Skocz do zawartości

Sons Of Anarchy [FX]


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na 5 sezonie i już trochę nuży ten serial szczerze mówiąc. Wciąż fajny klimacik, ale ile razy można jechac schematem ktoś coś odpie.rdoli->retaliation->retaliation->chłopaki ida do pierdla->chłopaki nie mają ochrony w pierdlu-> coś się odpie.rdoli->wychodzą->retaliation->ktoś coś odpie.rdoli :dunno: 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Do tego konflikty przez nieporozumienia, motyw, że każdego każdego wali w ch.uja  i Jax powtarzający I MUST PROTECT MY CLUB AND MY FAMILY.  W tych aspektach jest trochę przesadzone. No, ale i tak polecam do końca zmęczyć, bo mimo wszystko, jest ciekawie. No i dla finału warto, bo jest specyficzny...

 

... tak naprawdę tocringe jak ch.uj

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No skończyłem :ragus: 

6 sezon kapitalny, chyba najlepszy ze wszystkich, 7 też dobry, ogólnie samo zakończenie na papierze spoko, fajnie większość rzeczy rozwiązali, ale ostatnia scena to taki wielki yebany facepalm że aż szkoda gadać i można by zrelacjonowac tak:



zobacz on się poświęcił

 

 

ZOBACZ POŚWIĘCIŁ SIĘ

 

 

JAX TELLER SIĘ POŚWIĘCIŁ CZY TY TO WIDZISZ?

 

NO ALE NA PEWNO TO WIDZISZ TAK? JAX TELLER SIĘ POŚWIĘCIŁ

 

 

NO ZOBACZ KU.RWA POŚWIĘCIŁ SIĘ!!!!!! ON JAX TELLER SIĘ POŚWIĘCIŁ DLA DZIECI I KLUBU

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Oglądam pierwszy sezon Mayans... kurde, średnie to jest. Nie spodziewałem się poziomu SoA, ale liczyłem na fajną scenerię, muzykę i trochę dramy, ale tu się prawie nic nie dzieje, postaci nijakie, a większość scen przegadana w nudnych lokacjach. Dam szansę i dokończę ten sezon, ale pewnie na tym skończę.

Odnośnik do komentarza

Niee, jest spoko, daj szanse i oglądaj drugi sezon, im dalej tym lepiej. Też się męczyłem na początku, ale jak przysiądziesz to się wciągniesz. Ja miałem problem ze Snowfall, początki to jakieś nudne pierdololo i w ogóle, myśle, co to za gówno, że tak chwalą ten serial. Dopiero to się zaczyna od drugiego sezonu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...