Skocz do zawartości

Colin McRae: DiRT 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

tak dla jasności mówiąc o błędnej ocenie i to że nie zasługuje na 7 mieliśmy na myśli ze zasługuje na znacznie więcej. oj zasługuje. dzisiaj się do niej dorwałem i wsiąkłem na 8h. nie sposób się oderwać. graficznie rewelacja. model jazdy daje frajdę i momentami naprawdę zmusza do pilnowania siebie i samochodu. przeciwnikom zdarza się popełniać błędy, wypadają z trasy albo walczą ze sobą, nie są tak bezmyślni i liniowi jak w innych grach. szczerze to już na chwilę obecną mogę stwierdzić że to jeden z najfajniejszych racerów w jaki grałem. parę rzeczy na multi bym zmienił ale całość prezentuje się idealnie.

Odnośnik do komentarza

po jeszcze kilku godzinach nocnego Colinowania stwierdzam , że to gra na 9 bez plusa za brak zimy i deszczu , reszta to czysty miód . Model jazdy chyba najlepszy ze wszystkich części auta pozbyły się nareszcie syndromu poduszkowca czuć ich wagę , genialny hamulec ręczny pal licho , że arcadowy do potęgi ale ile daje radochy :D Kupujcie to i cieszcie się jak dzieci w święta .

Odnośnik do komentarza
Grafika poraża, coś pięknego.

 

Grafika to obłęd

 

Londyn i Malezja wyglądają obłędnie. na zbliżonym poziomie postawiłbym również Chorwację. reszta odstępuje, ale tylko niewiele.

 

Jak zobaczyłem trasy w Malezji, Japoni i Lodndynie (szczególnie trasa RallyCross w nocy, ilość róznych efektów świetlnych poraża

 

grafika jest obledna

 

graficznie rewelacja

 

Dlaczego wszyscy kłamiecie, skoro w recenzji grafika dostała 7? 7/10. SIEDEM NA DZIESIĘĆ... :mellow:

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś z Was w Rallisport Challenge 1 lub 2 na Xboxa? Dirt2 coraz bardziej mi przypomina tę wspaniałą grę. Świetna grafika, fizyka, dżwięk.... takie arcade to ja uwielbiam. A co do recenzji to brak mi słów. Choć z jednym się zgadzam. Od dawnych Colinów ta gra odstaje i Colin w tytule mógł by nie istnieć wcale. Ja też tęsknię za dawnym WRC na PS2 i za Colin McRae Rally 2.0 dla przykładu co nie znaczy od razu, że Dirt2 jest zły. To już po prostu inny gatunek ale jakościowo pierwsza klasa.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza

tak samo jak rajdowanie samego Colina w ostatnich latach odbiegało od wrc. od czasu do czasu pyknął jakiś rajd ale bardziej zajął się próbowaniem nowych odmian tego sportu. w grze sporo jest hołdu dla niego, nawiązań do jego kariery i dokonań itd. mam dziwne wrażenie że to wszystko na pożegnanie. następne produkcje w tym klimacie może już nie będą sygnowane jego nazwiskiem. pomimo kultowości serii i kierowcy dobrze by zrobili. Ken Block mocno angażował się w ten tytuł i był jego twarzą. nie zdziwiłbym się gdyby był bohaterem następnej rajdowej gry. oj bym się pobawił w gymkhanę, i to bardzo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

fakt, nie pomyślałem :) podałeś linka do pierwszego przejazdu to ja wrzucę do drugiego w aktualnej Imprezie znanej z gry -

pomimo sporo kozackich tricków jedynka jakoś bardziej mi się podobała.

 

aha, jakby ktoś miał problemy z pobiciem ducha na czasówce albo z turniejami to musi być cierpliwy. serwery providera dla Codies coś szwankują i trochę może zająć zanim wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

sęk w tym że wcześniej z takim podejściem dało radę zrobić ale przez weekend serwery w ogóle były zamknięte. wczoraj wróciły ale ducha nadal nie da się zaliczyć, próbowałem za dnia, wieczorem, w nocy, cały czas fail.

 

chrzanić już recenzję, nauczka na przyszłość żeby odpowiedni ludzie zajmowali się tym gatunkiem.

a na poprawę humoru oczywiście

Jeżeli on nie będzie w przyszłości nowym bohaterem serii to się bardzo zdziwię.

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś z Was w Rallisport Challenge 1 lub 2 na Xboxa? Dirt2 coraz bardziej mi przypomina tę wspaniałą grę....

 

Rallisport Challenge 2 to jedyna gra z tego gatunku, która nie tylko kusiła wizualnie a ssała stylem jazdy wykazując tym swoją wyjątkowość, zresztą wystarczy spojrzeć na ranking wszech...rally

 

Ranking Racing Rally

 

Szkoda że DICE nie odświeża ponownie pomysłu na obecnej generacji :ermm: .Dirt2 i ostatecznym werdykcie w PE nie za bardzo już mnie kręci.Skreślając tym jednocześnie ze swojej listy zakupów a i grając w demo nic odkrywczego dla siebie w niej nie odnalazłem :geek: Warto dać jej jeszcze szanse ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Przecież ten ranking jest za przeproszeniem z du.py

Skoro uważasz że średnia ocen większości portali jest mylna ale zauważ że poniekąd gusta są różne i nie warto wierzyć jednostką hmm w takim razie wskaż na czym mam się opierać ? Testować w ciemno ? To nie dla mnie tym bardziej czas dla mnie jest zbyt drogocenny ;)

 

Colin 3 przed Colinem 04... dodatkowo w rankingu brakuje Richard Burns Rally co mnie kompletnie zdziwiło.

