Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ds'owicze :)

 

Mam takie pytanie, otóż juz raz przeszedlem DS'a, i sprzedałem, lecz mam ochote wbic w niej platynke i ty moje pytanie, mam zbierac kamienie i kupować magie w NG czy NG+ ?

Aha jeszcze jedno, w gre nie grałem gdzieś z pół roku i jak myślicie, bede musial od początku '"trenować" w tą gre czy juz bede coś umiał ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

co do kamieni to moim zdaniem bez roznicy, a nawet lepiej byc dalej bo podczas farmienia (np. ten kamien z BP skeletona :<) bedziesz mial wiecej dusz (w sumie to az tak juz w tym momencie nie beda one potrzebne : p), a skoro juz te gre przeszedles to i tak musisz grac na NG+ chyba ze chciales w ogole od nowa inna postacia grać.

 

Co do drugiego pytania to ja zauwazylem, ze jak sie dlugo w jakas gre nie gralo i sie w końcu ją odpala, to tylko na poczatku jest tak ciezko, ale po jakichs 30 minutach juz sie gra mniej wiecej tak samo jak za czasów wymiatania. Tak wiec mysle, ze u ciebie tak samo szybko sobie przypomnisz co i jak

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To dość krzepiąca myśl, że w dzisiejszych czasach gra taka jak DS, która karci każdą chwilę nieuwagi przebiła granicę 1 mln nabywców :)

 

Mam ponad 7h na liczniku (z czego 5h dzisiaj :P) i tak jak się spodziewałem - świetna gra. Powiem więcej, dla mnie to najciekawszy produkt z tych wszystkich, które do tej pory zakupiłem na PS3 :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wystarczy nie szukać w internetach prostych myków tylko grać od początku samodzielnie, miałbyś wyzwanie ;)

 

Na przykład które?

 

Ej no bez przesady, każdy konsolowy erpeg daje możliwość przepakowania postaci w mniej lub bardziej nudny, monotonny i łatwy sposób niż w DSie. Tak pewnie będzie i w Dark Souls i bardzo dobrze bo jest wtedy wybór - cierpliwie budujesz swoją postać od zera do bohatera i cierpliwość zostaje nagrodzona poczuciem mocy i satysfakcją z ownowania leszczy albo grasz zerem i masz satysfakcje z pokonania silniejszych. Jedynie te hamskie zagrywki z bossami mogliby wyeliminować, praktycznie na każdego był jakiś tani sposób i tracili respekt przez to. W ogóle większość bossów było słabych w DSie. A sądząc po gameplayach w Dark Souls będą jeszcze słabsi.

Odnośnik do komentarza

elo, ja mam pytanie jak moge grac wiecej niz z jednym graczem ? Tzn gry dolaczy ktos do mnie to moge ponownie postawic znak ??

 

Donsterydo:

chcesz to mozemy razem pograc mam 30 lv przeszedlem:

1-1 1-2 2-1 2-2 4-1

 

jeszcze jedno pytanie

 

jak moge stworzyc Large Sword of Searching ?

mam ulepszone claws na +8

 

nikt nie zna odpowiedzi na moje pytania :) ?

 

ok juz mam ten miecz ale slabe obrazenia ma do ablity zamałe jak moge to ulepszyc i gdzie pisze jakiego skilla mam ulepszyć

Edytowane przez Ukyo_Tachibana
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po sieci nie chce mi się grać :)

 

Ja mam takie pytanie, mam 32 lv ulepszam ze zdolności generalnie ze zdolności tylko siłę, wytrzymałość, szczęście i czasem żywotność. Wiele broni mi pokazuje, że mam nieodpowiednie zdolności, ale jakoś nie zauważyłem żebym mógł sprawdzić ile i jakich mi brakuje żebym mógł konkretną bronią władać ?

 

Jeszcze jedno, jak się ulepsza broń to po 2 czy 3 ulepszeniu wyskakuje jednorazowo inna ścieżka ulepszenia, ale z gorzymi statystykami - jaki jest sens tej alternatywnej ścieżki ? N. mam do wyboru Long Sword +3 albo Quality Long Sword +1, który ma gorsze statystyki.

