Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie, moze to juz bylo przewijane w tym temacie, jednak nie bardzo mi sie widzi przegladanie 79 stron ;P czy moge smialo kupowac EU wersje demonow? jak tam jest z multi? ludzie graja? fajne multi w ogole jest czy lepiej grac na singlu?? pytam bo sie przymierzam powoli w koncu do kupna :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj poszedłem jak burza i praktycznie został mi ostatni etap + final boss, spokojnie zmieszczę się w 30 godzinach. Króciutko (jak na RPG) i o dziwo - dosyć łatwo. Początek sprawiał mi niemałe problemy, ale im dalej w las, tym gierka prostsza, a bossowie wręcz śmieszni. Obecnie mam 70 lv, chyba z tonę leczących ziółek i tyle samo turpentinów (przeciwnicy padają po tym jak muchy), tak więc końcówka, to już w zasadzie tylko formalność. No nic, dokończę i póki co odłoże grę na półkę, bo w kolejce już czeka z tuzin innych gier do zaliczenia. Mimo wszystko zabawa przednia i kiedyś pewnie do DS'a jeszcze wrócę.

Odnośnik do komentarza

racja, pierwsze przejscie jakies tam mega trudne nie jest, ale drugie to juz duzo wyzszy poziom. Sprobuj, powinno ci sie spodobac mi sie tak wysoko podniesiona poprzeczka w tej grze bardzo spodobała

 

 

Jak się znajdzie sposób na przeciwników to drugie przejście nie jest takie trudne.

 

Poza tym twoja postać też jest bardziej rozwinięta, więc drugie przejście nie powinno sprawiać większego problemu.

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie. My np. nie mozemy wejsc ponad pewien poziom obrony, a przeciwnicy dostaja 40% lepsze statystyki. Przy drugim przejsciu mimo tego, ze mamy powiedzmy najlepszy set to i tak przeciwnicy moga nas spokojnie na jedna serie ataków zniszczyc. Co prawda czar warding jest troche za dobry i z tym to czesto mozna na pałe iść a i tak nam malo beda robic

Odnośnik do komentarza

Tak, słyszałem że NG+ daje po jajach aż miło, więc kiedyś z pewnością sprawdzę. Mimo wszystko już na podstawowym stopniu spodziewałem się ostrego hardkoru, a tu taka trochę lipa.

 

 

E: Pokonałem ostatniego bossa. Kapusta niesamowita, ani razu mnie nie drasnął. Da fak łos dys szyt?

Edytowane przez Nels
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Powiedzta mi na jakim poziomie trudności grać: przedostatnim czy ostatnim ? Będę grał tylko raz, gra jest aż tak niemożliwa na ostatnim poziomie czy tylko tak wypada na tle innych gier ?

 

PS. Czerwone pudełko z amerykańskiej wersji greatest hits wygląda świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem :D Ale jak oglądałem reckę na IGN to zdawało mi się, że recenzent powiedział iż nawet na najniższym poziomie trudności gra jest trudna.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zanurkowałem na chwilę, zrobiłem tutorial i wlazłem do pierwszego pałacu... Już widzę, że będzie to moja ulubiona gra na PS3 :D Zieje klimatem i micha sama się cieszy :) Grafika bardzo fajna, ma swój styl. Gameplay zapowiada się smakowicie.

 

PS. Poradniki są "for pussies" :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Każdą grę przechodzę tylko raz więc tego już nie będzie mi dane zaznać :)

 

Jak ginę to rozumiem wszystkie dusze odzyskuję w miejscu gdzie zginąłem, a odradzam się zawsze na samym początku mapy ? Np. jestem gdzieś pod koniec danej lokacji albo w potyczce z ostatnim bossem w danej lokacji, zginę i muszę całą przejść od początku czy są może jakieś checkpointy ?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...