Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Whitesand, Ty to chyba jednak od wczoraj na forum jesteś, że nie wiesz o potencjalnych spoilerach. Ja nie wchodzę do tematu, póki nie obejrzę odcinka. Poza tym, na forum dyskusyjnym się dyskutuje, to nie strona z torrentami, gdzie co drugi komentarz brzmi "SĄ JUŻ NAPISY?????". Otrząśnij się.

 

Uważaj, spoilery:

 

 

Co do epa, to całościowo był dobry, miejscami bardzo dobry, a przez chwilę genialny (przy scenie starcia Dexa z Arthurem aż serducho mi zwolniło).

Zastanawiam się tylko, czy Jonah mówiąc "You're killer" był dosłowny, czy określił go tak w kontekście następnego zdania "wysysasz z nas życie, ze mnie, Very i mamy!" (czy jakoś tak).

Klifhenger jakoś mną nie wstrząsnął.

 

nono_4b0c2d7769ffe.jpg

 

:wub:

Coś pięknego, w każdym odcinku, gdy Dexowi w jakimś stopniu puszczają nerwy, to mi się też udziela.

Odnośnik do komentarza

Whitesand, Ty to chyba jednak od wczoraj na forum jesteś, że nie wiesz o potencjalnych spoilerach. Ja nie wchodzę do tematu, póki nie obejrzę odcinka. Poza tym, na forum dyskusyjnym się dyskutuje, to nie strona z torrentami, gdzie co drugi komentarz brzmi "SĄ JUŻ NAPISY?????". Otrząśnij się.

 

Uważaj, spoilery:

 

 

Co do epa, to całościowo był dobry, miejscami bardzo dobry, a przez chwilę genialny (przy scenie starcia Dexa z Arthurem aż serducho mi zwolniło).

Zastanawiam się tylko, czy Jonah mówiąc "You're killer" był dosłowny, czy określił go tak w kontekście następnego zdania "wysysasz z nas życie, ze mnie, Very i mamy!" (czy jakoś tak).

Klifhenger jakoś mną nie wstrząsnął.

 

nono_4b0c2d7769ffe.jpg

 

:wub:

Coś pięknego, w każdym odcinku, gdy Dexowi w jakimś stopniu puszczają nerwy, to mi się też udziela.

Co nie? A potem świetna rozmowa z Harrym w samochodzie. Niezle go emocje poniosły:)

Odnośnik do komentarza

No gdyby zaczal swoj rytual poczynajac od zony Dexa, to byloby ostro.

A moze za szybko osadzamy dziennikareczke? dlaczego mialaby wiedziec o hobby tatusia.

 

Raczej na 90% to ona kropnela Lundyego a Tryniek wybral sie do niej bo bylo widac irytacje jej artykulem na temat mordercy wiec poszedl sie przejsc do niej i zostawic jej chyba jednego kontrolnego plaskiego na wyluzowanie z pisaniem o nim.

 

Moze byc tez tak, ze tryniek robi swoje, ona robi swoje czyli strzela powyzej bioder i robi lody za jakiekolwiek info do gazety i nikt o nikim nie wie.

Odnośnik do komentarza

A moze za szybko osadzamy dziennikareczke? dlaczego mialaby wiedziec o hobby tatusia.

 

tatuś namierzył lundy'ego koło hotelu w dzień, kilka dni później lundy i deb zarabiają po kulce, a lundy nawet dwie i ginie na miejscu

wniosek z tego taki, że trinity napuścił córeczkę na emeryta, a ta podeszła od tskiej strony, żeby deb jej nie rozpoznała

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Zgadza sie, ale zawsze moze byc inaczej.

Wyroku jeszcze nie bylo!

Tyle ciekawych rzeczy teraz jest

masuka i jego problem

debra i to co zrobi z dziennikareczka

dex i artur

zonka i sasiad

15 i jej cycki

 

 

quinn zginie, na bank go zabije coreczka, dex bedzie mial problem z glowy

Odnośnik do komentarza

W sumie tak czytam moje wczorajsze wynurzenia i faktycznie zachowałem się jak retard. No cóż :ermm:.

