Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie dokładnie bronie są wymagane do trofika Soldier's Trophy??

 

Myslę, że wszystkie z dusz bossów i wszystkie unikatowe, czyli wszystkie, które są tutaj http://demonssouls.wikidot.com/trophy-weapons#toc1

 

Ja przede wszystkim mam nadzieje, ze druga czesc bedzie znacznie trudniejsza, bo jednak ta gra aż taka straszna nie była. Wydaje mi sie, że ludzi sami zrobili wokół niej taki hype, że jest ona jedną z trudniejszych i takie tam. Mam nadzieje, że tez nie bedzie takich rzeczy, że każdego bossa można zabić z łuku w chamski sposób. A tak to mam nadzieję na jakieś ciekawe jeszcze pomysły ze strony producentów

Odnośnik do komentarza

mam kilka pytań:

-jaka jest najlepsza broń w grze, myślałem, że bedzie to meat clever i podpakowalem dosyc duzo w strength dex i faith a i tak jest slabsza od northern regalia :< można powiedziec ze na marne troche tyle pkt zużyłem

-http://www.youtube.com/watch?v=3k95EOiFiLw czy jest możliwe zrobic tą sekwencje z 3 black phantomami, pozabijać wszystkich na jednym soul thirst?

-czasami nad głową fruwa mi taka czerwona kropka i nie wiem co to jest, wie ktoś to może?

Odnośnik do komentarza

mam kilka pytań:

-jaka jest najlepsza broń w grze, myślałem, że bedzie to meat clever i podpakowalem dosyc duzo w strength dex i faith a i tak jest slabsza od northern regalia :< można powiedziec ze na marne troche tyle pkt zużyłem

Meat Cleaver to potężna broń, jednak wymaga odpowiedniego build'u postaci oraz doświadczenia... :rolleyes:

 

Nie ma jakiejś jednej uber broni, najskuteczniejszy oręż to ten, którym włada specjalnie zbudowana pod niego postać. Wiele także zależy od stylu samego gracz'a - jeden woli szybko dziobać przeciwnika, drugi natomiast pierdąlnąć raz a porządnie.

 

-http://www.youtube.com/watch?v=3k95EOiFiLw czy jest możliwe zrobic tą sekwencje z 3 black phantomami, pozabijać wszystkich na jednym soul thirst?

Jeśli zależy Ci na exp'ieniu to dużo wydajniejszy jest restart tuż po ubiciu Dual Katana BP (powtarzać do skutku).

 

-czasami nad głową fruwa mi taka czerwona kropka i nie wiem co to jest, wie ktoś to może?

ring_of_avarice.jpg

 

Ring of Avirce - powoduje, że nad głową postaci unosi się czerwonawy płomień :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

dzieki za odpowiedz, ale co do dual katany to sie troche nie zgodze, tamci dwaj daj tyle samo expa razem a zabic ich zajmie mi jakąś 1 min. Nie liczylem tego dokladnie ale watpie zeby bylo szybciej tylko na katanie farmić.

Ok pobawilem sie w enchanty z meat clever i widac ze ta bron to miazga : d tylko nie wiem czy lepszy jest light weapon czy cursed weapon bo przy cursed nie widze wzrostu statystyk w inwentarzu. Ale teraz walczylem z old king doran i udalo sie go pokonac wlasnie na cursed (troche chamsko bo przy kazdym uderzeniu leżał i moglem go tak sobei bić, ale padł : d)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z trafikiem Rogue trophy.

Brakuje mi 1 pierścienie od momumentala.

Przeszedłem gre już niewiem który raz i zacząłem kolejny raz ją przechpodzić.

Na początku zerknąlem na miecze Nothern Regelia gdzie fizyczny atak i magiczny miałem na +27 co stanowi Tendencje postaci -1 (dlaczego, powinno byc neutral chyba) no ale poszedłem dalej, a mianowicie zabiłem 5 NPC i znowu patrze na miecz atak wzrósł do +108 co stanowi moją tendencje cielesną na +4 i dalej niemam tego ringu. POwinno być 135 mając białą tendencje postaci.

