic tylko czekać na premierę.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

nowi colin daję radę nie spodziewałem się takie powera :)

 

ale...martwi mnie model jazdy w morocco, max arcade, ciężko zapanować nad samochodem oraz to ze będzie tylko 43 fur w pełnej wersji....no i wyleciały chyba wyścigi ciężarówek ;/

 

@wooyek - normalnie poleciało jakieś 7min, 15mb

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Heh, model jezdy jest super. Jestem wielkim fanem hardkorowych symulatorów, ale ten arcade mi pasuje!!! Samochody są wręcz banalne w prowadzeniu, ta gra to czysty FUN! Masa radochy i o to tu właśnie chodzi.

A demko ściągałem 15min na łączu 6Mb.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/dirty-racing-dirt-2/54716

http://www.gametrailers.com/video/crash-montage-dirt-2/54715

Dirty Racing Gameplay HD

Crash Montage Gameplay HD

 

Dlaczego twórcy rezygnują ze zniszczenia szyby? Nie ma tego w GT i tutaj po takim koziołku. Wydaje mi się, że ta generacja do czegoś zobowiązuje. Wiem, że nie dało by się wtedy osiągnąć dobrego czasu ale przecież jak ktoś chce dojechać na pierwszym miejscu to nie popełnia aż takich błędów. Kwestia wyuczenia się trasy na pamięć.

Odnośnik do komentarza

Ja narazie mam mieszana uczucia po demie :/ Nie wiem, może się jeszcze przekonam... Za bardzo ta cała otoczka/menu kojarzy mi się z NFS Pro Street, czyli za bardzo festyniarska. A co do szyb to pewnie w ostatecznej wersji będzie wszystko tak jak powinno. W GRIDzie jeżeli dobrze pamiętam, szyby się sypały w miarę dobrze, więc nie widzę powodu żeby tutaj miało być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego twórcy rezygnują ze zniszczenia szyby? Nie ma tego w GT i tutaj po takim koziołku. Wydaje mi się, że ta generacja do czegoś zobowiązuje. Wiem, że nie dało by się wtedy osiągnąć dobrego czasu ale przecież jak ktoś chce dojechać na pierwszym miejscu to nie popełnia aż takich błędów. Kwestia wyuczenia się trasy na pamięć.

Możliwe, że to zwykły przypadek. Normalnie w demie przy pierwszym lepszym dzwonie z przedniej szyby zostaje mak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.