Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... To inaczej: z każdym dodanym punktem procent przyrostu HP będzie coraz mniejszy (w podanym przykładzie 9->10 da nam 3,6% więcej HP, z 29->30 tylko 3,18%). Bardziej chodziło mi o to, że podobnie jak w przypadku reszty statystyk, przy 45-50 punktach zainwestowanych w statsa osiągamy optymalny lvlcap, każdy kolejny poziom będzie już miał coraz bardizej marginalne znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest niesamowita...

Dwa lata temu nabiłem z 200-300 godzin w wersję US i ostatnio odpaliłem wersję otrzymaną w plusie (EU) i...   wciągnęło mnie na tyle, że już gram z 50 godzin LOL :P

 

Próbuję ją teraz splatynować tylko brakuje mi tego nieszczęsnego Bladestone'a...

 

Jeśli nie liczyć GT5 to Demon's Souls jest chyba dla mnie najważniejszą grą tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Czym jest Demon's Souls dla Dark Souls I i II? Gry sa bezposrednio jedna po drugiej powiazane fabularnie?

 

Wlaczylem wczoraj po raz pierwszy DS i gra sie naprawde fajnie, ma w sobie cos ta gra i widze dlaczego jest tak chwalona. Jestem co prawda na samym poczatku dopiero i zdazylem dojsc do pierwszego bossa. Jeden cios i jestem martwy :) Widze, ze szykuje sie naprawde trudna gra...

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka:

 

Sony executive loves Demon's Souls and wants to see more

Sony "dropped the ball" with Demon's Souls, SCE Worldwide Studios president Shuhei Yoshida confessed to Polygon. After co-developing the acclaimed PlayStation 3 title with From Software, Sony declined to publish the game in western markets, a decision the platform-holder likely regrets now that its spiritual successor, Dark Souls, has spawned a franchise for Namco Bandai.

Yoshida expressed a love for Demon's Souls and added that he would really like to see potential sequel on PlayStation platforms. Whether that desire will ever manifest into a reality remains to be seen. Sony does, however, retain the rights to the intellectual property and Yoshida claims to have a great relationship with From Software, so, anything is possible.

Sony studios head wants to see more Demon's Souls [Polygon]

 

Może Demon's Soul 2 jako ex na PS4? Kto wie:D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

A kiedy dojdą nowe czary? Ciągle mam te same do dyspozycji, a już wszystkich się od kolesia w Nexusie nauczyłem. Mam tych czarów z osiem na krzyż i o. Czy jest to kwestia levelowania statystyk związanych z magią, czy ktoś inny mnie ich nauczy, a może jest jeszcze inna droga do zdobycia kolejnych zaklęć? 

3 osoby w grze będą sprzedawać/robić z dusz bossów czary (+2 inne zajmują się Miraclami); niestety w tej kwestii gra jest tez po prostu trochę biedna, typowo ofensywnych "kulek" jest zaledwie kilka.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, została mi końcówka gry (ze 4 - 5 bossów). 5 świat - Blighttown jak w morde strzelił. Jaram sie. Że w Darku zaczynałem gre 4 raz Thiefem (i nie skończyłem bo chyba za duże natężenie tego samego już było) tak i tu zacząłem Thiefem. Śmigam dalej w podstawowym seciku Thiefa, nie rozdałem ani jednego punkty w Vitality (z 10 w Endurance tylko), reszta w Dex'a/Str. Śmigam z http://demonssouls.wikidot.com/large-sword-of-searching. Granie ogólnie jest dużo łatwiejsze niż w Darku (tak mi się wydaje, bossowie za pierwszym razem, parry i backstab też jakoś łatwiej wchodzi), wydaje mi się też, że ciężej zginąć (tj. mniej dmg przeciwnicy zadają), fakt, poszedłem do Old Kinga (Ostrave zabiłem), to padłem na strzała. Ale jeszcze troche gry i upgrade'ów mi zostało. Co jeszcze.. wydaje mi się, że następne podejście zrobie magiem, raz, nigdy nim nie grałem, dwa wydaje mi się, że gra nim to takie bardziej "for fun", a tego chyba będe potrzebował przed Dark Souls 2. Nie żałuję, że zagrałem, poirytowałem się pare razy (np. nie wiedziałem, że nie moge miecza z walki ze Storm Kingiem podnieśćjak nie mam ileś tam miejsca w eq.. moja wina, musiałem u(pipi)ć go strzałami), ale większość wychodzi in plus. 

