Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Zawsze chciałem pograć w dwuwymiarową wersję tej gry i może kogoś zainteresuje, że powstała gra Rogue Legacy, której robocza nazwa to Demon's Souls 2D. Twórcy mówią że chcieli zrobić miks DS i klasycznych odsłon Castlevanii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W 1-1 zabilem Phalanxa, wrocilem do Nexus i z nikim nie gadajac od razu wbilem do 1-2 (?) tzn. w miejsce gdzie ubilem bossa. Udalem sie na most, ktory wczesniej podpalal smok ale tym razem go nad nim nie bylo. Nawet jak pokonalem wszystkich na moscie i polazlem do legowiska czerwonego to on tam siedzi ale nie rusza du.py nad most. Co jest nie tak? Wybor 1-2 zamiast 1-1?

Odnośnik do komentarza

Ok, jeszcze pytanie o WT. Wiem ze ogolnie latwiej chyba zrobic sobie PB niz PW. Wystarczy wskrzeszac sie kamyczkiem do body form i potem zaliczyc zgon w danym swiecie. I tak pare razy. Gorzej jest z PW bo trzeba ubijac bossow i raczej nie ginac w cielesnej formie. Wiec czy jest w ogole mozliwosc zeby w trakcje pierwszego przejscia NG zaliczyc sobie wszystkie 5 swiatow w PWWT? Gram tylko offline i mam watpliwosci, czy da w ogole w tym trybie dobic do ewentow/NPCow dostepnych tylko dla PW.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak ubilem bossa 1-1 i 1-2 a wczesniej zdechlem 2x w swiecie 1 (w body form) to juz nie da sie wyrobic PWT? Pytam sie bo dla mnie to wyglada tak, ze nadejdzie taki moment, ze juz nie bedzie mozna zmienic tendencji na PW czyli wybor nalezy podjac zanim sie zacznie hasac po danym swiecie.

Teoretycznie możesz jeszcze pokonać black phantoma (innego gracza, który wejdzie do twojego świata), ale to jest byłoby trudne nawet gdyby ktoś jeszcze grał online. Z tego co pamiętam zalogowanie do PSN automatycznie zmienia twoje WT na średnią servera, a ta zawsze jest około zera. Dlatego w praktyce zostaje Ci NG+ do światów w których już zginąłeś w body form.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Mechanika ta sama. Największa różnica to imo brak poise, inny sposób eksploracji świata (podział na krainy do których dostajemy sie teleportami z jednego miejsca), brak covenantów a w zamian "tendencje świata" czyli to jak świat sie zmienia pod wpływem naszych działań. Jesli komuś podobał sie DkS śmiało niech sięga po DS. I vice versa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

właśnie kończy pobierać mi się na dysk wersja z PS+, to już będzie chyba czwarte podejscie do gry:) wczesniej sprzedawałem lub poddawałem się szybko ze względu na niepowodzenia ;) w związku z rozpoczęciem nowej przygody mam pytanko - ostatnio podłączyłem PS3 do sieci i jak polecacie grać online czy offline? (chce ukonczyc grę, nie interesuje mnie tymczasowo granie z innymi) online pomaga w samotnych bojach czy przeszkadza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...