Pozostał mi jeszcze Monk, ale z moim lv postaci 484 nikt się w niego nie wcieli, bo mało osób ma taki lv.

Czy ktos ma podobny lv i mógłby mi pomóc?? Ewentualnie proszę o jakieś rady bo niewiem co mam teraz zrobić.

 

kolejne pytanko: żeby large sword of searching dodawal ten swoj bonus do lucka to musze miec go zalonego np. w lewej rece kiedy atakuje prawa dwurącz, czy moge miec go schowanego tam dalej ze np. bede mial w lewej tarcze a w prawej moja bron i jeszcze w prawej w R-2 wlasnie large sword of searching

Wydaje mi się że, wystarczy mieć go w inventory. Tzn. jako drugą broń pod R2.

Odnośnik do komentarza

Aby Monumental dał pierścień przy pierwszej rozmowie musisz się zgodzić na questa a potem zagadać do niego znowu mając Pure White character tendency. Na Twoim levelu może być problem z black phantomami ale zawsze możesz zacząć następną grę, doprowadzić do Pure Black i zabić NPCów kolejny raz.

 

Nie wiem jak sprawa wygląda z Large Sword of Searching i kiedy tak naprawdę dodaje ale jeśli na przykład do lewej ręki damy Morion Blade a prawą używamy broni (nawet oburącz) to bonus do damage'u jeśli nam HP odpowiednio spadnie działa nawet jeśli broni de facto nie "używamy".

 

Przy okazji, ktoś wersję EU i soul level około 160 mając na zbyciu Pure Bladestone albo wymaksowaną broń z owym do potrzymania? 0/300 do tej pory na BP skeletonie i tracę cierpliwość a jest to przedostatnia brakująca rzecz (jeszcze Friend Ring ale to banał). Stoodio też by pewnie potrzebował bo tak biedaczysko utknął na 98% ;)

Edytowane przez Pablo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://demonssouls.wikidot.com/newgame-plus

 

What will be carried over

 

The following items will carry over from one NG lifecycle to the subsequent NG lifecycle (e.g. from NG+ to NG++)

 

* All Consumables and Upgrade Stones. This includes Eye Stones, which enables you to summon phantoms in 1-1

* All Demon's Souls

* All Weapons, Armor and Shields

* All Miracles and Spells, your memorized ones will also remain the same

* World Tendency

* Character Tendency

* Soul Level and Stats

* Worlds 1-3, 1-4 and False King will be accessible without defeating any Archdemons (after completing 1-1 and 1-2, however)

 

 

Polecam stronkę

Odnośnik do komentarza

bo też teraz caly czas ide na platyne i prawdopodobnie jak juz ja zdobede to juz przestane grać w te gre. Troche glupio tak po takiej meczarni nagle taka gre odrzucac, ale jakos nie czuje, ze mialby juz wtedy cos w niej jeszcze do roboty. Zostaje tylko jakis kozacki build na nie za duzy lvl i walka z graczami, ale az tak mnie takie cos nie bawi (typowy mmorpg sie wedrze)

Odnośnik do komentarza

bo też teraz caly czas ide na platyne i prawdopodobnie jak juz ja zdobede to juz przestane grać w te gre. Troche glupio tak po takiej meczarni nagle taka gre odrzucac, ale jakos nie czuje, ze mialby juz wtedy cos w niej jeszcze do roboty. Zostaje tylko jakis kozacki build na nie za duzy lvl i walka z graczami, ale az tak mnie takie cos nie bawi (typowy mmorpg sie wedrze)

 

Mnie także nie bawi gra on-line z innymi graczami. Choć przez jakiś czas grałem z kumplem razem , ale za dużo farmiłem i miałem za duży lv żebym z nim mógł dalej grać.

Teraz jak mam platynę to nieciągnie mnie tak do grania w DS, ale się zobaczy. Chyba że szybciej druga cześć wyjdzie i tym razem kupuję w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...