 

Wracając do tematu: ciekawi mnie wątek Angela i La Guerty, kapitan jasno dał im do zrozumienia, że ewentualna kontynuacja ich romansu skończy się wydaleniem ze służby co najmniej jednej osoby z tych dwojga. A chyba nie ulega wątpliwości że ktoś na pewno ich nakryje i doniesie gdzie trzeba, może będzie szantażował ? Albo powróci motyw jak z Doaksem, wydalony z policji detektyw (Maria lub Angel) prowadzi śledztwo na własną rękę. Może nawet śledztwo dotyczące Dexa ? Ale to zapewne piąta seria. W tej - czwartej, zostały nam do obejrzenia już tylko 3 odcinki (Lost Boys, Wish You Were Here, The Getaway). Mało, akcja ostro przyśpieszy :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie ostatni odcinek kosi. Ale kur/wa, co by Trinity nie robił, obojętnie czy łamie synkowi palce, traktuje żonę jak szmatę czy morduje ludzi, to i tak mam wrażenie, że za chwilę założy sztuczną brodę i krzycząc "hoł hoł hoł" zacznie rozdawać prezenty. No nie pasuje mi ten aktor do roli psychola, nic nie poradzę.

Odnośnik do komentarza

No dokladnie. Ale troche ten jego ryj "przestraszonego dziecka" (jak go zona i corka objely w kuchni na podlodze) mnie kur.wia. Tzn. wiadomo, ze taka sama mial jak go ojciec lal (my father was... a drinker xD) i fajnie to pokazuja w serialu no ale mnie irytuje.

 

Akcja w kuchni kozak. Tak samo dobra jak wku.rw dexa kiedy dowiedzial sie, ze go miguel robi w chu.ja. Liczylem na troche dluzszy monolog a tu nagle wpada rodzinka i wszystko psuje. Z drugiej strony naiwnoscia by bylo liczenie na to, ze dex zadzga go w kuchni... Ogolnie scena nielogiczna ale pewnie bedzie wyjsciem do tego, ze trojkowy zacznie dybac na dextera.

 

Co do lizanka na zlewie to masuka powie dexterowi, on to wyjasni z rita i bedzie wszystko spoko. Ewentualnie rita sama sie wygada.

 

Dobrze, ze obejrzalem dzis bo next ep za 2 dni. 4 sezon > 3 sezon.

Odnośnik do komentarza

Epizod 10ty gorszy od poprzedniego [którego już chyba nic nie przebije]

 

 

szczególnie końcówka: że co, je/bnął mu łopatą, wyciągnął tonącego bachora z cementu w 10sek i przez ten czas nieprzytomny trinity zdążył się ocknąć i bezszelestnie spieprzyć? :teehee: błagam...

 

 

zapowiedź następnego odcinka sugeruje, że największy twist sezonu dopiero przed nami, ale ogólnie nie polecam oglądania tego teasera  - zdradza w cholerę dużo :/

 

 

Odnośnik do komentarza

A mnie zastanawia ten motyw Rity. Niby zdradziła, ale przecież Dexter też swego czasu zdradził ją. A tak liczyłem na to, że ten sąsiad zostanie zamorodowany, bo bardzo to irytująca postać.

 

 

No i 10 ep pękł. Jak zwykle bardzo dobry, jednak mniej emocjonujący niż ostatni. ZA TO ZAPOWIEDŹ 11 NISZCZY! Jak zwykle nie oglądam zapowiedzi to teraz się skusiłem i kurcze jestem podjarany.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

odcinek fantastyczny, wg mnie trzymal caly czas w napieciu, bardziej niz poprzedni, ale nie mial taki momentow jak tamten.

Ale ogolnie w skrocie:

 

- trinity, a wlasciwie QUADRON to jest psychol nad psychole, wrecz przeraza

- Debra miala swoje 5 minut i byla fantastyczna w tym odcinku, nie rzala jak kon co tez sie chwali

- Quinn dobry, ogolnie lubie go, bo ma jakas tam osobowosc i nie jest do konca zepsuty

- Batista i La guerta stoja w miejscu , byli zapychaczami odcinka, chcociaz ten pierwszy mial swoje momenty

- Christina to postac tragiczna, wspolczuje jej, choc nie kumam do konca zachowania, pewnie sie wyjasni co i jak

- Rita to idiotkai marzy m isie by blagala Dexa o wybaczenie gdy ...

- masuka w koncu powie dexowi co i jak

- co z ta informatorka co przyszla na komisariat? czuje ze cos zdradzi ciekawego Debrze

 

 

Nastepne dwa odcinki beda galopowaly.

 

najlepszy sezon

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...