Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Zgładziłem Tower Nighta. ;D W sumie trudniej mi było się do niego dostać niż go pokonać. Zanim jednak tam poszedłem pofarmiłem trochę dusz na pierwszym poziome Shrine of Storms. Teraz szkielety idą na dwa hity pod R2 niemniej wywabiam i tłukę je pojedynczo. Pytanie czy tłuc się z Vanguardem czy po prostu wyminąć i lecieć dalej?

 

Biegam z podstawowym uzbrojeniem Knighta tyle że z Scimitarem. Tarczę ma +2 a Scimitar +3. Kupiłem też czary Cloak  i Soul Arrow ale nie mogę z nich korzystać. Miałem Wooden Catalyst ale nie wiedziałem że to do magii potrzebne i zostawiłem gdzieś po drodze. ;/ Mam też Talisman of God ale on tylko do Cudów się nadaje aj?

 

Btw warto nosić ze sobą łuk?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkielety bralem zawsze na tarcze najpierw a jak wyprowadzaly atak (lekki) to parry i powtorzyc.

 

Luk dobrze miec chocby z tego powodu, ze latwiej dobrac sie do cristal lizards (dostarczaja surowcow). Z lukiem tez 4-2 idzie o wiele szybciej i mniej stresowo (nie mowiac o bossie w 4-3).

 

Vanguarda mozna zabic w 4-1 i jest to imho latwa walka a dlaczego to sie przekonasz jak podejdziesz. Oczysc sobie tylko pole z paru latajacych dosc blisko mant bo cloak ci nie pomoze (ani Thief Ring o ile uzywasz).

 

Co do overpowered magii to nie mam jeszcze najpotezniejszych czarow, 50 w MAG ale nadal, zeby np ktos z 2-2 padl to musza byc 2 strzaly z soul ray (nawet z itemami podbijacymi magic dmg). Jako rycerz tez kladlem ich na 2 strzaly, czasem na 1. Wiec w sumie nie widze tej przewagi moze poza dystansem. Przy bossach moze to bedzie widac pozniej jak zdobede potezniejsze czary.

Odnośnik do komentarza

Co do overpowered magii to nie mam jeszcze najpotezniejszych czarow, 50 w MAG ale nadal, zeby np ktos z 2-2 padl to musza byc 2 strzaly z soul ray (nawet z itemami podbijacymi magic dmg). Jako rycerz tez kladlem ich na 2 strzaly, czasem na 1. Wiec w sumie nie widze tej przewagi moze poza dystansem. Przy bossach moze to bedzie widac pozniej jak zdobede potezniejsze czary.

 

3 słowa

 

Homing Soul Arrow

 

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony łuki i magia chyba są znerfione w Dark Souls, prawda?

Łuki tak - o ile w DeS dużo bossów można było zaspamować samym łukiem, tak w DaS przydają się dużo rzadziej oraz mają mniejszy damage (pomijam Dragonslayera); za to magia (i pyro) w Darkach 1.00 była tak samo, jeśli nie bardziej imba niż nawet w Demonach :sorcerer: (no i w dalszym ciągu odpowiedni build + Dark magic i twinkując nwaet na SL1 możemy kłaść każdego bossa aż do Anor Londo spokojnie na 2-4 strzały).

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

 

Co do overpowered magii to nie mam jeszcze najpotezniejszych czarow, 50 w MAG ale nadal, zeby np ktos z 2-2 padl to musza byc 2 strzaly z soul ray (nawet z itemami podbijacymi magic dmg). Jako rycerz tez kladlem ich na 2 strzaly, czasem na 1. Wiec w sumie nie widze tej przewagi moze poza dystansem. Przy bossach moze to bedzie widac pozniej jak zdobede potezniejsze czary.

 

3 słowa

 

Homing Soul Arrow

 

 

 

Kupie.

Odnośnik do komentarza

 Gdzie znajdę jeszcze patyk do czarowania?

 

 

 

A z mantami nie przesadzaj. Z recznego celowania jest trudno ale jak podejdziesz i zacznie sie animcja strzalu kolcem to wystarczy jedna strzala.

Odnośnik do komentarza

Musisz też mieć na uwadze, że my tu mówimy o mocnych łukach w DeS, ale tak naprawdę najbardziej relevant jest jeden konkretny: Compound Long Bow (do znalezienia w 4-1) zupgrejdowany w ścieżce Sticky (za pomocą kamieni Spiredstone, wszystkie do wyfarmienia w 2-1, 2-2).

Ew. drugi przydatny łuk to White Bow - do znalezienia w 4-2.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gram w tobie sobie teraz i zdobycie tego Pure Bladestorm to jakiś (pipi)a niesmaczny żart... spędziłem na tym godziny i dowaliłem sporo punktów do szczęścia, ale to nic nie dało.

 

Ogrywam obecnie NG+ i zabijam te Black Phantomy niektórych postaci, żeby zdobyć ich bronie. Chciałem wbić platynę, mimo że mam na trofea zwykle wywalone, ale drop rate tego kamyczka mi to obrzydził.

Odnośnik do komentarza

PBS i tego w sekretnym przejściu rzecz jasna z PBWT, bo więcej dusz się dostaje.

 

Magia po tych dwóch pierścionkach i mieczu dającym boosta miażdży. Król Allant rzeczywiście chyba najtrudniejszy w grze, szybki i zadaje dużo obrażeń, chowałem się za to ogrodzenie/murek i go ciąłem jak powoli maszerował. Doran też niezły madafaka, twardy i jeszcze odnawiacze łyka.

 

Ogólnie gierka ma kapitalny klimat, mimo szczątkowej fabuły.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

King Allant jest epicki jak sie z nim bije w co-opie, lata, omija taki. Ale wspomnienia. Nie wiem czy to wina tego ze DS byl moja pierwsza gra, ale wole Demon Souls od Dark Souls. Moze przez to ze to bylo pierwsze tego typu przezycie. I te informacje na chodnikach i scianach "Beware..." :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...