 

RBR wystepuje ze srednią 75,54 zmien Reviews na mniejszy do 5

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

WIELKI-FINAL-konsole---slajder.jpg

 

Po raz pierwszy w 5 letniej historii Finałów Cybersport rozgrywki konsolowe zagoszczą na nich w rozbudowanej formie :)

 

CyberSport.pl i Polish Gaming League mają zaszczyt zaprosić wszystkich Graczy na turnieje w Halo 3 ODST, Gears of War 2, Colin McRae DiRT 2, oraz Fight Night Round 4, które będą rozgrywane na konsolach Microsoft Xbox360 w dniach 2-4 października w Fun-Zone Cyberarena36i6.

 

 

Lista:

 

*Turniej w Halo 3 ODST oparty będzie na ligowych zasadach PGL 2vs2 i odbędzie się dnia 3 października.

Nagrody: pula nagród rzeczowych 2 000 zł

*Turniej w Fight Night Round 4 odbędzie się dnia 2 października.

Nagrody: pula nagród rzeczowych 200 zł

*Turniej w Gears of War 2 oparty będzie na ligowych zasadach PGL 4vs4 i odbędzie się dnia 4 października.

Nagrody: pula nagród rzeczowych 1 900 zł

*Turnieje w Colin McRae DiRT 2 odbywać będą się codziennie.

Nagrody: pula nagród rzeczowych 2 200 zł

Pula nagród na wszystkie turnieje to ponad 6 000 złotych. Wśród nagród znajdują się telefony komórkowe, pendrive, gry na Xbox360 i PC, doładowania 36.6 oraz nasze koszulki, podkładki i smyczki Cyberarena36i6 :) Po wiecej informacji o turniejach zapraszamy na stronę CyberSport.pl, Gamikaze.pl i CyberArena36i6.pl.

 

Oczywiście to nie wszystkie atrakcje zwiazane z konsolami Xbox360 - będzie jeszcze dedykowana strefa Microsoft Xbox360 gdzie będziecie mogli pograć na freeplayach. W dedykowanej strefie Cyberarena36i6 GOLD też czekają na Was turnieje na tę konsole, a dodatkowo będa jeszcze mini-turnieje konsolowe FIFA10 i NFS Shift w strefie EA :)

 

pgl_logo.gif

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Dziś dorwałem się za wersje full . Z jednej strony gra trzyma wysoki poziom graficznie super, muzyka QOTSA i Eagles of death metal bardzo miłe zaskoczenie, oraz pomimo ze zmagamy się ciągle na szutrze i asfalcie jest w miarę zróżnicowane np. Malezja, Chiny, Chorwacja .Czekam na jakieś urozmaicenie śnieg deszcz itp., jak zdobią dirt 3 bez zmian to dobrze codemasters nie wróże. Jeśli ktoś nie miał kontaktu z pierwsza częścią to polecam gra oferuje świetny engine , kapitalny widok z wnętrza szczególnie jak trafimy na wodę grafika super. Można to nazwać Grid?em na szutrze ,nie znajdziemy tu klasycznego WRC strego Colina co nie zmienia faktu , ze gra naprawdę jest bardzo dobra i osobiście lepiej się przy niej bawiłem niż przy NFS:Shift,POLECAM

Odnośnik do komentarza

Ja również ograłem już pełną wersję. Demo wciągnęło mnie jak żadne inne do tej pory, ale to co się dzieje w fulu jest po prostu niesamowite. Grafika w Chorwacji to cud, miód i malina, zresztą wszystkie trasy prezentują się kapitalnie, samochody również (wg mnie nawet lepiej niż w demie FM3). Model jazdy jest bardzo arcadowy, ale samochody prowadzą się bardzo przyjemnie. HIV w swojej pseudo-recenzji napisał, aby zagrać w NFS Shift to zrozumiemy dla czego wystawił taką a nie inną ocenę. Tak też zrobiłem - pograłem w Shifta u brata na PS3 i powiem tak: nigdy już nie wezmę pod uwagę oceny tego Pana jeśli chodzi o gry wyścigowe, choć jego recki czytam odkąd trafił do PE i bardzo go szanuję. Mogę się tylko cieszyć, że posłuchałem siebie jak i opinii forumowiczów i zainwestowałem ciężko zarobioną mamonę w Dirt 2. Jest to naprawdę kawał dobrego (choć arcadowego) szuterka :)

Odnośnik do komentarza

sprawdź dokładnie wszystkie z wyszarzoną belką. mi tak samo brakowało jednego, a po przejrzeniu wszystkich okazało się, że w jednym evencie wziąłem udział, ale go nie skończyłem z jakichś powodów.

stąd odznacza go jako zaliczony, ale nie wygrany. w zasadzie to w ogóle nie byłem na żadnej pozycji sklasyfikowany.

trochę to żmudna robota, ale na szczęście już na plakietce zaraz po wybraniu wyścigu widzisz, czy musisz jechać czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...