Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ep, ale scena odbijania dzieciaka przegięta. Magiczne zniknięcia dziadka i przewlekły krzyk Dextera. No powiało kiczem ostro w tym momencie :nuke:

Motywy działania dziennikarki też trochę naciągane, ale może jeszcze czegoś nie wiemy.

 

Też myślę, że kulminacją tego sezonu będzie odkrycie przez Debrę tego, co robi jej braciak po godzinach i pewnie wokół tego będzie się kręcił kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
Magiczne zniknięcia dziadka i przewlekły krzyk Dextera. No powiało kiczem ostro w tym momencie

Bardziej bym się zdziwił jakby stary spokojnie czekał aż Dex uratuje dzieciaka, a potem jeszcze raz przywali mu łopatą w twarz.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ale trinity nie jest zdrowy na umysle;]

bylo pare scen w ktorych nagle zachowal sie jak ostatni maminsynek ze lzami w oczach.

Pewnie po otrzasnieciu sie po uderzeniu mial ponownie lzy w oczach i ze strachu dal dyla.

 

Wg mnie scena nie byla przegieta, a krzyk dexa byl niezly, ruszylo go troche to ze trinity chcial zywcem utopic dzieciaka w betonie*.

 

 

 

 

 

*w zaprawie cementowej.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem w trybie maratońskim 10 epów, i musze przyznać - jest lepiej. Oczywiście zdarzają się niesamowite zbiegi okoliczności, fuksy itd no ale jest dobrze. Trinioty gdzieś od połowy sezonu zaczął być interesujący.

Jestem baaardzo ciekaw dwóch ostatnich epów, po ch uj jak oglądałem ten trailer :F

Odnośnik do komentarza

kiedys ogladalem dextera, zaprzestalem na 3 sezonie. ostatnio go obejrzalem do konca, a wczoraj w zwiazku z choroba i nuda obejrzalem wszystkie 10 epow 4 sezonu. ku.rewsko sie nie moge doczekac 04x11 ;] ciekaw jestem o co chodzi z tym twistem fabularnym. moim zdaniem ktos zobaczy dextera jak zabija trinitiego, nie mam pojecia ino kto ;p

Odnośnik do komentarza

Najnowszy odcinek jakoś tak bez większej rewelacji obejrzałem. Po trailerze spodziewałem się totalnego wypasu, apokalipsy i w ogóle a dostałem 50 min, w którym, chwała Odynowi, większość fillerów zakończyła się:

 

 

Wątek wilkiej, zakazanej miłości między Batistą, a LaGuertą ciągnął się i ciągnął i w końcu ślub na szybkiego. Dobrze, że mamy to już za sobą. Mam nadzieję, że w następnym sezonie któreś z nich pójdzie do piachu. Nie wiem, w jakim kierunk można dalej to ciągnąć, aby nie zanudzić widzów na śmierć

 

 

Sprawa dziennikarki

 

Mam nadzieje, ze jej wątek nie zakończył się i w przyszłym sezonie dowiemy się czegoś więcej na temat jej poprzedniej rodziny oraz relacji z Trinity. Głupio by było gdyby była zwykłym zapychaczem, którego rola kończy się w tym odcinku

 

 

 

Sprawa Dexa

 

 

Podrzucanie dowodów i odciąganie policji od prawdziwego Trinitiego też z jednej strony naciagane, a z drugiej niepotrzebnie wydłużało odcinek

 

 

 

Ostatnie sekundy odcinka - trzymające w napięciu. Wrażenia po zakończeniu - cholera jeszcze tydzień do ostatniego odcinka!

 

Mam nadzieje, że ostatni odcinek zakończy się prawdziwym kopem w jaja i 50 minutową jazdą bez trzymanki (bez żadnych fillerów) i oby wszelkie odpowiedzi znalazły w nim niebanalne wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...