Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież, że ich złapali, bo niby 3 miał zrzucić winę na wakacyjnych, tamtych złapali, Deb gadała z jakąs laską w więzieniu co jej powiedziała, że to nie oni.

Odnośnik do komentarza

Tez stawiałbym na

syna

. Do tego walną jakiś morał, a Dex podczepi to pod wychowanie dzieci przez morderce i że on jest taki sam bla bla.

 

Tyle, że

syn Chujkowego jest prawie wzrostu Dextera, a Musaka jest chyba o ponad głowę niższy od Dextera, więc jeśli to był ktoś wzrostu Masuki to raczej nie syn

.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Watpliwe te wasze przypuszczenia, gdyby trojkowy byl zamieszany w strzelanie do debry to na pewno by wiedzial o tym ze ma brata Dextera.

Chociaz sam nie mam pomyslu kto mogl strzelac do Lundyego.

A skad miałby skojarzyć Deb z Dextrem skoro nawet nie wiedział kto to Deb poza tym, że stała obok Lundy'ego? A syn pasuje najbardziej, bo za idealna ta rodzinka. Sam nie wiem, się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Watpliwe te wasze przypuszczenia, gdyby trojkowy byl zamieszany w strzelanie do debry to na pewno by wiedzial o tym ze ma brata Dextera.

Chociaz sam nie mam pomyslu kto mogl strzelac do Lundyego.

A skad miałby skojarzyć Deb z Dextrem skoro nawet nie wiedział kto to Deb poza tym, że stała obok Lundy'ego? A syn pasuje najbardziej, bo za idealna ta rodzinka. Sam nie wiem, się zobaczy.

Mi bardziej pasuje dziennikarka, syn do tej pory był tylko w pary scenach. Zresztą skąd syn miałby wiedzieć o tym, ze Lundy spotkał jego ojca i ten wydał mu się w dodatku podejrzany.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

po kolei:

synek- musialby miec motyw, jedyny jaki by mogl miec to wiadomosc od tatusia ze szuka go Landy, a z serialu wynika ze ani synek nie ma pojecia o tym czy mzajmuje sie tatus, a tym bardziej zeby tatus chcial oswiecac swojego synka czym sie zajmuje.

dziennikarka - przeciez quinn nie zdradzal jej z Debra, nie miala powodu by strzelac do niej, tym bardziej do Landiego, zreszta sadze ze bylyby jakies znaki z jej storny ze jest do tego zdolna.

chlopak Debry - scena w szpitalu byla zbyt realistyczna, gosc nie bylby w stanie strzelac do nich.

 

Jesli okaze sie ze to synek to beda musieli to jakos ladnie wyjasnic, jesli dziennikarka badz chlopak Debry to to by było zbyt tanie jak na ten serial.

Odnośnik do komentarza
dziennikarka - wzrost pasuje ale motywy zadne. Pamietajcie, ze zabojca chcial smierci Landego a Debre oszczedzil

O to chodziło, najpierw zastrzeliła starego, potem chciała zrobić wywiad z Deb, bo "taki ciężki okres dla dziennikarzy". Tanie, bo tanie, ale motyw jest.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

 

dziennikarka - przeciez quinn nie zdradzal jej z Debra, nie miala powodu by strzelac do niej, tym bardziej do Landiego, zreszta sadze ze bylyby jakies znaki z jej storny ze jest do tego zdolna.

Myślę, że Quinn ją (pipi) obchodzi, jest z nim bo chce wyciągać informacje itp, więc nawet gdyby ją zdradzał to nie byłby to powód to postrzelenia Szkapy. Wciąż sądzę ,że to ona, zastrzeliła Lundiego by mieć dobry artykuł, a z Debrą chciała wywiadu, więc jej nie zabiła. Jako, że kręci z partnerem Debry, to mogła se wykombinować, że on ją przekona w razie czego do udzielenia wywiadu albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...