Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

dobra tam robie czasem sesyjki ale juz chyba z 0/400 xd

wczesniej farmiłem na dual katana tym w 4-2 w hidden passage (cos czuje, ze on nie dropi pure bladestone, bo tam weszlo z jakies 0/300, a to juz chyba przesada), teraz nawalam calkiem szybko na standardowym black phantom dual katana w 4-3 i cos czuje, że po jakiejs dluzszej sesji w koncu bedzie musiał wejsc. Jak zabijam black phantoma to zakladam large sword of searching chociaz watpie zeby cos on dawal bo black phatnom i tak ma 100% drop, tylko nei wiadomo jak to jest z tym dropem czy moze jak mam lepszy ten drop rate to moze te lepsze rzeczy beda czesciej lecialy. Tak samo wszystkei dusze ktore zdobete z dual katany wydaje na luck : p (wiem, ze bez sensu ale chce po prostu to szybko zakonczyc)

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest straszna... Straszniejsza od silent hill. Dodam, że kocham ten świat!!! Szkoda, że nie jest większy. Chciałbym, aby ten świat miał swoją historię, aby to było uniwersum... Mroczne uniwersum...

Uwielbiam grać to o 22 i kończyć przed ranem. Ta gra jest stworzona do nocy!

Odnośnik do komentarza

z tego co pamietam to najlepiej ma chyba royality (chodzi o to ze ma jakis czar i pierscien ktory odnawia mane), ale i tak potem to sie staje malo ważne bo klasy są tylko do początkowych statystyk. Czas przejscia gry to mysle ze tak 20-30h (mozna sie zawiesic czasami, bo gra potrafi byc trudna : D)

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o tego w tutorialu? Jego się chyba(?) nie da pokonać.

 

Da się pokonać bez problemu. Póżniej jeszcze raz z nim walczysz.

 

Po pokonaniu Phalanx pojawia się Maiden in Black i u niej możesz ulepszać postać. Wcześniej nie da rady.

Sposób na tego bossa:

- nakładasz na miecz turpentyne

- rzucasz w niego tymi bombami ogniowymi (nie pamiętam jak się nazywa)

- używasz czarów ogniowych bądź magicznych

Ale i bez tego da rade go załatwić bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Mam już Cling i thief ring. teraz tylko nazbieram firebomb i turpentyne ( można je gdzieś kupić? )

PS: im dłużej gram tym bardziej mi się to podoba. Do tej pory unikałem tej gry bo słyszałem ze jest kosmicznie trudna a wydaje mi się że oblivion na standardowym poziomie trudności był trudniejszy.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Mam już Cling i thief ring. teraz tylko nazbieram firebomb i turpentyne ( można je gdzieś kupić? )

PS: im dłużej gram tym bardziej mi się to podoba. Do tej pory unikałem tej gry bo słyszałem ze jest kosmicznie trudna a wydaje mi się że oblivion na standardowym poziomie trudności był trudniejszy.

 

Turpentyne i firebomb można kupić u kogoś , ale nie pamiętam gdzie. Można także je zdobyć dropiąc ze stworków w tej prawej wieży.

Drugie przejście gry jest najtrudniejsze, a sama gra nie jest trudna. Najbardziej irytujące jest jak zginiesz i musisz iść od początku, a tak ogólnie to ja ze 6-7 razy ją przeszedłem, aby platyna wpadła.

Odnośnik do komentarza

Mam już Cling i thief ring. teraz tylko nazbieram firebomb i turpentyne ( można je gdzieś kupić? )

Firebomb (500 souls) - Dregling Merchant (przemieszcza się od 1-1, poprzez 1-2, aż do 1-3, wraz z postępem gry)

Turpentine (500 souls) - czyt. wyżej (z tą różnicą, że poszerzony o terpentynę asortyment, jest dostępny dopiero od lokacji 1-2)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Cholera, ta gra zaczyna mnie denerwować :P Nie mogę znaleźć tych itemów, które zmieniają cię z ducha w normalną postać, z pełną energią. Gdzie to jest?! Bo zwariuję. Poza tym nie wiem gdzie iść, jestem zdezorientowany. Gdzie nie pójdę, to jest trudno :F Masakra...

Odnośnik do komentarza

Skitraj się na schodach i z łuku/czarów go katuj. Pada bardzo szybko i nic ci nie może zrobić tylko nie ma przyjemności z walki ;)

 

Taka trochę lamerska ta taktyka się wydaje :D

I gdzie piszą te oznaczenia 4-1 itd?

 

Cholera, jak gram to mam mnóstwo pytań, a jak piszę post to zapominam wszystko ;<

Odnośnik do komentarza

Skitraj się na schodach i z łuku/czarów go katuj. Pada bardzo szybko i nic ci nie może zrobić tylko nie ma przyjemności z walki ;)

 

Taka trochę lamerska ta taktyka się wydaje :D

I gdzie piszą te oznaczenia 4-1 itd?

