Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozumiem jesteś programistą z Sony że tak twierdzisz i masz wgląd w biblioteki? Wiele razy widziałem upy na PSP i teraz PS3 które poprawiają działąnie systemu. A jaka jest prawda to nikt prócz Sony nie wie. To że tak twierdzą (i tak zakomunikowali) nie znaczy że tak jest. I o dziwo moja konsola nagle zaczęła ponownie prawidłowo działać. No cuda po prostu...

 

Polecam sprawdzić ile było takich nieobowiązkowych które nic więcej poza stabilnością nie wnosiły: http://en.wikipedia....system_software

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
Don't Update Your PS3 Today!

As of, oh, right now, there should be a prompt on your PS3 asking you to upgrade to 4.45. Whatever you do, don't accept it. Not yet, anyway.

We've started getting reports from some readers that the update is bricking their system, locking their consoles on the boot-up "ribbon" screen, and a thread on Sony's official forums shows the issue is far from isolated.

It's obviously not locking up everyone's console, far from it, but there are enough already affected that you won't want to roll the dice.

 

 

 

 

 

http://kotaku.com/dont-update-your-ps3-today-514213464

Odnośnik do komentarza

To czemu tego nie usuna z serwera, tylko czekaja na kolejne bricki? Ano tak, miales ps3, to co, kolejnej nie kupisz? :)

Ja juz zakupilem swoj drugi model po YLODzie, ktory przytrafil sie kilka dni po utracie gwarancji. A w serwisie Sony Polska, chcieli wyslac mojego bricka do Londynu i naprawic za jakies chyba 300Euro... :). ok, koniec offtopa.

Odnośnik do komentarza

dzisaj włączyłem konsole i mi wyskoczyło żeby zaktualizować system, wiecie czy juz naprawili tego Firmware ?

 

http://ppe.pl/news-23003-nowy_firmware_do_ps3_i_rozwiazanie_problemu_fw4_45.html

 

[...] Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj na serwerach Sony Computer Entertainment pojawi się "zdrowy" firmware, oznaczony cyframi 4.46. Aktualizacja zostanie pobrana automatycznie. [...]
Odnośnik do komentarza

BTW: Odnośnie tego newsa na PPE :D

 

Tak samo działa przy wymianie dysku. Działa również Recovery Menu - z jego poziomu można instalować FW więc pewnie Sony wyda FW 4,56 i zaleci instalacje z RM.

BTW: Jak ktoś ma autoupdate to konsola sama mu nie wgra tego FW (jest tylko pobrany). Tylko te opcjonalne FW są instalowane na auto. Mandatory up i FW które zmieniają prace systemu trzeba ręcznie zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To nie powinno mieć znaczenia. Sony już drugi albo trzeci raz zawaliło sprawę z FW że coś jest nie tak z nieoryginalnymi dyskami - zaczęli generalnie mieszać z FW odkąd GeoHot zaczął kombinować z PS3 - wtedy też był pierwszy problem z dyskami które nie były oryginalnie montowane w PS3. To powinno działać z każdym dyskiem i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

FW 4.50 już dostępny http://pl.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item650512/Zaktualizowane-funkcje-(wer-4-50)/

Główne funkcje zmienione w wersji 4.50 oprogramowania systemowego

  • Można skonfigurować grupę graczy, którzy mogą oglądać Twoje trofea. Można także określić, w przypadku jakich gier będą wyświetlane trofea.
  • Nawet jeśli nie jesteś subskrybentem PlayStation Plus, system PS3 może wykonać następujące czynności po zmianie opcji [ustawienia] > [ustawienia systemowe] > [Automatyczna aktualizacja] na [Wł.]. Kiedy to ustawienie jest [Wł.], system PS3 uruchomi się automatycznie każdego dnia o określonej godzinie i wykona następujące czynności, po czym się wyłączy:
    • Pobranie materiałów kupionych za pośrednictwem innych urządzeń
    • Pobranie najnowszej wersji oprogramowania systemowego
Pozostałe nowe i zmienione funkcje w wersji 4.50
  • „PlayStation Network" zmieniło nazwę na „PSN".
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...