Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zabawne, haha heh hyhy. Ölschmitz jest głuchoniemy i ma problemy z czytaniem z ruchu warg.

 

Teraz ci pewnie głupio.

Angielskie napisy są dostępne od rana, a jako bibliotekarz ma dostęp do słownika za darmo i nie musi bulić za niego 6 dych.

 

I komu teraz głupio?

 

PS. Polskie napisy już się pojawiły. Dobrze, że nie zdążyłem przeczytać spoilera wyżej, (pipi) ci w dupe.

Odnośnik do komentarza

Dobra obejrzałem odcinek, można oficjalnie spoilerować. Z tymi polskimi napisami to jednak nie do końca, tylko parę minut było przetłumaczonych, reszta inglisz, więc też sobie z angielskimi napisami obejrzałem. Rzeczywiście z tym załatwieniem gościa na parkingu to trochę żałosne. Tak samo jak ta scena z zawarcia małżeństwa. Dobre było jak Czwórkowy do(pipi)ał dziennikarce przez telefon, ale to trochę nierozsądne. Dlaczego nie bał się, że ona wszystko o nim wyśpiewa?

Odnośnik do komentarza

Odcinek gorszy niż jego zapowiedz, co wcale nie znaczy, że zły, przeciętny, czy nawet tylko dobry. Lithgow w komisariacie i ostatnia cena, mistrzostwo! I Deb. Jak mnie irytowała przez 3 sezony, tak rządzi w czwartym.

Odnośnik do komentarza

mimika lithgowa w scenie w pokoju z materiałami śledczymi rozpi.erdala

 

Scena o bardzo podobnym charakterze miała miejsce we Wrogach Publicznych Mann'a. Ep świetny, jestem świeżo po obejrzeniu. Trzymający niesutannie w napięciu mimo paru baboli (szybkie morderstwo w przyczepie, Christine, ślub), końcówka niesamowita.

Odnośnik do komentarza

Jest zaje'biście. Nigdy nie oglądam żadnych trailerów czy innych zajawek, dzięki czemu bez obciążenia podchodzę do każdego epa. Także przestańcie jojczyć, że skrót Was nakręcił (takie są jego założenia), a tu dupa, bo nikogo to nie interesuje.

A ostatnie trzy odcinki były generalnie rewelacyjne, ze słabszymi momentami. Przypomnę tylko, że finał trzeciego sezonu położył nawał wątków do zamknięcia. Tym razem widzę, że ktoś poszedł po rozum do głowy i na ostatni odcinek zostawił jedynie główne mięsko. Chwała.

 

Ostatnia scena 11 epa to czysty geniusz, nie mam, ku'rwa, pytań.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jest zaje'biście. Nigdy nie oglądam żadnych trailerów czy innych zajawek, dzięki czemu bez obciążenia podchodzę do każdego epa. Także przestańcie jojczyć, że skrót Was nakręcił (takie są jego założenia), a tu dupa, bo nikogo to nie interesuje.

A ostatnie trzy odcinki były generalnie rewelacyjne, ze słabszymi momentami. Przypomnę tylko, że finał trzeciego sezonu położył nawał wątków do zamknięcia. Tym razem widzę, że ktoś poszedł po rozum do głowy i na ostatni odcinek zostawił jedynie główne mięsko. Chwała.

 

Ostatnia scena 11 epa to czysty geniusz, nie mam, ku'rwa, pytań.

 

z trailera juz widac ze nie wszystko zostanie zamkniete.

 

ups

Odnośnik do komentarza

No dawka bobów w tym odcinku bardzo duża jak na ten serial. Ale i tak jest lepiej niż dobrze, sceny przesłuchań mistrzowskie były.

ydaje mi się, że w tym odcinku zasugerowano, że Quinn od nowego sezonu przejmie schedę po Doakes'ie. Zobaczymy jak mu będzie szło prywatne śledztwo w sprawie Dextera i czy mu to wyjdzie na zdrowie ;)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie odswiezam pierwszy sezon. EP1 swoim klimatem poprostu miazdzy i obecny sezon wypada przy nim jak bajka disneyowska. Wszystko na lapu capu, czesto akcje odwalane na zywca jazda bez trzymanki elo. Natlok watkow oslabil ten serial w tym momencie - w porownaniu do pierwszego sezonu, gdzie postac dexa jak i jego styl bycia jest o wiele bardziej przemyslany i ulozony. Nie zmienia to faktu, ze dalej sie przy nim swietnie bawie ale warto zaznaczyc, ze wystepuje duzy kontrast.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...