Skocz do zawartości

Dexter sezon 4


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Mocarny odcinek, jeszcze nie zdążyłem ochłonąć po 4 epie prisonera, a tu nagle je.but! Taki szoker na koniec.

 

I córka Trójkowego... <fap, fap, fap>

 

Wiem jedno- gdy Dexter będzie ciął Artura, ja będę się cieszył razem z nim.

 

Nie lubię zmieniać swojego zdania, którego wcześniej tak mocno broniłem (Miguel>Artur), ale tym razem muszę to zrobić - dziękuję za postac Artura i jego wątek.Ejmen.

 

Dexter jest fpyte, nawet czipsy potrafi za(pipi)iście jeść.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

oooKUUURVAAAA, udalo im sie

 

przebili wszystko co bylo do tej pory w serialu, odcinek po prostu zmiata z powierzchni, ja nie wiem , nowy scenarzysta rezyser, kto wie, po prostu ogladalem tak: :woot:

 

kazda scena poza przecinkowymi z quinnem byla wysmienita, kazdy zagrał swietnie z bohaterow 1 i 2 planu.

 

Masuka mistrz, po prostu wyraz jego twarzy po akcji peeping tom niezapomniany

Caly pobyt w domu artura to wielkie mistrzostwo,a akcja z uspokojeniem tatusia to juz oglnie najlepsza scena z dexterem od kiedy pamietam.

I na koniec jeszcze wow.

Zeby bylo malo dziennikarka jeszcze strzelila hattricka i pokazala cycki po raz trzeci.

 

Odcinek popsuty tylko geba Debry ( usmiech na posterunku musi bolec jej chlopaka gdy to ogladal ;] ) no i sasiad Pascal.

 

10/10

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Niesamowity byl klimat w tym domu, troche dziwne ze nasz bezuczuciowy dexter az sie przerazil klimatem, no ale widocznie nie do konca zna swoja glowe.

Cala rodzinka byla zayebista,a trinity tez dal czadu.

 

Moment w ktorym dex wchodzi do salonu i sie pyta syna co sie stalo, no miazga

"wow arthur"

"i think i should stay"

"get the fuck off him"

no oscar jak nic.

 

 

 

Co do ostatniej sceny to sadzilem ze debra wleci na pelnej (pipi)ie, jednak ciezk odgadnac posuniecia scenarzysty ;]

 

Scena w szpitalu rowniez byla swietna.

Odnośnik do komentarza

Boli jedynie zakonczenie tej sceny salonowej - Dex bierze go pasem bo kuchni, zamyka drzwi, bierze noz, gada i zaraz wchodza, zona sie przytula do Artura i Dex juz w aucie... Zapomnieli o rozbitym wazonie z prochami, Dzonem czy jak mu tak co sie w(pipi)il na ojca i cos powiedzial, rzucona corka na podloge - no nic sie nie stauo - pewnie wszystkim wybaczyl i juz sa idealna rodzinka

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No tutaj chyba wchodzi na scene wieloletnie zastraszanie i kto wie co jeszcze.

Wolala "nie zabijaj go" bo pewnie nie chce jego smierci, obie byly przestraszone.

Tak je od siebie uzaleznil ze byly jak wspomniane "ludzkie tarcze", nawet doslownie.

A co sie dzialo dalej pewnie sie dowiemy w nast. odcinku, czuje ze bedzie cos ciekawego ze synkiem.

No i gratuluje tym co obstawili dziennikarke, no a ja gratuluje tworcom, jakos z tego wyszli ;]

 

A pewnie teraz dex jest tam niemile widziany, tak wnioskuje z zapowiedzi, chyba sie juz nie lubia, nie bedzie" sorry, troche przesadzilem" " ja tez"

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...