Odnośnik do komentarza

inne sciezki ulepszania broni maja w ogole inne wlasciwosci. Podejrzewam, ze nie zauwazyles ze w tym quality pewnie zwieksza sie stat bonus z powiedzmy E na C, oznacza to, ze im wiecej bedziesz mial ( wprzypadku quality to chyba liczy sie strength i agility) danej statystyki tym ta bron bedzie stawala sie silniejsza i w przyszlosci bedzie to sie raczej na pewno bardziej oplacalo niz standardowe ulepszanie. Na poczatku polecam ulepszac pod dragon~ poniewaz daje nam to stale dwa razy wieksze obrazenia (dodatkowo od ognia). Żeby nosić bron potrzebne sa chyba tylko 4 statystyki, liczy sie tylko strength, agility, magic i faith. Popatrz w opisie broni gdzies tam na dole jak dobrze pamietam beda obrazki tych statystyk i potrzebny jej poziom. Trzymając broń dwurącz chyba jakos tam sie zmniejsza poziom statystyki jaki bedziesz potrzebowal na daną broń.

 

To chyba wszystkie pytania jakie padły

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jedno jest w DS zyebane, ten po(pipi)y znacznik przeciwników, który sam sobie przeskakuje jak mu się podoba, np. walczę na urwisku z kościejem trzymającym wielki tasak, zaznaczyłem go na znaczniku - nade mną przeleciała jakaś płaszczka, znacznik na nią przeskoczył, bohater gapi mi się w niebo, a kościej mnie za(pipi)ał.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Sam przeskakuje, właśnie gram na tej mapie z kościejami i non stop mam zaznaczonego przeciwnika przed sobą, przelatuje gdzieś kilkadziesiąt metrów nad głową ta płaszczka, znacznik na nią przeskakuje i mnie zapierdalają, ze 3 razy pod rząd już tak miałem.

Odnośnik do komentarza

ok, a w 3-1 jest uwięziony king jakis tam, i musze miec pure white worlds tendency zeby go uratować i dostac pierscien jak szybko tam zrobic PWWT ? Myslalm o tym zeby najpierw zrobic PBWT ale czy potem poradze sobie z tymi black phantomami ?

 

Qustom@ który masz lv ? Moze bysmy zagrali ??

 

aha jeszcze jedno, mam broń którą zadaje strasznie male DMG, pisze ablity cos tam, i gdy wezme w statsy to pisze na czerwono ze ma chyba czegos za mało pisze Right Arm czy cos takiego i na czerwono 33, jak moge to zwiększyc ??

Edytowane przez szymek_maniak
Odnośnik do komentarza

pewnie masz za małe statsy na tą broń. Poszukaj w informacji broni, to chyba nazywalo sie stat needed, czy jakos tak. Ja mam duzy lvl cos kolo 210, ale nawet jak bym mial mniejszy to bym raczej juz nie grał. U mnie na ps3 troche ciezko zamotac, zeby net ladnie chodził. No wlasnie najlepszy spoosb na pure white tendency to zjechanie do pure black i zabicie black phantoma, przy okazji jeszcze primeval demon, no i jednego bossa co da ci od razu pwwt. Tylko ogolnie to black phantomy sa ciezkie a ten w 3-1 to pamietam duzy problem mi sprawil : d (tylko ze robilem to w drugim podejściu, lub nawet trzecim)

Odnośnik do komentarza

a w ogole to musisz zabic specjalnego black phantoma. Bo ty pewnie myslisz ze chodzi o to zeby zabic jakiegokolwiek czerwonego przeciwnika, a to chodzi o specjalnych ludzi ktorzy sa gdzies tam zazwyczaj ukryci. Primeval demon tez jest ukryty i pojawia sie tylko jak masz PBWT, tak w ogole to to wszystko wiemy (znaczy ja) glownie z demon's souls wiki, tak wiec bardzo ci ja polecam. Ja gralem sam tylko pomagajac sobie wlasnie tą stroną http://demonssouls.wikidot.com/

Odnośnik do komentarza

ok spoko, ale kurde jestem teraz na początku NG+, przeszedlem 1-1 i 1-2, lecz gdy ide do 2-1 to ziomki takie jak ten mag w kapeluszu (ten co ciągle zaciesza) to ma mnie na strzała :/ Który lv mam miec aby sobie poradzic ?? Mam 73 lv

 

aha jeszcze jedno, w 4-1 jest takie drzewo które gada, co mam zrobic ? Chyba musze jej co dac jak sie nie mysle, i co dostane w zamian ?

 

Pogra ktos ze mna ?

 

gre przeszlem w 20 godz czy to dobrze ??

 

Przeszedl bym o pare godzin szybciej tylko szukałem kamieni

Edytowane przez szymek_maniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...