Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się obudziliście. Ja mam slima, a i tak sie zainteresowałem. Nowy FW usuwa mozliwość posiadania jakiegokolwiek systemu i usuwa cos jeszcze. Sony tłumaczy to faktem że przez Linuxa jest luka i mozliwac zhackowania PS3. Firmware nie dodaje nic. Przynajmniej nic ważnego ;d

 

E: Ile to w ogóle zajmuje?! Ja włączyłem jakieś 10min temu i ciągle stoi na 0% ...

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Możesz powiedzieć jak to ominąć?

 

ps. zgodnie z naszym prawem, konsole pozbawioną czegokolwiek ( uwstecznioną do takowej jaką mieliśmy w dniu zakupu ) można oddać do 2 lat, jako towar nie zgodny z zakupionym :) czyli zwrot kasy, albo wymiana na nowy + różnica do wydania na markecie

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

No przecież mnie zaraz ch. szczeli, chciałem odpalić dziś MAG którego dostane.

No muszę zrobić update, to co dałeś Hysz działa tylko jak udostępniasz net z pc ( no nic muszę tak to sprawdzić )

Dwa. Co z ludzmi jak mieli swoje ważne dane na linuxie? teraz nagle nie będą mogli ich odzyskać? ( tylko montując partycje ext pod PC na linux? )

Odnośnik do komentarza

Haha - dzięki Hyszu :potter: Poszło mi na Viście. Działa jak ta lala i PSN i PSS. Zaraz sprawdzimy jakiś tytuł online.

 

Router Linksys WRT54GL z Tomato 1.22

 

BTW: Online działa (Borderlands)

 

F U $łony. Zostaje na 3.15.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A ja zauważyłem, że na nowym firmware mam trochę dłuższe loadingi. Gram w Final Fantasy XIII i zdobywam przedmioty od jednego przeciwnika. Zawsze jak zabije go, to muszę zrobić save i load, żeby przeciwnik pojawił się ponownie. Na loadingu zawsze pojawia się skrót fabuły. Przed updatem można było grac zanim cały skrót się wyświetlił. Teraz wszystko się wyświetla i nawet trzeba czekać jeszcze trochę dłużej. Wielkiej różnicy nie ma, ale mnie to denerwuje bo loaduje grę co jakieś 3min, więc ogólnie tracę na tym dużo czasu.

 

Edit: nie wiem o co chodzi, ale wszystko wróciło do normy i jest jak zwykle.

Edytowane przez Hiki
Odnośnik do komentarza

Zaktualizowane do 3.21

Nie rozumiem waszej szajby na punkcie czegoś czego nigdy nie zainstalujecie. Potwierdza się reguła, że w Polsce najlepiej wychodzi narzekanie na wszystko.

 

A zliczyć do dwóch potrafisz?

Dwa. Co z ludzmi jak mieli swoje ważne dane na linuxie? teraz nagle nie będą mogli ich odzyskać? ( tylko montując partycje ext pod PC na linux? )

 

Ja akurat używam, to dla tego że nie stać mnie ani na PPC ani na SPARC, a YDL nie ma na x86/x64...

Więc nie wiem czego nie rozumiesz, nie pisz że konsola jest do grania, bo jak zrobią Ci z XBM coś ala PSX/psONE, to sam będziesz płakał... bo tematy/muzyka i cała reszta cieszą, mnie tak samo cieszy linux.

Kupiłem konsole z opcją OtherOS, chce z taką ją mieć.

 

Jak kupie auto z kierownicą, a po którymś przeglądzie będzie bez. Nie spodoba mi się to i będę reklamować, koniec.

Odnośnik do komentarza

popieram przedmówce, a Ty MCDrive bądź dalej ruchany przez Sony. Carry on.

Przecież nie będę beczał jak wy bo usunęli możliwość korzystania z tak ograniczonego Linuxa, że Windows 1.01 miał większe możliwości. XMB mi w zupełności wystarczy do wszystkiego, od reszty mam PC. Nawet jak ograniczyliby mi PS3 tylko do możliwości grania to nie beczałbym jak wy, ponieważ swoją podstawową funkcje spełnia.

 

A tak swoją drogą to śmiać mi się chce z osób które kombinują żeby tylko nie wgrać 3.21.

Za jakiś czas Sony zacznie dodawać ten soft na płyty z grami i bez niego nie pogracie. Wydyma was wasza własna duma :D

Odnośnik do komentarza
Please be assured that SCE is committed to continue the support for previously sold models that have the ?Install Other OS? feature and that this feature will not be disabled in future firmware releases.

Geoff Levand

 

Dla tych co nie znają angielskiego

Czyli w modelach w których była takowa opcja oferowana, nie zostanie ona wyłączona.

 

Fakt że to co mówił ma już ok 3 lat, może więcej nie zmienia stanu rzeczy.

 

Jako iż jest to pracownik korporacji SONY, a ta wypowiedz nie została zdementowana przez innego pracownika jako nieporozumienie, świadczy o "nabiciu w balona" osoby które zakupiły faty, po to aby instalować LINUXA

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...