Odnośnik do komentarza

Kurde magiczna jest ta gra. Pokonalem pierwszego bossa, ale mialem tylko miecz i troche lekarstw. Pol godziny wybijania tych malych phalanxow po kolei by na samym koncu ubic to scierwo jak bylo bezbronne. Poprzednie starcia wyczerpaly moje zapasy zanim poznalem z kim mam tak naprawde do czynienia. Ale nauczyly pokory i cierpliwosci przede wszystkim.

 

Tak sie ciesze, ze mam ta gre z Plusa. Jak przejde to uderze w Dark Souls tak, zeby do DS2 miec oba tytuly ograne.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zaczynam grę (raz ukończyłem na poprzednim koncie) i szukam ludzi chętnych do pomocy z paroma bossami.Najbardziej zależy mi na pomocy przy Flamelurker ponieważ za pierwszym razem zawiesił się i udało mi się go zabić w inny sposób wątpię abym dał mu radę.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam grę (raz ukończyłem na poprzednim koncie) i szukam ludzi chętnych do pomocy z paroma bossami.Najbardziej zależy mi na pomocy przy Flamelurker ponieważ za pierwszym razem zawiesił się i udało mi się go zabić w inny sposób wątpię abym dał mu radę.

Która wersja gry?

Odnośnik do komentarza

 

Zaczynam grę (raz ukończyłem na poprzednim koncie) i szukam ludzi chętnych do pomocy z paroma bossami.Najbardziej zależy mi na pomocy przy Flamelurker ponieważ za pierwszym razem zawiesił się i udało mi się go zabić w inny sposób wątpię abym dał mu radę.

Która wersja gry?

 

Obecnie gram chyba na wersji US (taka okładka http://thegamingliberty.com/wp-content/uploads/DSOULS1.jpg) ale mogę pobrać wersję z Psplus jak ktoś będzie chętny pomóc.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie co zrobić żeby mieć pure white tendency w świecie 2? Chciałbym po ubiciu flamelurkera zdobyć ten 2 ręczny miecz wbity.I jak sprawdzić tendencje?Wiem że w menu jest okienko do wyboru ale nic nie potrafię z niego odczytać.

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie co zrobić żeby mieć pure white tendency w świecie 2? Chciałbym po ubiciu flamelurkera zdobyć ten 2 ręczny miecz wbity.I jak sprawdzić tendencje?Wiem że w menu jest okienko do wyboru ale nic nie potrafię z niego odczytać.

Grasz offline, wchodzisz do 2-1 w soul form ubijasz pająka -> samobójstwo w nexusie -> 2-2 ubijasz flamelurkera -> samobójstwo w nexusie -> dragon god -> jest

 

Skoro chcesz mieć ten miecz to lepiej nie graj ze mną w co opie bo jeśli umrze ten co będzie w body form, zaprzepaścisz szansę zdobycia tego miecza

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

I tak ubiłem pająka w body form więc i tak już odpada.Najwyżej znowu skończę grę z winged spear :D

Źle się wyraziłem, chodzi o to że tendecja danego świata spada jeśli umrzesz w body form. Dlatego lepiej grać w soul form na wypadek gdyby się zginęło. Qjon chyba to opisał bardzo dokładnie kilkadziesiąt stron wcześniej więc możesz poszukać :)

 

A winged spear to rówież moja ulubiona broń :P

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Baaardzo noobowskie pytanie, ale wczoraj dzwonil do mnie kolega i mowi ze zginal w grze i nie wie co dalej. Nie gram we wszystkie gry, a czasami ludzie dzwonia i pytaja o porade gry, czy windowsa:/. To co tam sie robi w tym 'zamku' (?). Jak tu wyglada smierc? Tracimy wszystko z inventory, caly exp i przenosimy sie na poczatek gry? Az taki hardcore w XXI wieku?

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Tworzę sobie postać pod pvp ale zdaje się, że nie będę miał z kim grać. :P Ma ktoś postać około 120 slvl na NA i mógłby sprawdzić czy ktoś gra, bo ja mam postac na 70 i nie wiem czy warto w ogóle grindować do tego (podobno) popularnego levelu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...