 

Cholera, jak gram to mam mnóstwo pytań, a jak piszę post to zapominam wszystko ;<

Następnym razem spisuj pytania na bieżąco na kartce :P

 

4-1, 1-2 etc. to oznaczenia kolejnych etapów danego świata (na początku każdego odcinka znajduje się archstone - waypoint).

 

Jeśli taktyką podana przez estel'a Ci nie odpowiada, a do tego szukasz wrażeń, to proponuję:

  • od razu po przejściu przez mgłę, wybić wszystkich kuszników,
  • rzucić na siebie czar Warding,
  • ruszyć na TK - zajść go od tyłu i napierdzielać po kostkach (uwaga na dewastujący cios tarczą).
  • gdy padnie na glebę (uwaga - może runąć na Ciebie), chwyć broń oburącz, zadaj parę ciosów w głowę i... po wszystkim :)

Emocje gwarantowane :thumbsup:

 

Warto wcześniej dobić parę poziomów (nie wiem, który obecnie masz lvl).

Odnośnik do komentarza

Cóż mogę napisać... gra jest WYPASIONA. Własnie tydzień temu kupiłem sobie wersję US by zrobić już drugą platynę. Teraz skupiam się w statach na pakowaniu w vitality, endurance i faith... ot chcę sobie zrobić "Zabójcę magów" hehe... Wcześniej skupiałem się wlaciwie tylko na magic i intelligence przez co gra była dziecinnie łatwa... za łatwa. Także jak ktoś chce przejść "Demon's Souls" jak najmniejszym nakladem sił to niech wszystkie dusze inwestuje w inteligence, magic i ewentualnie vitality. Mając wysokie "magic" bossowie są na "2 strzały";)

Odnośnik do komentarza

Zabiłem Knighta :) Dzięki stoodio. Teraz łażę po tej krainie, co ma takie czerwone niebo i po krainie, gdzie na początku są te szybkie kościotrupy z niebieskimi oczyskami :D Trudno jest, kurde bele. Znalazłem innego bossa - pająka. Myślę, że jakoś go pokonam... Ogniem może. Teraz podbijam sobie statsy.

Pytanko - gdzie można znaleźć te L. Hardstone? Czasem mają je ślimaki z tarczami, ale to raz na miesiąc :)

I w pierwszym świecie, gdy na początku jest ten most, to tam jest takie zejście schodami po boku i trafiamy do drzwi - klucz jest gdzieś daleko? :P

Odnośnik do komentarza

Zabiłem Knighta :) Dzięki stoodio. Teraz łażę po tej krainie, co ma takie czerwone niebo i po krainie, gdzie na początku są te szybkie kościotrupy z niebieskimi oczyskami :D Trudno jest, kurde bele. Znalazłem innego bossa - pająka. Myślę, że jakoś go pokonam... Ogniem może. Teraz podbijam sobie statsy.

Pytanko - gdzie można znaleźć te L. Hardstone? Czasem mają je ślimaki z tarczami, ale to raz na miesiąc :)

I w pierwszym świecie, gdy na początku jest ten most, to tam jest takie zejście schodami po boku i trafiamy do drzwi - klucz jest gdzieś daleko? :P

 

Chodzi o Large Hardstone Shard:

- w 1-1 i 1-2 wypada z ślimaków z tarczami

- w 2-1 i 2-2 robotnicy z kilofami i z tych jaszczurek czasami wypada

- w 2-2 na samym początku u kupca można je kupić (chyba)

Dobrze jest mieć wysokie Luck lub miecz podnoszący ta umiejętność

 

Żeby te kraty były otwarte musisz mieć PBWT lub PWWT.

 

Edytowane przez tom0803
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hardstone'y najłatwiej sobie nabić w świecie 2-2. Zaraz na początku skręcamy w lewą odnogę tunelu, mijamy wybuchowe wózki i w nastepnym pomieszczeniu zjezdzamy windą na dół. Tutaj zobaczymy 2 czarne "fantomy" i po pokonaniu tych jegomości idziemy tunelem z którego wyskoczyli ci mili panowie. Tu znajdziemy gniazdo jaszczurek. Jest ich chyba z 10, więc nie da rady rozwalić wszystkich za jednym zamachem tylko mieczykiem. Dlatego zanim udamy się do tego miejsca polecam albo uzbroić się w czar "Firestorm" albo w cud "God's Wrath". Tak wyekwipowani wpadamy w sam środek gniazda, odpalamy nauczony czar/cud i tym sposobem mamy bardzo dużo hardstone'ów małym kosztem.

Edytowane przez Ceglash
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...