Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

żenada - wciaz nie zrobic grup ! Jezeli w takim tempie Sony ma zamiar podazac za M$, to moze w 2012 bede mogl napisac, ze komunikacja na PSN zblizyla sie nieco do poziomu komunikacji Xbox Live...

GO SONY ! <_<

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jest nowy FW - 3.10 - ściągał mi się 3 - 4 minutki - instalował się podobnie.

 

Jest język polski - jak z rana przeglądałem kwaitków o które niektórzy się bali nie zauważyłem.

 

Pierwszy zgrzyt: - od samecho chodzenia po XMB konsola zaliczyła zwisa - nigdy wcześniej mi się nie zwiesiła od chodzenia po XMB! No to świetny początek....

 

Nowość: po ponownym włączeniu po zwisie pierwsze novum - nie wiem może było wcześniej ale ja tego nie widziałem - wyskoczył mi komunikat że poprzednio wystąpił problem i czy chcę wysłać raport do Sony o wystąpieniu problemu. Po wybraniu ''tak'' wyskoczył dłuższy komunikat (nie miałem czasu czytać) - po wciśnięciu ''OK'' raport się wysłał dosłownie w 3 sekundki.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

gdzie znajdę zakładkę TV, nigdzie jej nie widzę, trzeba coś jeszcze zainstalować?

 

edit:

problem rozwiązany

A może tak powiesz w jaki sposób go rozwiązałeś?

 

Polski język jest. Szczerze powiedziawszy mnie do szczęścia to raczej nie było potrzebne :)

Konsola działa tak samo jak działała. Żadnych błędów nie wywalała.

Ale mam pytanie. W prawdzie nie miałem czasem dokładnie zająć się i przejrzeć nowego FW ale gdzie jest ta zakładka do Facebook'a :/

Odnośnik do komentarza

włączenie i wyłączenie konsoli po instalce softu sprawia,że pojawia się nam zakładka z AXN,inną stroną medalu jest to,że player nie działa.....miejmy nadzieję,że to sprawa godzin a nie będziemy zmuszeni czekać do softu 3.20...

 

Co jeszcze na plus:

-język polski,brak głupiego tłumaczenia(choć jest jeden rarytas z wpisz się/wypisano się)

-można pisać wiadomości z polskimi znakami(w końcu z ps3 mogę się logować na forum jako Ficuś)

-szybciej działa przeglądarka

-fajna friendlista(pewnie kwestią tygodni aż w ps store pojawią się indywidualne motywy kolorów zamiast tych kilku do przyozdobienia belki)

 

 

I Szymek mi się jeszcze konsola nie zawiesiła,ale wysyłanie raportów to na 1000% nowość

Odnośnik do komentarza

A jak Ci działa ten AXN? Mocnego łącza wymaga? I jak z jakością wyświetlanego obrazu?

przeczytaj jeszcze raz co napisałem :P

 

AXN NIE DZIAŁA :)

He he. Posta zacząłem pisać jak Twojego jeszcze nie było....

 

Miejmy nadzieje że to zacznie działać :) Jestem ciekawy czy Sony będzie dodawał inne kanały. W sumie jeżeli była by możliwość "płacenia" abonamentu a TV to spokojnie mógłbym kilka kanałów wykupić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...