Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pogralem chwile zeby zobaczyc jakie bedzie wrazenie po 150h w DaS i o ku.rwa jaka ta gra jest dobra. Tempo idealne, klimat gesty jak smola, marazm wszedzie, roll na 80% obciazenia nie przeszkadza bo nikt nie probuje cie zgangbangowac w 3s, lepsze przelaczanie celow, bieg plus kolko i wychodzi piekny roll i tak dalej itepe. Nawet zaczalem grac online i sobie chyba tak przejde raz. 40-50h i po grze, idealna proporcja.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, japco napisał:

Wyłączają serwery 28 lutego. :[

 

Tak. I tym razem to już ma być tak na pewno, bo raz wyłączenie serwerów zapowiadali i odłożyli to w czasie z powodu próśb społeczności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przypadek. Glitch z Thomasem nie wplywa na nic. Prawdopodobnie wydaje ci sie ze masz pwct a de facto brakuje ci jednego killa black phantoma. Najlepiej zaczac gre od nowa z pbwt w 4.1 i zabic setsukiego. Albo miralde w 1.1

 

No i zeby dostac friend ringa trzeba odpowiedziec yes nas pytanie monumentala.

Odnośnik do komentarza

Luzik - platynę to ja mam wbitą już daaaaawno temu, bo pierścionkiem poratowała mnie znajoma maniaczka soulsów, ale tak się zastanawiałem pod kątem następnego podejścia, tym razem do wersji US. Z brakiem 1 killa do pwct to dokładnie tak było, z tym że gra nie pozostawia żadnego marginesu błędów niestety - na samym początku niechcący ubiłem merchanta, bo myślałem, że to zwykły mobek, no i ten grzech ciągnął się za mną do końca gry niestety...

Odnośnik do komentarza

Spoko, spoko, nie nerwuj się Pan :)
Dopiero później skumałem o czym piszesz, ale zapomniałem edytować :)
W sumie nigdy nie byłem tym bossem, więc nawet nie orientowałem się, jakie bonusy dostajemy z tego tytułu.
Wiem tylko, że jak gramy online, to właśnie może wcielić się w niego gracz, przez co walka może być bardzo trudna - super patent, szkoda że więcej gier nie stosuje takiego pomysłowego podejścia.

Odnośnik do komentarza

Gra potrafi połechtać od samego początku. Po ponad trzech godzinach zwiecha i utrata save'a :) 
Z rozpędu zacząłem od nowa i teraz już wrzucam zapis w chmurę.

Poza tym często w walce spotyka mnie nieprzyjemna sytuacja. Kiedy robię parry to tarcza sama się chowa i zostaję z halabardą oburącz. Na odwrót też.
Najpierw myślałem, że niechcący wciskam kombinację ale kiedy walczę uważnie to też się zdarza.
Mimo powyższego kocham From <3

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...