Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakiś sposób żeby w ciężkiej sytuacji wrócić do nexusa nie tracąc dusz? nadziałem się na tower knighte'a, spanikowałem i użyłem pierścienia ( 20tys dusz w plecy). Jak by mnie zabił to i tak bym je stracił?

Jakbyś zginął to ofc byś stracił dusze, ale miałbyś szansę je odzyskać (wracając na miejsce zgonu).

 

Do powrotów służy: miracle Evacuate, bądź jako alternatywa - Shard of Archstone (teleportujący kamień).

Odnośnik do komentarza

 

Jakbyś zginął to ofc byś stracił dusze, ale miałbyś szansę je odzyskać (wracając na miejsce zgonu).

 

 

szybko tam nie wrócę:D

dzięki

 

EDIT: właśnie znalazłem dwie tarcze i zastanawiam się którą z nich upgradeować : Spiked czy purple flame. Mam Temple knighta z halabardą i wszystkie upgradey robie na razie przy użyciu shard of hardstone a spiked wymaga sharpstone do ulepszania ( a tych mam kilkadziesiąt) więc było by łatwiej tylko czy ta druga nie jest lepsza?

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

heh, purple flame to akurat jedna z lepszych tarcz :P Spiked natomiast wydaje mi się, że jest jedną z gorszych : p Nie jest ciezko zdobyc kamienie do upgradeowania, czesto mozna je kupowac od kupców

 

Właśnie w stonefang tunnel nazbierałem tyle kamieni że nic juz nie moge unieść. Znalazłem Steel shield . Jak ona się ma do purple flame ?

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest awesome ;d Tylko szkoda, że nie ma czegoś na wzór miejsca do minigierek, taki bar z minigierkami, odpowiednik kasyna z DQ VIII, ale oczywiscie mrocznie i duszno :D Np. w kostki na stole z innymi uzytkownikami..

Bo sama walka może znudzić...

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Zabiłem już pająka i nie wiem gdzie iść - tam się chyba "schodzi" czyli zeskakuje z platform ale wydaje się to strasznie niemożliwe. To tam iść?

Co najlepiej ulepszać u ślepej laski? Bo ładuję w Endur i Strenght i czasem Vitallity? Czy Dexterity dużo daje?

I po zabiciu bossa knighta jest tam mgła, ale nie pozwala mi wejść - niby potrzebuje giant soul... co to znaczy? :F

Odnośnik do komentarza

Zabiłem już pająka i nie wiem gdzie iść - tam się chyba "schodzi" czyli zeskakuje z platform ale wydaje się to strasznie niemożliwe. To tam iść?

Co najlepiej ulepszać u ślepej laski? Bo ładuję w Endur i Strenght i czasem Vitallity? Czy Dexterity dużo daje?

I po zabiciu bossa knighta jest tam mgła, ale nie pozwala mi wejść - niby potrzebuje giant soul... co to znaczy? :F

"Giant Soul" dostajesz za ubicie finałowego bossa, któregoś ze światów, wtedy dopiero możesz udać się za tą mgłę. Powiem Ci, że za nią spotkasz dość potężnych przeciwników oraz bossa, który potrafi nieźle napsuć krwi, tak więc radzę Ci do tego czasu nieźle podpakować. Co do świata 2-2, w którym znajdujesz się obecnie, to tak,tam gdzie się spada w dół jest dalsza droga :) Podkręć sobie brightness w TV i uważnie, powolutku opadaj na poszczególne platformy. Pewnie zginiesz przy tym kilkukrotnie, ale nie szkodzi, śmierć jest dopiero początkiem :) Na samym dole po przejściu przez tunele dotrzesz do dosyć skurczybycznego adwersarza jakim jest

Flamelurker

. Jeśli Twoja postać rzuca czarami to rozwalisz go bez problemu, zdejmij ciężką zbroję, żeby robić szybkie uniki i wal ile wlezie uciekając za kolumny i na schody :) W ogólę w świecie 2-2 polecam zwiedzić najpierw lewy tunel, z którego wyjeżdzają wagoniki z bombami. Po zjechaniu na dół windą, znajdziesz pokaźną serię korytarzy upchanych przydatnymi przedmiotami i robalami na których można się nieźle dorobić w EXP.

Co do rozwijania postaci, opłaca ładować się w Vitality, bo w tej grze każda ilość HP jest mała, co jakiś czas w Endurance. Jeśli ładujesz magicznie to rozwijaj Magic i Intelligence, Strength naładuj do 18 a dexterity do 14, będziesz mógł wtedy siać bardzo dobrymi mieczami swtorzonymi przez siebie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
będziesz mógł wtedy siać bardzo dobrymi mieczami swtorzonymi przez siebie

 

Można tworzyć własne bronie? ;o

 

Strenght podpakowałem do jakiegoś 27 :D także... za późno.

A lewy tunel w 2-2 to masakra, tam przecież wybuchają te cholerne wagoniki :D Ominąć się je w ogóle da?

Odnośnik do komentarza
będziesz mógł wtedy siać bardzo dobrymi mieczami swtorzonymi przez siebie

 

Można tworzyć własne bronie? ;o

 

Strenght podpakowałem do jakiegoś 27 :D także... za późno.

A lewy tunel w 2-2 to masakra, tam przecież wybuchają te cholerne wagoniki :D Ominąć się je w ogóle da?

