Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tylko ani na szeroko dostępnych informacjach zawartych w necie, ani na streszczeniu danego odcinka mi nie zależy. Ot taki ze mnie zbok, że lubię sobie oglądnąć nowiutki odcinek Dexa z komfortowym poczuciem, że coś może mnie w nim zaskoczyć i zaserwować kopa w jaja. A w przypadku emitowanego w niedzielę odcinka, jest tak niezaprzeczalnie i po kilkukroć. I chciałbym żeby tak pozostało, przynajmniej do dzisiejszego wieczora. <_<

 

Junk - normalnie skorzystał bym z Qnapi, ale że jestem w robocie liczyłem na forum. Mój błąd jak widać.

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Wszystko zostało powiedziane wiec nie będe sie bawił w przydługie zachwyty. Aczkolwiek dla mnie ten serial trzyma poziom od samego początku. Zawsze najbardziej lubiłem oglądać Dextera jak traci nad sobą kontrolę, przez to brakowało mi Doeksa:) Scenę jak Dex wciągnął Trojkowego do kuchni i powiedział, że moł go zabić jak miał okazję oglądałem 5 razy:) Hall niesamowicie potrafi się wczuć w rolę. Dodatkowy plus za fajne rozwiązanie motywy zabojcy Lundyego. Tak jak ktoś napisał powyżej, najpierw opad emocji "cholera, dziennikarka strzelała, sprawdził się najgorszy scenariusz", a na samym końcu "!!!".

Odnośnik do komentarza

Tak, tylko ani na szeroko dostępnych informacjach zawartych w necie, ani na streszczeniu danego odcinka mi nie zależy. Ot taki ze mnie zbok, że lubię sobie oglądnąć nowiutki odcinek Dexa z komfortowym poczuciem, że coś może mnie w nim zaskoczyć i zaserwować kopa w jaja. A w przypadku emitowanego w niedzielę odcinka, jest tak niezaprzeczalnie i po kilkukroć. I chciałbym żeby tak pozostało, przynajmniej do dzisiejszego wieczora. <_<

 

Junk - normalnie skorzystał bym z Qnapi, ale że jestem w robocie liczyłem na forum. Mój błąd jak widać.

 

serio jestes uposledzony czy robisz z siebie ofiare? jeszcze nie spotkalem osoby ktoa szukalaby napisow do seriali na forumie konsolowym.

Odnośnik do komentarza

No żesz (pipi)a, następny. Wszedłem na forum jak to często, codziennie mi się zdarza. Przy okazji obceniania ogłoszeń w Pchlim Targu i jeszcze kilku tematów, zahaczyłem o temat o Dexterze, który czytam regularnie. Stąd też wiedziałem że wczoraj padło zapytanie o napisy, więc śledząc chcąc czy nie chcąc kolejne spojlery przy okazji miałem nadzieję na zassanie napisów, bez zbędnego szukania. Co w tym dziwnego ?

Do czego to doszło, żebym to ja się musiał tłumaczyć z tego że ktoś sypie spoilerami w temacie o serialu/filmie ? Ja pierd.ole.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Wszystko zostało powiedziane wiec nie będe sie bawił w przydługie zachwyty. Aczkolwiek dla mnie ten serial trzyma poziom od samego początku. Zawsze najbardziej lubiłem oglądać Dextera jak traci nad sobą kontrolę, przez to brakowało mi Doeksa:) Scenę jak Dex wciągnął Trojkowego do kuchni i powiedział, że moł go zabić jak miał okazję oglądałem 5 razy:) Hall niesamowicie potrafi się wczuć w rolę. Dodatkowy plus za fajne rozwiązanie motywy zabojcy Lundyego. Tak jak ktoś napisał powyżej, najpierw opad emocji "cholera, dziennikarka strzelała, sprawdził się najgorszy scenariusz", a na samym końcu "!!!".

 

teraz mi przypomniales, ostatnio tak dobra sscena z dexem byla gdy stracil kontroe z doakes na komisariacie ;]

 

hehe http://www.youtube.com/watch?v=N1sqh5htfjQ

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
No i gratuluje tym co obstawili dziennikarke

 

Dziękuję.

 

I córka Trójkowego... <fap, fap, fap>

ale ktora? bo ta 15sto letnia tyz niczego sobie :potter:

 

Obydwie są mocne z ryja, ale lepsza 15 <jailbait>

 

Jestem ciekaw jak Dexter rozwiąże kwestie Elliota.Stawiam na Masoukę, że się wygada.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...