Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde no, w necie pokazali ludzie tyle ciekawych designów zamiast tych "belek" i co, sony dalej ma to głęboko w d... Albo coś robią i na razie im to nie wychodzi, albo szykują nowego dużego update'a, w każdym razie udało im się nas zdenerwować :/ Dobrze że te nowe dynamic themy przynajmniej pojawiły się u nas

Odnośnik do komentarza

ja wam mówię te belki są na potrzeby premium avatarów :D Szkoda tylko,że dalej nawet samo Sony nie wie kiedy one się ukarzą :P

 

Swoja drogą moderatorzy blogu playstation przemówili w sprawie VidZone dla Polski...

 

I am sorry but the real answer is i don?t know. We do plan to get to every country and Poland is definately a worthy candidate to prioritise for the service but we haven?t finalised anything yet so i can?t be more specific, sorry.]

 

więc dalej nic nie wiadomo,mogło by się przy okazji w końcu SCEP określić :/

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ja wam mówię te belki są na potrzeby premium avatarów :D Szkoda tylko,że dalej nawet samo Sony nie wie kiedy one się ukarzą :P

 

Swoja drogą moderatorzy blogu playstation przemówili w sprawie VidZone dla Polski...

 

I am sorry but the real answer is i don?t know. We do plan to get to every country and Poland is definately a worthy candidate to prioritise for the service but we haven?t finalised anything yet so i can?t be more specific, sorry.]

 

więc dalej nic nie wiadomo,mogło by się przy okazji w końcu SCEP określić :/

 

 

Określą się oczywiście: "Mamy w planach wprowadzenie tej usługi na rynek PL" i na tym zdaniu skończy się ich "określanie" jak zwykle :)

Odnośnik do komentarza

niestety po kupnie slima i update 3.0 dzisiaj zaczałem grac w uncharted i cały czas zaliczałem zwiechy po akcji na statku czyli juz na samym poczatku :/ pomogło poprostu szybka pauza i skip movie ale to nie o ty chyba chodzi...

 

Czy mógłbyś sprawdzić czy 3.01 rzeczywiście rozwiązuje te problemy? Uncharted jest obecnie nr 1 na mojej liście zakupów i chciałbym pograć komfortowo...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zauważyłem że po UP'ie do 3.00 wywala mi komunikat kiedy podłączam klawiaturę że znalazło nieznane urządzenie USB czy coś w ten deseń ale przynajmniej klawiatura działa po kilku komunikatach...

Szkoda tylko że coś pozmieniali - przez przedłużkę USB już niestety nie działa (na 2,76 działała bez problemu) - ciekawe co jeszcze "ulepszyli".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam ogromny problem z ktorym jak wiem nie jestem sam czytajac zagraniczne fora dowiedzialem sie ze po aktualizacji softu 3.00 na 3.01 ze naped blu-ray przestaje czytac plyty na poczatku wydawalo mi sie to zbyt malo prawdopodobne dopoki nie spotkalo to mnie po aktualizacji mojej ps3 60gb blu-ray odmowil posluszenstwa. podobno wystepuja inne uszkodzenia jak problem z dzwiekiem i obrazem. czy komus konsola tez ze swirowala ?? prosze o wpisywanie problemow (oczywiscie sony zastrzega sie ze problemu nie ma) ale ludzie jak to mozliwe ze w przeciagu tygodnia padlo wiecej konsol na swiecie niz przez cale 2 lata produkcji konsoli, nawet umieszczane sa filmy na youtube gdzie pokazany jest problem. jak dla mnie temat bardzo powazny. ps. firmware 3.01 nie uszkadza wszystkich konsol wiec prosze mi tu nie pisac ze trafilem na zepsuty. bo tak jak pisalem zagraniczne fora az grzmia za sprawa tego problemu. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze funkcje nowego FW (filmik pod linkiem)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7260820,Facebook_na_PS3_tego_samego_dnia_co_na_360___informacje.html

 

Oczywiście najważniejszą zmianą dla nas jest język polski w xmb. Mi się też podoba ta cała integracja z FB i (częściowa) likwidacja ramek z Friend Listy (ciekawe kiedy to nabierze pełnej funkcjonalności) :)

Ogólnie może być jak na nuerek 3.10

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Nie można.

 

Żenujący ten up. Jeśli odjąć język polski, to kolejna zbędna aktualizacja. Kolorki sobie pozmieniamy na friend liście. Zawsze na to czekałem. Zawsze też miałem nadzieje, że będę mógł ustawić tylko sobie ten kolor, a niech inni narzucą mi swój własny dla przekory wybrany oczoje.bny róż, żeby mi zepsuć idealną kompozycje kolorystyczną dasha. Cool.

 

Pstrokacizny nienawidzę najbardziej.

Odnośnik do komentarza

A ja tak się zastanawiam kiedy będę mógł posortować alfabetycznie gry. Chyba jak rak będzie dupą gwizdać... Nie pojmuję jak można tak prostych rzeczy (a potrzebnych) nie zaimplementować. Mogliby dodać Matroski, możliwość wczytania zew. napisów, obsługę *.flac, EXFAT, EXT3/4 itd. Jestem przekonany, że wielu by wolało to niż poskładane HTPC. A tak to kolejne numerki, które niczego tak naprawdę nie wnoszą (dla nas, bo dla nich to może i jest jakiś tam duży krok - nowe spyware, DRM i kij wie co tam jeszcze).

 

Aż sobie z ciekawości zainstaluję, czy aby jakieś buraki językowe im się nie wkradły. :)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...