Można tak to nazwać :) Niby u kowala widnieje to jako upgrade, ale ze znalezionych kamyków można ot takiego bastard sworda, i inne pierdoły nieźle dopakować i nadać im nowe właściwości (typu ogień z dragon stone'ow). Jasne, że sie da :) W tamtą stronę jest masa różnych lokacji do zwiedzenia, jak wagonik przejeżdża obok Ciebie, to w chwili gdy ta wybuchająca kula zaczyna się powiększać, turlaj się do przodu, unikniesz obrażeń. Jak boisz się, że Ci się nie uda to pocieszę Cię, że te wagoniki są tylko 3:) więc możesz sobie czekać aż wszystkie podjadą na środek, podbiec do nich i szybko wycofać się do tyłu jak wybuchną, więcej ich nie będzie, a korytarz pozostanie pusty.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Figaro

jak skupiłeś się na ladowaniu w strength, to nie przestawaj. Sprobuj sobie stworzyc jakąś bron ktora ci odpowiadaz kamieni Graystone jak dobrze pamietam (nazwa broni powinna byc po nich Crushing). Dodaja one plusy do broni z twojej siły. Dexterity bedzie przydatne pod inne kamienie, ale skoro juz tyle władowałes w strength to lepiej tego nie stracic (tak jak ja to zrobilem bo nie rozumialem jeszcze tego systemu :/)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a znalazles goscia w 2-1 od ulepszania? Siedzi on na poczatku mapy tam gdzie jest winda na samym dole. On potrafi robic bronie ze wszystkich typów kamieni. Bierzesz broń którą lubisz (np. Knight Sword) ----> Upgrade i ulepszasz (zeby mozna bylo ulepszac na te crushing, sharp i takie tam musisz najpeirw bron ulepszyc do chyba +5 za pomoca zwyczajnych kamieni)

Odnośnik do komentarza

a znalazles goscia w 2-1 od ulepszania? Siedzi on na poczatku mapy tam gdzie jest winda na samym dole. On potrafi robic bronie ze wszystkich typów kamieni. Bierzesz broń którą lubisz (np. Knight Sword) ----> Upgrade i ulepszasz (zeby mozna bylo ulepszac na te crushing, sharp i takie tam musisz najpeirw bron ulepszyc do chyba +5 za pomoca zwyczajnych kamieni)

do +3 wystarczy :potter:

Gra naprawdę rządzi, zbliżam się do 40 h na liczniku i pierwszego przejścia całości :) Mam chwilowo 69 Soul Level, miałem już 70, ale mnie cham

Old King Allant

powysysał :/ Zna ktoś dobry sposób na ubicie Blue Dragona? Ja tylko uciekałem sobie, a chciałbym mieć za niego trofeum :)

Bawię się teraz z

Old King Doranem

, ależ to jest twardziel, skubany :D Chcę jego pierścień bo mi jeszcze tylko jego brakuje do trofeum :)

Odnośnik do komentarza

chyba trzbea to robic niestety łukiem, ja tak to robilem, ale wtedy nie wiedzialem kilku fajnych bajerów. Załóż sobie clever rat's ring (zwieksza obrazenia o 50% kiedy masz hp<30%) i do tego w którą reke zaloz morion blade ktory zwikesza o 60% chyba obrazenia kiedy masz hp ponizej 30%. W ten sposob zabijesz smoka dwa razy szybciej, mi to zajelo gdzies z 20 minut chyba jak dobrze pamietam. Do tego prawdopodobnie najlepiej bedzie jak bedziesz strzelał z light arrows i white bow, bo smok jest dosyc daleko i inne strzaly beda malo mu zabierały.

 

 

A swoja droga dziwne jest to ze zdobyles juz wszystkie pierscienie za pierwszym przejsciem :D Zrobiles nawet mephistopheles quest i friend's ring (ten za pure white tendency)?

Odnośnik do komentarza

chyba trzbea to robic niestety łukiem, ja tak to robilem, ale wtedy nie wiedzialem kilku fajnych bajerów. Załóż sobie clever rat's ring (zwieksza obrazenia o 50% kiedy masz hp<30%) i do tego w którą reke zaloz morion blade ktory zwikesza o 60% chyba obrazenia kiedy masz hp ponizej 30%. W ten sposob zabijesz smoka dwa razy szybciej, mi to zajelo gdzies z 20 minut chyba jak dobrze pamietam. Do tego prawdopodobnie najlepiej bedzie jak bedziesz strzelał z light arrows i white bow, bo smok jest dosyc daleko i inne strzaly beda malo mu zabierały.

 

 

A swoja droga dziwne jest to ze zdobyles juz wszystkie pierscienie za pierwszym przejsciem :D Zrobiles nawet mephistopheles quest i friend's ring (ten za pure white tendency)?

Przecież to nie jest jakaś sztuka :) Oczywiście wspomogłem się listą pierścieni z gamefaqs bo w życiu nie wpadł bym na to, że jest ktoś taki jak mephistopheles :) Wystarczyło, że nabiłem sobie pure white szukając black phantomy po świecie, a potem zbiłem ją do Pure Dark co jest dużo łatwiejsze :)
Odnośnik do komentarza

ja polecam bron typu straight sword. Zauwazylem ze najlatwiej taka bronia zabic te jaszczurki, oczywiscie nie moze byc dopakowana maigcznymi statusami. Zakradnij sie do nich od tylu za pomoca thief's ring i z tamtej strony je zaatakuj to nie uciekna do przepaści. Przed tym uzyj na broni Cursed Weapon i atakuj dwurącz. Pierwszego robala powinienes zabic praktycznie od razu a durgiego dogonić i zniszczyc to juz latwizna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...